TeknolojininElektronik

LCD TV Supra: yorumlar. Televizyon Supra: uzman görüşü ve tüketicilerin

"Supra" şirketi erken 1974 yılında Japonya'da kuruldu. işletmenin merkez Tokyo merkezinde yer almaktadır. Ancak, sırf TV'ler "Supra" zaten Çin'de üretilmektedir. Başlangıçta, bu şirketin sadece araba üretti. Yakında LCD TV gibi birinci aletleri vardı.

"Supra" şirketin politikası hep ucuz malların üretimine odaklanmıştır. Kaliteli azami dikkat verilmiştir. Birçok uzman çabaları sayesinde bugün şirketi "Supra" makul fiyatlarla insanlara LCD TV yelpazesi sunabilmektedir.

TV'ler "Supra" başlıca avantajları

avantajları olduğu bir LCD TV Supra arasında, yüksek kare hızı güncellemelerini seçebilir. Bu saat içinde çok uygun hale gelmiştir. Şuna Picture göze gerçekçi ve hoş görünüyor. Ayrıca birçok model üreticileri kanalları görüntülemek için iyi bir analog alıcı ayarlayın. Ayrıca ses veya görüntü bilgilerle dış medyanın çeşitli oynamak için fırsat var.

Sıvı kristal televizyon işlevsel parçasının "Supra" varlığı teletekst ve progresif tarama ayırt edebilir. Ayrıca, bazı modellerde üreticileri belirli bir zamanda kapatmak için programlanabilir bir zamanlayıcı vardır. Genel olarak, çok uygun ve özelleştirmek için kolaydır. TV Ses Sistemi "Supra" daha güçlü. Ortalama olarak, bu ayar 16 watt yer almaktadır. Bu durumda, ses çok hacimli ve varlığı hissi yaratır. Yani, TV Supra müşteri görüşleri genellikle olumludur.

dezavantajları nelerdir?

Ne yazık ki, eksileri LCD televizyon var, "Supra" de mevcuttur. Öncelikle olmaması bir dijital alıcı. Çoğu durumda, ayrı satın alınmak zorundadır. Buna ek olarak, fazla televizyon müşterilerine hayal kırıklığına başarısız olamaz standartların bir dizi desteklemez. Ayrıca çok kullanıcı dostu menü değil not edebilirsiniz. Genel olarak, arayüz diğer üreticilerden çok farklıdır ve onlarla anlaşma talimatı olmadan çok zordur.

Modeli "Supra STV-LC16741WL": alıcıların görünümleri, fiyat

Televizyon Supra STV-LC16741WL iyidir Yorumlar. Çünkü ilginç tasarımın bu modeli gibi birçok müşteri. Bu durumda televizyon güzel aydınlatma ayarlayın. Ayrıca, çok sayıda bu model için kullanılabilir tuner, takdir. Diğer şeylerin yanı sıra, Üretici, zamanlayıcı donanımlı. Gerekirse, kolayca kapatmaya programlanabilir. Alıcılar da çocukların korunması sistemiyle mutluyuz.

Bu modelin özellikleri konnektörleri çeşitli varlığını ayırt etmek daha da mümkündür. TV'nize bu yardımı ile kolayca bir USB flash sürücü veya kulaklık bağlayabilirsiniz. Özel destek bileşeni girişler de vardır. Genel olarak, biçimleri çok çeşitli destekledi. Aynı zamanda, video uzantıları çeşitli görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu led TV Supra ses dosyalarını farklı türde çalıştırma olanağı verir iyi eleştiriler aldı. Giriş sinyali formatları, sırayla 480p ila 1080p destekledi. Diğer şeylerin yanı sıra, bu ilerici taramayı zevk için fırsat vardır. Piyasada bu modelin maliyeti 25 000 ruble olduğunu.

"Supra STV-LC16741WL" modeline Uzman Görüşü

uzmanlardan STV-LC16741WL yorumları Tv Supra farklıdır. Çoğu uzman, bu model aklıma geldi. Öncelikle uzmanlar resmin kalitesini değerlendirdi. ilke olarak yararlıdır 9: Bu modelde, 16-boy oranı vardır. Bu TV çözünürlüğü 1366 x 768 piksel olduğunda. yüklendikten ses sistemi kötü değil. Mevcut stereo ve 50 Hz'lik bir frekans ile çalışır. Parlaklık, sırayla, metrekare başına 200 cd düzeydedir. m. Genel olarak, piksel tepki süresi 6 ms'dir.

Bir TV Supra STV-LC16741WL pozitif yorumlar yüksek kaliteli stereo ses desteği sistemi sayesinde kazandı. Bu durumda, teletext'i kullanmak mümkündür. Diğer şeylerin yanı sıra, uzmanlar güç sütunun pozitif tarafını işaret etti. Bu modelde, iki dinamiği vardır. Bir kolonun kapasitesi 3W olup. Ayrıca, TV sistemi otomatik tesviye hacmi ele alan, yüklü. Boyutlar modeli de farkedilmeden gitmedi. Televizyon genişliği 738 mm, yükseklik 495 mm ve sadece 210 mm derinliktedir. Bu televizyon toplam ağırlığı 6.6 kg.

"Supra STV-LC32T850WL" hakkında tüketici yorumları

Yorumlar Tv Supra STV-LC32T850WL müşteri genellikle olumlu. Birçok yüksek görüntü kalitesi için model ve formatı ile aşık oldu. Diğer şeylerin yanı sıra, bu hareketin iletimini artırmak için sistem not edilebilir. Dijital TV standartları, sırayla, desteklenir.

Ekranın hoş parlak yüzeyi, özel bir antibakteriyel katman tahsis etmek de mümkündür. Ayrıca, üreticilerin görüntünün parlaklık iyi göstergesinin üzerine çalıştık. Bu modelde, kare başına 280 cd eşittir. Bu durumda, M., bütün 80 000 dinamik kontrast: 1 arasındadır. Tepki süresi, sırayla, ancak sevinmek olamaz sadece 6 ms, eşittir. Bu modelde Daha iyi açıları yatay ve dikey görüş vardır. ses sistemi oldukça iyi ayarlanmış. Tüm konuşmacıların toplam kapasitesi 10 Watt. Ancak, biraz hayır subwoofer üzdü. Ayrıca, stereo üreme için dekoder yoktur.

özelliklerden televizyon standartlarının destek için tanımlanabilir. Buna ek olarak, birçok alıcı bu model kolaylıkla duvara monte edilebilir gerçeği ile memnun. gerekli tüm ayrıntıları gider tamamlayın. Sabitleme elemanının boyutları 100 x 100 mm 'dir. Piyasada bu TV maliyeti 36 000 ruble olduğunu.

Ne uzmanlar "Supra STV-LC32T850WL" hakkında ne dedi?

uzmanlardan TV Supra STV-LC32T850WL yorumları temelde nedeniyle işlevselliğine iyi kazandı. Bu özel varlığı büyük ölçüde kaynaklanmaktadır dijital filtreye. Ayrıca, üreticiler bileşen girdilerin bakım almış. Mevcut anten için aynı konektör anda. Buna ek olarak, aynı zamanda bir eş-eksenli dijital ses giriş vardır.

Uzmanlar gibi, menü TV'de çok kolaydır. Onun dili kolaylıkla değiştirilebilir. Bu durumda, analog tuner kanallarını ayarlama çok hızlıdır. Bir TV Supra STV-LC32T850WL onun verimliliği için iyi eleştiriler aldı. Operasyonda, bu saatte tam 50 watt kullanır. Şekilde bekleme güç saatte 0.5 watt düşer. genişlik 732 mm, yükseklik 442 mm ve 6.1 kg bir ağırlığa sahip sadece 59 mm derinliğe: Televizyon ortamı boyutları. Kurulan Standı ağırlığı 7.6 kg kadar değişebilmektedir. Bu TV çok güçlü bir stand için ayarlanmış olduğunu göz önünde bulundurarak, çok değil.

Fark STV- LC40T871FL nedir?

Bu modelin çoğu sahipleri iyi görüntü kalitesi için övülüyor. yorum TV Supra STV-LC40T871FL çoğu iyidir. Dinamik sahneleri bakın, memnun müşterilere göre, çok rahattı. Bu yüksek frekanslı titrek büyük ölçüde kaynaklanmaktadır. Ayrıca, üreticiler TV'nin fonksiyonel bileşeninin bakım almış. Orada çocukların korunması ve memnun ediyor. Ayrıca uyku saatini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bir USB flash sürücüye bir TV'den video kaydetmek için olasılığı vardır.

tuner sadece standart bir analog vardır. kulaklık jakı sağlanmaktadır. Yine, çeşitli cihazlar için bileşen girişlerinin çeşitli vardır. yüklü bir yelpazede ve iyi bir ses sistemi ile desteklenen Biçimleri. 16 watt kadar Gücü rezervleri. surround ses taşıyabilen iki hoparlörler. Aynı zamanda otomatik ses tesviye bir sistemi vardır.

Profesyonellerin STV- LC40T871FL incelemeleri

profesyonellerden TV Supra STV-LC40T871FL yorum çok iyi kazandı. Genel olarak, uzmanlar bu modelde mevcuttur izinlerinin büyük bir çeşitlilik, onayladı. Özellikle, 640 x 480, 1920 x 1080 piksel maruz mümkündür. Ayrıca, üreticiler çeşitli biçimlerde destek halledilir - 480p den 1080p. Teletext mevcut ve düzgün çalışıyor. Aşamalı tarama mevcuttur. piksel tepki süresi sadece 6,5 ms'dir. Yatay görüntüleme açısı 178 derecedir. Bu rakam diğer modellerinde biraz daha düşüktür, ama çok kritik değildir.

Model STV-LC40ST900FL

Televizyon Supra STV-LC40ST900FL farklıydı Yorumlar. Bazıları sadece iyi tasarım için bu model tahmin ediyorlar. diyagonal Bu TV 39 inç. 9 ve 1920 x 1080 piksel çözünürlükte: Böylece boy oranı 16. LED ışıklar mevcut. Güncelleme sıklığı yaklaşık 50 Hz yer almaktadır.

özelliklerden Internet'e erişim sağlar sistemi "Smart TV" seçebilirsiniz. Bu içerik iletimi için olasılığını açar. Buna ek olarak, bu modelde işletim sistemi "Android" çalıştığını belirtmek gerekir.

Görüntü karakteristikleri oldukça iyidir. Özellikle, televizyon parlaklık kare başına 400 cd olduğunu. 100 dinamik kontrast 000 m: 1 arasındadır. Buna karşılık, yatay görüş açısı 176 derecedir tamsayı olduğunu. piksel tepki süresi 6.5 ms standarttır. Mevcut Aşamalı Tarama. Genel olarak, sinyal alımı iyi ve rahat yeterince TV izleyin. Bu durumda, stereo desteği vardır.

Bunun yanında, TV Supra STV-LC40ST900FL olası çeşitli televizyon standartlarını okuma yoluyla iyi eleştiriler aldı. Girdi sinyal formatları 480 1080 p, p desteklenmektedir. 1920 x 1080 piksele 640 x 480 bu TV mevcut çözünürlüğe kişisel bilgisayar bağlamak için. Genel olarak, bu model, uygun bir fiyata bir tam fonksiyonel olarak tarif edilebilir. TV piyasa değeri 27 000 ruble olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.