SeyahatYol tarifi

Akvaryum (Barselona, İspanya) hoş geldiniz!

Oceanarium (Barselona, İspanya) günlük gelen L'Aquarium de Barcelona turist. aquacomplex fuar hafta içi ve hafta sonları açıktır. Oşinaryumu'nun Pazartesi Cuma (Barcelona, Eski Harbor, Moll İspanya) Gönderen L'Aquarium de Barcelona sabah dokuz buçukta gelebilir.

Akvaryum öğleden sonra saat dokuzda kapatır. yaz aylarında İspanya'da zirve turizm sezonu sırasında, akvaryum sabah saat on birde kapanıyor.

gişe

akvaryum (Barcelona) L'Aquarium de Barcelona giriş ücreti yirmi Euro. altında on yaşında olan emekliler ve çocuklar için önemli bir indirim vardır. Onbeş Euro - akvaryuma çocuklar için girişin maliyeti. Barselona - Bir şehir olan çocukların sevgi ve bakım!

taşıma erişilebilirlik

Sen Barselona Akvaryumu haritasına bakıyoruz? Aquaworld'e istemi sayısız işaretçiler ve halk için alınıyor. Sen Barcelona'da toplu taşıma araçlarını kullanarak, bir tur otobüsünde veya kendi başlarına buraya gelebilir.

En yakın metro istasyonu - "Drassanes" ve "Barceloneta". turist otobüsü durağının adı - "Blava".

akvaryum

akvaryum yapısı kapsamında şaşırtıcı olan. Parkta bir otuz beş bağımsız akvaryum var. Onlar güney ve kuzey denizlerinde barınan nadir balık on binden fazla adet doğal koşullarda tamamen uygun içerirler. Toplamda dört yüz elli türü bulunmaktadır.

Her tank, benzersiz temalı olan bu tank içinde bulunan doğal balık habitat alanındaki anlatıyor. Dev akvaryum geçiyor cam tünel - Kalp Akvamir. Uzunluğu - seksen metre.

O akvaryumun ortasına koydu. Zemin cam koridor - Hareket eden bir geçit, bir şekilde travolator uygulanan. Yavaşça ve yavaş yavaş başka akvaryum tankının bir bölümünden gelen ziyaretçileri ulaştırmaktadır.

büyük akvaryum merkezi otuz altı metre çapındadır. rezervuar derinliği beş metre! Deniz suyunun fazla dört milyon litre yerleştirilir. vatozlar ve müren, köpekbalıkları ve diğer az tehlikeli ve korkutucu sualtı avcılar: Bu dev akvaryum gibi derin deniz büyük sakinlerini içerir.

derin deniz sakinleri

sualtı Dünya akvaryum sakinlerinin fuar Akdeniz derinliklerini oluşturmaktadır. balık ve akvaryum deniz temsilcilerinin bu alanda geleneksel yanında ayrıca Karayip ve Kızıldeniz'in Avustralya resif balıkların sakinleri için bir yer buldum.

omurgasız ailesini tespit akvaryum yaratıcılarının ayrı bölümde. Onlar istiridye, ahtapot, istiridye, salyangoz ve kalamar tanık ayrı bir kabin, bir parçası olarak tüm görkemiyle gösterilmiştir.

öykü

İspanya'da akvaryum Oyunculuk (Barcelona, Port Vell) L'Aquarium de Barcelona, 1995 yılında kuruldu. planlandığı gibi, Akvamir eğlence ve aile dinlenme merkezidir, aynı zamanda sualtı yaşamı keşfetmek için kapsamlı bir üs değil sadece olmuştu. şehrin merkezi kıyısına yakın akvaryum yapımı için akvaryum yerleştirildi hangi yapay ada yeniden kullanılabilir hale getirilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.