SeyahatYol tarifi

Moskova-Moore. Moore antik kutsal şehre seyahat

engin Rusya ile Yolculuk çok heyecan verici. Bu makale rotayı Moskova-Moore, ama aynı zamanda bazı ilginç bilgiler sadece odaklanır. araba ya da toplu taşıma araçları ile bağımsız Moore almak hakkında bilgi için, aşağıda ele alınacaktır. gezi hep nüanslar şüphe tüm konuların açıklığa kavuşturulması önce yol uzun olacak, çünkü önerilir.

Tur otobüsü bir gezi

Tabii ki, en iyi seçenek ziyaret Moore - yolda rehber şehrin hikayesini sadece anlatmak için otobüs ile bir gezi veya hac değil, aynı zamanda ilginç yerleri gösterir. Ayrıca, geri kalanına iki veya üç durak olacaktır. Rota Moskova-Moore yeterince uzun. Eğer trafik sıkışıklığını olmadan bir tur yolunda giderseniz, yolculuk yaklaşık 6 saat sürecektir. Moore'a en az 13,00 gelmek için en geç sabah saat 7 den Moskova'yı terk etmek önerilir.

Nasıl Moore Moskova'dan gezi olacak? şehirler arasındaki mesafe yaklaşık 300 kilometredir.

Murom için Toplu taşıma

Bu bölümde, rota Moskova-Moore üzerinde toplu taşıma türleri olduğunu belirler. İki en uygun seçenek vardır.

Tren. Tüm uzun mesafe trenler geçerken. nihai hedefe giden bir yol Moore şehir bile yoktur. Biz bu noktayı ele almak gerekir. Tüm yollar için yolculuk süresi biraz farklıdır. Örneğin, Murom için 142g tren "Moskova-Cheboksary" Tam olarak 5:00 geldi. Saat 00:15 Moskova'dan hareket. Büyük olasılıkla, bu bir yandan en iyi seçenek değildir. Evet, erken 05:00 Moore olacak gibi görünüyor cazip. Ama ne yazık ki uyku mümkün olmayacaktır. Uyku 1 am önce gitmeyecek. iletken 4.30 uyanacak. Uyku 3.5 saate kadar verilecektir. Ama eski ve sevilen kenti uyanıkken kalmak istiyor. Günün neredeyse her zaman gelebilir, çünkü bir otel odası ya da postoe.Vtoroy seçeneğinin özel tüccarlar ile anlaşma önceden belirlemek, daha karlı daha iyidir. Moskova'dan 16.20 treni Moore 20.57 yılında 58 g, varış gönderdi. Moore geçen tüm trenler, sadece Kazan tren istasyonuna gönderilir.

Otobüs. Tüm otobüsler otobüsü Schelkovskogo Moskova'dan gidin. Tüm uçuşlar 5 ve tüm turistler için son derece sakıncalı. istisna gecede rezervasyonu ile seyahat eden kişiler içindir. otobüs seyahat bir diğer dezavantajı - bu Gorky Otoyolu üzerinde sürekli trafik sıkışıklığı var.

Nasıl arabasında alınır?

Yine, en rota Moskova-Moore bahsedelim. Nasıl araba ile gidilir? Moskova Otoyol Meraklılar gerekli seyahat. En kolay yolu merkezinde yaşayanlar, Aviamotor Novogireevo içinde olacaktır. Çevre Yolu sakinleri üzerinde doğu ve güneydoğu bölgelerine gitmek gerekmez. belli belirsiz Gorki karayolu (otoyol M7 "Volga") içine Moskova dışında Meraklılar karayolu. Kongre Vladimir şehir yol düz kadar. Biz ve Reutov ve Noginsk geçmek ve kendini kaplı. İl Moore Vladimir bölgesinde yer almaktadır. bölge merkezi ve Vladimir ünlü antik kenti kadar sürüş, sen sağa doğru tutmalısınız aslında hazırlanmak gerekir. Bizim için M7 rota Baygushi Vyatkin sonraki kavşakta ve bölgelerde biter. Yine sağa gider. Her yerde Moore işaretler bulunmaktadır. Onları takip etmek gerekir. Şehir hattına Road.

Nasıl Moore gezinmek ve ne görmek?

Şehirde kaybolmadan önlemek için, bir gezgin ile almak daha iyidir. Moore büyük ve yeni başlayanlar için çok karmaşık. Düz kağıt harita da yürüyüşçüler için yararlıdır.

Tarih kökleri asırlık meşe arazi parçaladı ile İlya Muromets, olağanüstü güce sahip olduğunu söyler. Biz Moore Moskova'dan yolda geçen bkz, Murom ormanlarda olduğunu. Tren kahramanımız ve kentin koruyucu azizi onuruna adlandırılmış, duruyordu yakın Misafirler, taş yüzü Ili Muromtsa keyfine varacaksınız.

En önemli turistik olan üç manastır: Holy Trinity (burada Aziz Peter ve Fevronia kalıntıları), Müjde ve Kurtarıcı Transfiguration. diğer türbelerin vardır. Örneğin, Aziz Iulianii Lazarevskoy da Aziz Nikolaos Kilisesi'nde ailesinin refahı için dua ediyorum. Nicola Islak kilise denir.

gezgin Ortodoksluğu kayıtsız ise, o diğer ilginç yerler bulacaksınız. Sen, parklar, yüksek dağlar ile Oka Nehri hayran müzeye gidebilirsiniz.

yolu Moskova'ya geri iyi izlenimlerle

seyahat Moskova yakınlarındaki sayısız reçeller rağmen gerçekten mümkün için, öncesi gerek rotanızı planlayın. Çeşitli web siteleri noktalara hakkında bilgi boldur. Orada adresleri, ve hatta bazen yol tariflerini. yürümek veya şu ya da bu yerde araba kullanmayı ayrıntılı bir plan yapmak emin olun.

Bu rota var Moskova-Moore uzunluğu 300 kilometre. Bu müşterilerden bir yeri vardır gerçekten kutsal kent, olabilmek için aşılması gerekmektedir. Sonuçta, bu şehri yöneten hemen hemen herkes, kutsal insanlardır. Onların emanetler manastır ve şehrin kiliselerinde tutulur. Birçok insan içişlerine değil, aynı zamanda diğerlerinde sadece yardım için onlara gelir.

araba, otobüs veya trenle Moore Moskova'dan uzun bir yol kat, kesinlikle sadece kenti ziyaret kalmamalı, aynı zamanda arkadaşlarına kek, eşya, hediye almaya. seyahat unutulmaz ve mutlu bir olacak olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.