Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Smith Machine çelik kaslar.

kas kitlesi ve gücü artan sürecinde, ağırlıklarla egzersizler yapan bir kişi genellikle barbell ve profesyonel eğitmenlerle ciddi eğitime halter ile başlayan küçük ağırlıklarla eğitim gider.
Bu kabuklar ile çalışma yöntemlerinde farklılıklar egzersiz çubuğu kullanarak, atlet sadece onun ellerinin boşlukta tutulur serbest ağırlık, ile çalışıyor olması. Bu ekstra çaba kasların çalışma merminin dengesini korumak için gerekli kaslarını içerir kılan spor salonunda dikkat ve zorunlu sigorta meslektaşının gerektirir.
bom aksine, kilo simülatörleri içinde, sabit, tüm güvenlik tedbirlerinin yerine getirilmesini bu cihazlar, çünkü dengesini kaybetmesine ve yaralı olmak korkuyor olamaz yola çıktı.

Smith Machine - vücut geliştirme dünyanın en ünlü eğitmen.

Bu bağlantıyı tıklayarak Smith makine hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Icat 50 yıl önce, aktör ve vücut geliştirmeci Jack LaLanne ve güncellenmiş yöneticisi Rudi Smitom, eğitmen, dünyada yaygındır. Dikey kılavuzlar donatılmış halata, bağlantılar ve yataklar ile metalden yapılan bir çerçevedir. Smith makinesi simülatörü tezgah presleri için kullanılmaktadır ve bodur ve deadlift oturmak için adlandırılır. Bu cihazın popülerlik egzersiz sırasında mükemmel denge için tamamen güvenlik, rahatlık ve çoklu işlevselliği, destek getirmek. Bu kas kütlesi inşa yardımcı olabilecek tek simülatörü egzersizleri, bu nedenle aktif olarak kullanılan ve profesyonel sporcular edilir.
Her eğitim odasında mevcuttur diğer popüler simülatörü, bir crossover aradı. Onun popülaritesi çok yönlülüğünü kaynaklanmaktadır. Kollar ve göğüs kasları eğitmek için kullanılır. Vücudun üst yarısı için hemen hemen tüm egzersizleri gerçekleştirebilen bir blok aygıtıdır.

nasıl simülatörü geçiti göstermek için.

geçit yandan Üstyapı azalma ile çok popüler. Bu simülatör kullanımı tek başına kol kasları bırakarak bunu detaylandırma tabi olmalıdır sadece göğüs kaslarını kullanır. kol kasları, geçit eğitim tersine, bu size göğüs kası izole sağlar. Simülatör geçiti: olabilir bu simülatör tanıyın.
Farklı açılarda hareket gerçekleştirmek için izin veren modüler sistem içinde cihazın çok yönlülük. Örneğin, dikey düzlemde biceps hareketleri yetiştirmek mümkündür, Meme - yatay, triceps hareketleri - kollar yukarı ve aşağı hareket. Genel olarak, bağlı bunlar hareket sadece gerekli grup yükleme, kaslar üzerinde, izole edilmiş bir soyu sağlamaktır gerçeğine vücut içinde simülatörleri kullanımı. Sadece, aynı zamanda ihtiyaç duyan kişiler için düzeltilmesi için ilgili profesyonel sporcular rahatlama oluşumu için değil çok önemlidir. Sonuçta, kas göğüs kurmak, görsel bel boyutunu azaltabilir, "Tanımlı" triseps, ellerin şeklini geliştirmek ve üzerinde akıyordu. Artı, sadece elindeki işe konsantrasyon için iyidir neredeyse güvenli eğitmenler, incinmekten korkularını izin eğitimden sporcu rahatsız etmeyen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.