SağlıkDişçilikte

Beyazlatma şeritler Crest 3D Beyaz: yorumlar. Diş Beyazlatma: para, fiyatlar, yorumlar

Güzel bir beyaz gülümseme her zaman cazip kabul edilmiştir. Yetersiz beslenme, kötü alışkanlıklar ve uygun hijyen eksikliği emaye rengi üzerinde olumsuz etkisi vardır. Genetik de önemlidir. Bazıları sadece yeterli zaman dişlerinizi fırçalayın yok, sarı hale gelir. Başka doğa doğal verdi olan beyaz emaye. Teknolojik ilerleme hala durmazsa. Bugün birçok yolu vardır diş beyazlatma. Bazı yöntemler evde kullanabilirsiniz.

Biraz tarih

Mükemmel gülümseme, insanlar uzun süre çalışmışlardır. kavramı "diş" olmasaydı bile, dişler daha çekici hale getirmek için izin verilen bir yöntem kullanır. gülümseme geliştirmek için Yolları, her zaman güvenli değildi. Kısa bir süre için dişlerini hafifletin, insanlar sağlık sorunları bir sürü var.

Bugün dişleri yıldırım çeşitli yollar tarif antik tarihçiler, kanıtlarını muhafaza kadar. Mısırlılar, beyaz sürdü emaye taze toplanmış soğan inci elde etmek. Bu yöntem gerçekten daha cazip güldürmeye yardımcı olur. Ama burada nefesi çok arzulanan bıraktı. Bu Mısırlı şarap sirkesi içinde ıslatılmış, pomza kullanılır. Dişler sadece birkaç adımda parlak hale gelir. Ancak bu yöntem çok agresif. Emaye hızla dişler daha duyarlı hale silinir.

Ortaçağ dönemi şövalyeler ve bayanlar olarak da onun güzelliğini izledi. Ilginç bir gerçektir dişlerin sırasında cevap berber beyazlatma olmasıdır. berber dükkanı sakalı veya güzel bir saç modeli yapmak değil, aynı zamanda minesi beyazlatmak için sadece oldu. uzman cephanelik özel nitrik asittir. Gülümseme gerçekten daha çekici hale geldi. Ama zarar vermeden dişleri beyazlatmak için nasıl berberler sonra bilmiyordum. Kullanma asit, daha sonra emaye erozyona neden olur. Hasarlı diş hızla koyulaşarak ve yok edildi.

XIX yüzyılda tüm ağartıcı maddeler için temel bir bileşeni bir hidrojen peroksit olarak kabul edildi. 1892 yılında buna dayalı ilk emniyetli kremi oluşturuldu. Bu malzeme yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilir. Ayrıca aslında hidrojen peroksit , aynı zamanda, sadece emaye renk üzerinde pozitif bir etkisi olduğunu, ancak bir antiseptik olarak hareket eder. eti sorunlarına geçirmiş olan kişiler, hızla parlatıcı kullanarak iltihabı rahatlatmak başardı. Dişlerin yok olmasını yavaşlatarak proses.

işler bugün olduğundan?

Teknolojik ilerleme çok ilerisinde gitti. Bugün hızlı daha çekici güldürmeye sağlayan birçok güvenli yolu vardır. Çeşitli yöntemler sadece profesyonel diş hekimliğinde kullanılabilir, diğerleri evde mevcuttur. Uzmanlar öncesi beyazlatma danışılmadan başlamak değil öneriyoruz. Bir kişi kendi sağlığına büyük zarar verebilir. Sonuç, kozmetik prosedür değildir olacak güzel bir gülüş, ve kırık bir mine ve diş çürüğü.

Varolan sorunların ön kaldırılması ile bugün diş başlar beyazlatma Dişler. Uzman tedavi edilmesiyle çürüğü ve tüm iltihabik süreçler , ağız boşluğu. ev beyazlatma için bile cihazlar doktorun muayene olmadan kullanılması arzu edilmemektedir. Sorun prosedürü bazı kontrendikasyonlar olabilir olmasıdır. İstenmeyen insanlar periodontal hastalık, anterior dişlerin hassas mine çürük ile dişleri beyazlatmak için. parantez giymek insanların ağartma ile ilgili sorunlar olabilir. bunu yapmak mümkündür onsuz sadece kozmetik bir işlemdir - Minenin açıklama olduğunu hatırlamakta yarar var. Ama profesyonelce icra ağız boşluğunda ciddi sorunlara neden olabilir.

yöntemleri beyazlatma Ev dişler

gülümsüyor geliştirmek için evde kullanılan en yaygın yöntem özel sakız vardır. Yöntemin ilkesi temelinde aşındırıcı olduğunu. emaye koyulaşması sakız içinde mevcut olan küçük katı partiküller ile uzaklaştırılır. Bu yönteme dünyanın dişçiler çok şüpheci olduğunu belirtmekte fayda vardır. kahve, kırmızı şarap ve çay içtikten sonra görünen sadece taze lekeleri ortadan kaldırmak mümkün geviş. emaye yeterince uzun karartılmış ise olası sakız ile ağartmak için.

Evde ayrıca minesi beyazlatmak için özel bir diş macunu kullanabilirsiniz. Bu tür araçlar düzenli kullanım ile iyi sonuçlar verir. Dişler tekrar karartmak gibi bir tek, hijyen olağan yollarla gitmek için gelmiştir. Daha uzun etki diş macunu "Haç" sağlar. Ama aynı zamanda onun birkaç yüksek değeri. bir tüp için yaklaşık 350 ruble ödemek zorunda kalacak.

Dikkate daha etkili kitleri ve birkaç hafta oranını kullanmak jeller. Bu tür bir aracın çalışması bir kimyasal reaksiyondur. Çeşitli bileşikler kalıcı olarak çözülmesiyle pigmentler ile reaksiyona girer. kişi sözlü takip edip sağlıksız gıdalar yememek için doğru değilse, beyaz gülümseme uzun süre muhafaza edilebilir. En popüler bugün şeritleri Crest 3D Beyaz beyazlatma vardır. Yanıtlar mükemmel sonuçlar fonların kullanımının birkaç hafta içinde elde edilebileceğini göstermektedir.

beyazlatma Profesyonel diş

ağartma işlemleri özel bir aparat için diş kliniklerinde gerçekleştirilebilir. Bir uzmana seçimi, birkaç doktorlara da gereklidir. Sorun birçok klinikler geri brülör üzerinde güvenliği iterek en pahalı prosedürlere müşterileri çekmek için çalışıyoruz olmasıdır. Bir kişi o klinikte diş beyazlatma için kontrendikasyon yok olduğundan emin olun.

doğa güzel beyaz dişler tarafından insanlar, sadece kahve, sigara dumanı ve kırmızı şaraptan koyu lekeleri çıkarmak için izin verir mekanik beyazlatma işlemi geçmesi. minesinin doğal gölge sadece birkaç adımda mümkün dönün. Özel amaçlı diş kullanılarak çözeltinin bir jeti ile temizlenir. İlk plak ve bakteriyi kaldırın. nedeniyle yanlış ağız bakımı görünmüş emaye yüzeyi temizlenir noktalar ile devam edin.

En iyi huylu yöntemlerden biri ultrason beyazlatma düşündü. Prosedür diş minesinin üzerinde herhangi etkisi olmadan gerçekleşir. özel bir cihaz yardımı yıllardır kurtulmak için başarısız plak, ancak plak, sadece çıkarılabilir ile. Yeterince Ama ultrason dişleri temiz. ağartma prosedürü evde devam ediyor. Doktorunuz sadece bembeyaz bir gülümseme yapmak değil, aynı zamanda gelecekte minesinin koyulaşması engellemez özel cilalama diş macunu önerebilir. İyi sonuçlar dişleri de beyazlatma şeritleri verir. Bunlar en sık ultrason prosedüründen sonra kullanılır.

beyazlatma kimyasal diş

Bu profesyonel diş hekimliğinde kullanılan ağartma, en yaygın yöntemlerden biridir. Bunlar hem de ev ağartılmasında olduğu gibi, aynı aktif maddeleri kullanırlar. Ama onların konsantrasyon birkaç kat daha yüksektir. Pek çok durumda, bu tür bileşenler, üre peroksit, klorürler, hidrojen peroksit gibi emaye uygulanır karartma kaldırın. prosedürün sonucu, birinci muameleden görülebilir. Evde diş beyazlatma için aynı zaman şeridi de sadece düzenli kullanım bir hafta sonra olumlu bir trend göstermektedir.

Kimyasal ağartma emaye aktif maddenin daha derin nüfuz etmesini gerektirir. Bu nedenle yeterince uzun ömürlü etkisi elde etmek mümkündür. Güzel bir gülümseme birkaç yıldır korunur. Gelecekte, prosedür tekrarlanabilir. bembeyaz emaye uzun korunmuş için, ayrıca, beyazlatma şeritleri Crest 3D Beyaz kullanabilirsiniz. Yorumlar tür araçlar yardımcı olduğunu göstermektedir 2-3 kimyasal tedaviler iyi etkiyi uzatmak için kere.

Ne yazık ki, dişler kimyasal tüm gösterilmemiştir beyazlatma. Önemli bir koşul ön dişler kaplamalar, takma dişler, dolgular ve pimleri eksikliğidir. Yabancı malzemeler kimyasallara tahmin edilemeyecek tepki verebilir. En iyi durumda, hasta dişlerinin çirkin bir renk alır ve en kötü ihtimalle olacak - mukoza zarını yakmak. Eğer uzmanlar inanıyorsanız, protezle insanlar için bir lazer ile beyazlatma daha uygundur.

Lazer Diş Beyazlatma

diş dokusu üzerinde nokta etkileme Etkili bir yol. Lazer az nazik olduğunu belirtmek gerekir. Bunun yanında dişin tüm yüzeyini etkilemeden, en sorunlu alanlar ile çalışmak fırsat vardır. Lazer derin emaye içine nüfuz eder ve kalıcı diş rengini değiştiren pigment kaldırır. Diş minesi farklı bölgelerinde etki kuvvetini değiştirerek, kuyumcu iş yapan.

Lazer beyazlatma moleküler düzeyde kirleticilerin çıkarılmasına izin verir emaye, özel bir kimyasal bileşiminin yüzeyinin kaplanması ile başlar. Lazer hızla gülümseme geliştirilebilir. Bir kerede bütün birkaç tonlarının emaye yüzeyi beyazlatmak mümkündür. İyi sonuçlar 5-7 yıl süreyle muhafaza edilir. beyazlatma şeritleri Crest 3D Beyaz kullanmaya ek olarak, bile yok etmek için kozmetik diş hekimi ihtiyacı. Yorumlar tür araçlar önemli ölçüde tasarruf yardımcı olduğunu göstermektedir. Sonuçta, sık sık bir uzmana ziyaret etmek gerek yoktur.

Lazer beyazlatma en pahalı biridir. İşlem öncesi hastaya sırayla ağzını neden olmalıdır. Doktor kontrolleri yere tüm mühürler üzerinde, protez koymak için bir ihtiyaç vardır vardır vardır. varlığının, inflamatuar sürecin ağzına beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Zaten lazer beyazlatma işlemi denedi İnsanlar, sadece geniş deneyime sahip kanıtlanmış uzmana başvurmak için tavsiye edilir. lazerin yanlış kullanımı diş etlerine zarar verebilir.

beyazlatıcı şeritlerin

Bir diş kliniğinde Fiyat plak temizleme hizmetleri her zaman etkileyicidir. Herkes kozmetoloji prosedürü bu tür gelemez. Son yıllarda popüler çok daha ucuz olan özel beyazlatma şeritleri kullanmak ve iyi bir geçerlilik kazandırmak başlamıştır. Yorumlar İlk sonuçlar uygulama araçları bir hafta içinde görülebilir olduğunu göstermektedir. kabul edilir en popüler bugün Crest 3D Beyaz şeritler. Kullanım talimatları evde aracının nasıl kullanılacağı ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Beyazlatma şeritler bölünme ve plak pigment lekeleri özel bir karışımı ile kaplanmış polietilen küçük parçalarıdır. Böyle bir cihaz dikkatle gerektiği kullanın. Sorun diş hassasiyeti ya da diş eti tahriş arttırabilir ağartma çözeltisinin bir ana bileşen olduğu hidrojen peroksit,. Oral iltihap oluşursa, o beyazlatma şeritleri Crest 3D Beyaz kullanmak daha iyi değil. Yorumlar mukozal hastalık şiddetlenir edilebileceğini gösteriyor.

beyazlatıcı şeritlerin birkaç tipi vardır. En popüler daha detaylı olarak dikkate değer. Hemen hemen tüm türler aynı bileşime sahiptir. ağartıcı jel, su, gliserin, hidrojen peroksit, sodyum sakarin ve sodyum hidroksit gibi bileşenler bulunur. Şerit kendisi özel bir yüksek kaliteli polietilen imal edilir. beyazlatıcı madde emaye rengini iyileştirir, aynı zamanda, plaka birikmesini önler ve asit seviyesi azaltır.

Crest 3D Beyaz Göz Alıcı Beyaz

Bu araç, üç tonları için diş beyazlatmak için izin verir. Yorumlar iyi etki düzenli kullanım şeritlerin iki hafta içinde elde edilebileceğini göstermektedir. Bu durumda, ilk sonuçları birkaç gün sonra görebilir. özel formülasyonu olsa güvenlidir, ancak dişeti sorunları olan insanlar için, çamaşır suyu kullanımı terk edilmelidir. Enflamasyon şiddetlenebilir. Üç haftadan fazla sürekli şerit için kullanımı istenmemektedir. Maksimum sonuç şeritlerini ulaştıktan sonra Crest 3D Beyaz beyazlatma etkisini korumak için birkaç günde bir kez kullanılabilir.

Tesis özel bir yapışkan bileşik vardır. Bununla beraber, şerit dişlerin daha iyi sopa olduğunu. Onlar 30 dakika iki hafta boyunca günde kullanılmalıdır gerçeği. prosedür sırasında, su içmek duş almak veya başka bir günlük faaliyetlerde bulunmak olabilir. Dişler yıl içinde ağartılmış edilir. Bir süre sonra, birkaç daha renkler için gülüşünü artırabilir. Crest 3D Beyaz beyazlatma Göz Alıcı Beyaz fiyatı yaklaşık 4.000 ruble olduğunu ayarlayın.

3d Beyaz Profesyonel

Bu şeritler, dişleri 4 sesleri hafifletmek için izin verir. Kullanım 30 dakika üç hafta boyunca günde gerektiği anlamına gelir. Bir süre sonra, ders tekrarlanabilir. Ama bir ay boyunca şeridi uygulamak arzu değildir. Bu sakızlar ve emaye duyarlılık tahrişe yol açabilir. Crest 3D Beyaz Profesyonel nazik bir bileşime sahip olmakla birlikte, güvenlik uyarılarına dikkat edilmelidir. Uzmanlar dikkatle beyazlatma işlemine başlamadan önce talimatları okumanızı tavsiye ederiz.

Eğer değerlendirmeleri düşünüyorsanız öncelikle sonuçlar, iki ya da üç gün içinde fonların kullanımını görülebilir. Başlangıçta dişler tek sesi beyazlatılmış. 3D Beyaz Profesyonel şeritler zaten prosedürü geçti ve önceki sonuca dönmeye karar verdi olanlar için idealdir. Yeni gelen arzu edilen etkiyi elde etmek için daha uzun araçlar kullanmak zorunda. beyazlatma şeritleri kullanmadan önce diş hekiminize danışın en iyisidir.

3D Beyaz Luxe

beyazlatma şeritler Bu tür sadece 2014 yılında piyasaya çıktı. Evde, herkes emaye Renk 6 renk artırabilir. Diş kliniğinde bir beyazlatma prosedüre eşit etmek oldukça mümkündür. Bir aracı kullanmak için yönetilen edenler, birkaç gölgeler emaye ertesi gün açıklık olduğunu işaret etmektedir. Maksimum etkinin iki hafta içinde sağlanabilir. Crest 3D Beyaz Luxe günlük 60 dakika gereklidir şeritleri uygulayın.

yıldırım bileşenleriyle Küçük parçalar özel bir biçimidir. Bu rahat dişeti zarar vermeden minesinin rengi geliştirilmesini mümkün kılmaktadır. "Çapraz" - güvenli bir şekilde sabit ve diş şeklinde olan şeritler, beyazlatıcı. Bir kişi ağız boşluğunda yabancı bir cismin varlığını hissetmez. Uygulamanın etkisi yıl boyunca korunur. Bir süre sonra, elbette daha iyi sonuçlar elde etmek için tekrarlanabilir. beyazlatıcı şeritlerin bir dizi maliyeti 4800 ruble.

Nasıl doğru şeritler kullanılır?

başarılı bir sonuç yarısı aracı evde kullanılacak ne kadar iyi bağlıdır. prosedürü Beyazlatma aynı anda her gün gerçekleşecek arzu edilir. Bu en iyi yatmadan önce akşam yapılıyor. İlk adım iyi bir ağız hijyeni yürütmek etmektir. Bu sadece bir diş fırçası kullanılır, aynı zamanda durulayın ve ipler edilmelidir. Ağartma jel bant düzgün saydam alt-tabaka ayrılmış ve dişlere uygulanan. Bu ayna önce araçlarını uygulamak en iyisidir. şerit dişlerin uyacaktır yoğun, ne kadar erken beyazlatma etkisi göreceksiniz. Polietilen çıkıntı yapan kenar bükebilir.

Hassas dişlere sahip insanlar önerilerin bazıları bağlı kalmaktır. Dişlerinizi fırçalamak prosedürü önce birkaç saat olmalıdır. ağız boşluğu içinde kalır jel, düz su ile yıkamak için gereklidir. Dahası, emaye macunu güçlendirmek için kullanılmalıdır. Eğer diş ile ilgili sorunlar varsa, şerit gündüz kullanmak arzu edilir. Her geçen gün prosedürü yapabilirsiniz. Hassas dişlere sahip olanlar için özel şeritler Crest 3D Beyaz bulunmaktadır. Onların fiyatı yaklaşık 3.500 ruble olduğunu. Canlı şeritler 1-2 son emaye beyazlatmak için izin verir. Bu seçenek ayrıca etkiyi sürdürmek için kullanılabilir.

Makul bir fiyat için iyi bir etki bile sağlar şeritleri Beyazlatma ve bunlar doktor danıştıktan sonra kullanılmalıdır. Sadece bir diş hekimi paranın tür daha iyi evde kullanılan ne söyleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.