SeyahatYol tarifi

Yeisk aç Dolphinarium

Yeisk içinde herkesin favori yunus ilk Azak Denizi kıyısında belirdi. Açılış 2006 yılında gerçekleşti. Şimdi hem yerli ve ziyaretçilerin gözde bir yerdir. Gerçekten çok iyi Dolphinarium var mı (Yeisk)? Misafir ziyaretçiler yalnızca olumlu bırakın. Azak tüm Denizi sadece açık dolphinarium olduğunu. kürsü korumalı barınaklar - Ama güneşte yanmak veya güneş çarpması almak için korkmayın. Burada deniz yaşamı çok çeşitli bulacaksınız. Burada ana aktörler Karadeniz şişe yunuslar ve Remus Zorro.

Ayrıca, Belugas Uzak Barış ve Ale, Pasifik mors Varya ve kuzey kürk mühürler Dyusa ve Varya görebilirsiniz. Onlar unutulmaz performanslara Yeisk ve misafirler sakinleri bekliyoruz. Sonuçta, bu büyüleyici aktörler - Gerçek profesyoneller. Onlar her zaman beş yüz kişi kapasiteli tam tribün toplamak ve her performans tam bir ev ile sona erer! Her yıl performanslarının programı güncellenmiş ve daha ilginç ve heyecan verici hale gelir.

daha sanatçıların anlat

Barbara - 600 kg ağırlığında dört Pasifik mors. Wari kaderi zordu. o tamamen göz ardı hangi bir sonucu olarak ciddi bir hastalığa yakalandı Buzağı. Çalışanlar yunus onu satın ve iyileşmek onun hayatını kurtardı. Şimdi bu harika bir oyuncu konuşmayı duyar ve 20 kg'den büyük bir miktarda her gün emer kalamar, çok düşkündür.

Rem - Afalina, Karadeniz yunuslar. Yaklaşık 160 kg ağırlığındadır. Çok ısrarcı ve maksatlıdır. Onların performansları tüm sorumlu yaklaşımla, özenle zor Dublörler performans. Koçlar çok neşeli ve girişken hayvan olarak onu konuşuyoruz. O yüzme ve çocuklarla oynarken zevk.

Zorro da yunus bottlenose. 250 kg - Daha Remick ağırlığındadır. O Dolphinarium en üst düzey ve sürekli onun göstermiştir bir lider olarak kabul edilir "sürüye". konuşmalarda sık sık öncü rol verir. Neşeli ve hayırsever.

Katerina - kürk mühür. O dikkatlice genç sadece 2 yaşında ama ve zevkle birçok hileler gerçekleştirir. Katia o top ile oynamayı seviyor çok plastik. Sakin ve dengeli.

Deri conta Duce (Duchess), Dolphinarium küçük sakinlerinin ayrıca bir. O 2011 yılında geldi. azim ve sıkı çalışma ile eğitim ve performanslarında önemli ilerleme kaydetmiştir.

Beluha Elya fazla 3 yıldır faaliyet göstermektedir. Bu yaklaşık 600 kg ağırlığındadır. Nedeniyle olağanüstü belleğine, onların tablolara asla hata yapmaz. O Beluhoy Miroy ile sık sık konuşuyor.

Dünya - Uzak beluga. Dört yıl. Yaklaşık 700 kg ağırlığındadır. dürtüsel doğası gereği, ancak o gerçek çalışma professionalka olduğunu. yüksek atlama gerçekleştirir.

Yeisk içinde Dolphinarium Kamenka yakınında, Taganrog iskelenin üzerinde bulunan. Modern bir güzel bina sokak Schmidt aşağı sürüş sırasında kaçırmak imkansız olduğunu.

Nasıl gidilir?

Araba ile: Yeisk şehir girin Taganrog kıyısına geçmek çevirmek doğru, iki yüz metre düz, sola - yunus.

Kentsel ulaşım üzerinde: plaja doğru otobüse №4 ve №7, "Dolphin" dur.

kurumun ve konuşmaların Açıklaması

Performanslar sonbahar ayına kadar gerçekleşecek. Kurşun neşeli palyaço.

temiz su sizi bekliyor ile büyük yüzme havuzu! Yeisk dostu yunus ziyaretçilere dondurma, hamur işleri, çeşitli içecekler gibi davranır sunar pamuk şeker ve daha fazlası. Sunum bir saat sürer ve heyecanlı ilginç sayılar çoğunluğunu içerir. bir kağıt parçası üzerine çizmek gerçek resim var - kuyruklu sanatçılar ve en şaşırtıcı, su üstünde yüksek yükselmek birçok akrobatik stunts gerçekleştirmek, çeşitli nesneleri hokkabazlık, eğitmenler ile düet dikkatle kitleye işi eğlendirmek! Bu arada, kendilerine bildirilmiş açık artırma ve herkes konuştuktan sonra ona sanat favori parçası satın alabilirsiniz.

Buna ek olarak, Yeisk içinde Dolphinarium - tüm performanslar, bir video kamera çekim ve ücretsiz olarak fotoğraf çekmek birkaç yerlerden biri.

Bütün sanatçılar işlerini ve hayran kitlesi konusunda gerçekten tutkulu Dolphinarium. Bu nedenle, sadece performansa onları izleyemiyorum. Bunun ardından Yunusların, yüzerek havuzda vakit geçirebilir ve onlarla veya neşeli palyaço ile ortak fotoğraf olun. Sırasıyla bir ücret için.

Yeisk içinde Dolphinarium: fiyatları ve çalışma saatleri

  • Bilet fiyatı (yaklaşık fiyat konumuna bağlıdır) 600 ruble olduğunu.
  • gösterisi ile Disk: 300 s.
  • sanatçılarla Fotoğraf: (kimin kamerada bağlı olarak) 400 veya 500 ruble.
  • Yunuslarla yüzün: 3000 ruble.
  • yetişkinlere 3 yaşından küçük çocuklar ücretsiz harika kurum Yeisk keyfini - Dolphinarium.

Saat oldukça rahat. Gün boyunca 3 oturumu geçer:

  • 1 - 12.00;
  • 2 - 16.00;
  • Üçüncü - 20.00'de.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.