Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Christina Asmus - genç ve gelecek vaat eden aktris

Aktris Rus tiyatro ve film izleyiciler dizi "Stajyerler" in Vary aptal sevimli küçük rolüyle tanınan olurlar. makalesinde açıklanan edilecektir Aktris Kristina Asmus, biyografi, süre hareketsiz meslek seçimi genç bir kız verdi. Onun kararını etkilenerek ederken başlık rol Natalia Oreiro ile popüler TV dizisi "Vahşi Melek".

Biyografi Christina Asmus: çocukluk

1988 yılında Korolev (Moskova bölge) doğumlu gelecekteki aktris 14 Nisan. Asıl adı Christina - Myasnikov. Ancak, aktris mesleği, o çirkin onu vurdu ve bir yetişkin olarak o Alman kökleri vardı dedesinin adını aldı. Ve şimdi Christina Asmus olarak bilinir. Biyografi aile içinde, o hariç, üç kızı vardı bilgileri içerir. Gerekli her şeyi bunları sağlamak için çalışıyor Ebeveynler, bir sürü iş - Sabah erken gitti ve geç döndü. Kızlar, bağımsız ve maksatlı büyüdü. Sekiz yıllık Christine artistik jimnastik yapan. Nedeniyle eğitimi için Moskova Queen ebeveynlerin sürekli istihdama o da, şüphesiz onun karakterini çelikleşmiş olan kendi başlarına başlamıştı.

Biyografi Christina Asmus: rüya bir darbe

isteyen drama okuluna kayıtlı sorunsuz aktris, ancak eğitimin altı ay sonra atıldı. O beklentilerini karşılamayan iddia, ve kendileri üzerinde çalışmak için onu tavsiye edilir. Christina kırdı değildir ve durmadı, o iki yıldan fazla "iyi hikayeleri" sahnesinde oynamak için onun yerli Queens, ve bölgesel Gençlik Tiyatrosu'nda döndü. 2008 yılında yine şanslarını denemeye karar verdi ve tekrar Moskova'ya gitti. oyunculuk uygulamalarının Yıl boşuna değildi ve kolayca geliyor Boris Klyuyev Okulu Shchepkin de.

Biyografi Christina Asmus: İlk başarı

2010 yılında, o yeni bir mizahi TV dizisi Maksima Pezhemskogo "Stajyerler" lider rol için bir casting düzenledi. Yarışmacının İki buçuk binden çok daha duyulmamış, ama bu Christina Varya Chernous kimseyi oynamaz için daha iyi olduğuna Komisyonu ikna durmadı. Ve, gerçekten, iş ekranda bir oyuncu diğer yönetmenlerin teklifleri bol yağmur yağdı çok iyi oldu. O sokakta öğrenmek ve imza isteyen sormaya başladı. Aynı 2010 Asmus Sasha olarak paralel bir modelleme ajansı için çalıştı ve komedi yer aldı "iki Alibi" bir dedektif rolünü oynadığı "Noel Ağacı".

"Maxim" dergisinde Christina Asmus göre 2010 yılında ülkenin en seksi kadın oldu.

Christine sonraki (2011) yılında üreticilerden teklifleri ile sular altında. Bir yıldır o film "Ejder Sendromu" yıldızı televizyon programları, çeşitli katılmak için "stajyer" çalışmaya devam başardı. Moskova'da Şubat 2012'de büyük bir başarı ile Asmus büyük rol oynayan "Külkedisi" adlı bir filmin galası oldu. Nonna Grishaeva Nikita Efremov, - sette meslektaşları zaten yıldızlı tanındı Liza Boyarskaya.

Biyografi Christina Asmus başarıları zaten zengin, ama onlar gelecekte daha olacak. Seyirci sadece genç ve yetenekli aktris dolgun ismi duymadım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.