Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kış için Korece Keskin ve net havuç: adım tarifi

Korece için Havuç kış için, taktiği çok baharatlı ve lezzetli, biraz daha tartışılacak. Bu tür bir ön kalıp buzdolabında ya da 4-7 ay bodrum saklanabilir.

kış için Korece için Havuç: baharatlı atıştırmalık tarifi

Gerekli malzemeler:

  • Büyük taze havuç - 1 kg;
  • Büyük taze sarımsak - (kendi takdirine bağlı olarak) 6-9 karanfil;
  • biber - birimlerine ½.

marine için:

  • Haşlama suyu olan sıcak - 500 mi;
  • yağı, rafine bitkisel - 1 fincan;
  • Kum şeker - 6 büyük kaşık;
  • tuzu küçük sodyum - 4 büyük kaşık;
  • sirke% 9 - 3 büyük kaşık.

havuç doğru seçim

içeren tarifi olan Kore Havuç kış, en azından bir ön hazırlanması için sulu ve sabit kökleri kullanıldığında özellikle lezzetli Elde edilen ürünler. Bayat eski ve yumuşak ürünün Sonuçta ana bileşeni ihtiyacını yuvarlayarak önce dikkatlice ele alınması beri bu aperatif yapmak çok zor olacaktır.

marine için sebze hazırlama

kış için Korece havuç yapmak için, özel bir float almak için emin olun. Bu sebze ince uzun bir damlacık içine parçalanmış olması gerçeğine bağlıdır. Havuç iyi o zaman "Kore" rende üzerinde ovmak, ince kabuğu yıkanmalıdır. Sonra sarımsak dişleri temizlemek ve hamuru içine öğütmek gerekiyor.

500- birkaç veya 750 gramlık şişe almak ve kış havuç atıştırmalıklar pişirme için metal kapakları ile birlikte sterilize edilmelidir. Ayrıca, ayrı bir kapta rendelenmiş havuç sarımsak ile birlikte gerekli karıştırın ve ellerinizi çok ile ezin. ön kalıp sıkıca kutular konulmalıdır, tabanı da acı kırmızı biber (kırmızı biber) küçük bir parça koymak için tavsiye edilir.

pişirme turşusu

tapas oluşturulması için tüm şartları uyarınca, kesinlikle lezzetli ve Kore sulu havuç olsun. Kışın bir iş parçası için Reçete aromalı marine kullanılmasını gerektirmektedir. bunun hazırlanması normal su kaynatın gerekir için, sebzeli bankalar tarafından dökün ve 10 dakika boyunca inkübe edin. Havuç olmadan daha tuzlu su tekrar kap içine konulur gerekli ve lezzet bitkisel yağ, şeker, tuz, ısıdan çıkarıldı, kaynama noktasına getir ve% 9 eklemek sirke. Bu turşusu kompozisyon tekrar bankalara akın ediyor ve daha sonra hemen onların kapaklarını sarılmalıdır (sterilize). hazırlanması Bu yemeğin altüst ve daha da aşağı soğumaya bırakın edilmelidir sonra.

Nasıl masaya getirmek

kış için Korece, yukarıda ele tarifi, havuç sadece 30-40 gün sonra tüketim için tamamen uygun olacaktır. Bu süre boyunca, taze sebze iyi kokulu turşusu ile ıslatılır, bu, sulu gevrek, baharatlı ve çok lezzetli olacaktır. Bu servis kış iş parçası ayrı bir aperatif olarak masaya veya özel aciliyet gerektiren herhangi oryantal yemekler eklendi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.