SağlıkTıp

X-ışınlarının sonuçları ne?

İnterneti açma ve sorgu yazarak "x-ışınlarının sonuçları," Bu konuda konuşmak için ne kadar kaynak şaşırırsın. forumlar, soru ve cevap, makale ve çevrimiçi hizmetlerin büyük bir sayı bu yönde çalışıyoruz. zamanlanmış muayene olarak Akciğer grafisi Geçen yüzyılın 20'li yaşlarda ortaya çıktı. Bilim adamları, radyasyon küçük bir doz üzerinden aşması gerektiği zaman belirledik , insan göğüs özel yüzeye sahip filmin diğer tarafı ikame Eğer göğüs "gölge" alabilirsiniz. Aslında, mümkün görünmüyordu otopsi olmadan bu organların bir az ya da çok yeterli bir resim elde etmek.

O zamanlar insanlar anlamak ve kitle hastalıkların etkilerini hissetmeye başladı. Endüstriyel gelişme vücuda büyük darbe neden oldu insanın, insanlar tehlikeli hastalıklar hastalanır başladı. Daha sonra genellikle büyük sanayi işletmeleri büyük şehirlerde bulunuyordu beri böyle hastalıklar sadece epidemiologichny karakterini giyebilirim. radyasyon hastalığı şeklinde - kısaca ve düşük güç radyasyon tarafından zorunlu testlerin girişten sonra, insanlar röntgen sonuçları da dolaylı kanıtlar olabileceğini söylemeye başladı. bir grup bilim insanı güvenli olduğunu kanıtlamıştır gibi bu rahatsızlıklar, uzun değildi. Ve başka çıkış değildi.

Yaklaşık bir yıldır - En hastalıklar gelişiminin ilk aşaması vardır. Bu adam çok normal bir duygu. korkunç hastalığı üzerinde bir örtü altında, daimi ARI ve daha hafif soğuk beri, enfeksiyon neredeyse imkansızdır belirleyin. Yine de, zamanımızda insanların açıklamaya gerek bir göğüs röntgeni ne sen ne sıklıkta yapabilirsiniz ve o ne yaptı? Bir şey çok fark ederseniz acil sorun bölgesel merkezleri veya ana geçiş şehirlerde fluorografi ile. Bu ziyaretçiler ve transit akını kaynaklanmaktadır. kalabalık bölgelerde, hastalığın gelişme maçın bir flaş olarak başlayabilir.

Başka sık sorulan soru - nasıl göğüs röntgenleri nelerdir? uluslararası yasa ve sağlık ile ilgili yerel öneme kanunlarına göre herkes yılda bir kez devlet flüorografi gerçekleşmelidir. Kendi içinde, bu prosedürün geçit arar. üstte çıplak ve bele Adam soyunmak kokpit (özel cihaz) girer. Bir sıkı bir şekilde göğüs önceden saptanmış bir yüzey ve soluma için. gidebilir kokpit ile iki saniyelik solunum durması sonrasında. Tümü. Özel bir film üzerinde görüntülenen iç organlarını düşünün.

Bu prosedür gerçekleştirilir merkezlerine gelmek mümkün değildir olanlar için, özel olarak mobil laboratuvarları ve yarı çökebilir yaptı. Son yatalak insanlar için vardır. Böylece, devlet genel popülasyonda röntgen sonuçları hakkında gerçekten endişe olduğunu anlayabiliriz. Ama genellikle insanlar fluorografi ile sorunları vardır. Yeni gelenler genellikle koşulların kurbanları insanları eriyecek gerçeği. Birçok insan için zor durumda koymak bazı formaliteler için yetkililer yapay gerçekçi bir zaman dilimine göre. Eğer bir süre önce bu işlemi geçti, ama başka bir ülkede veya şehirde bile, o zaman alıyorsanız yardım geçen X-ışınları büyük bir meydan okuma olacak.

Bu arada, bu sertifika sadece sağlıklı kişilere verilir. bir insan değil varsa, o zaman röntgen sonuçları sırayla olmadığı anlamına gelir. Buna ek olarak, sık sık, bir referans verilen, ancak yazılı açıklamalar formundadır. Bu, önemli hatırlamakta öyle ciddi bir şey varsa, o zaman belgeyi vermek ve katılan hekim tayin olmaz. Her şey normal ise, ancak sapmalar ile, bu yardımcı ve ona bir açıklama yazacak. Bu açıklamalar, esas olarak eski aşağıdaki hastalıkların araçlardır, göğüs (kalp, akciğerler, bronş yolu) veya konjenital bozuklukların hastalığının güncel aşama.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.