SeyahatYol tarifi

Nerede Moskova arabayla tatile gitmek için?

Moskova - hareketli bir metropol. Gidip rahatlatacaktır yerlerde bir sürü, tabii ki, onun içinde yoktur. Sadece bazen sermaye ötesine geçmek ve diğer yerlerin ve banliyölerde şehri ziyaret etmek istiyorum. Nihayet çalışma haftası biten zaman, Ve soru Moskova'dan araba ile tatile gidebilirsiniz nereye olarak ortaya çıkar. ve onunla ilgili makalemizi söyle.

Sanat Parkı "Nikola-slothful"

Nerede araba ile tatile gitmek için uzak olmayan Moskova'dan? Sen "Nikola-slothful" sanat parkı ziyaret edebilirsiniz. Bu 600 hektarlık bir alanda yer almaktadır. Parkın ortasında akan nehir Ugra. Burası vurgulamak - sanat objeleri ve kompozisyonların büyük boyutları. Park Kaluga bölgesi Dzerzhinsky'den bölgesinde yer almaktadır. Moskova'dan Araba ile Medyn açmadan, Kaluga karayolu ile ulaşabilirsiniz. Sonra işaretleri takip edin.

"Husky-Land"

Nerede yeni deneyimler peşinde arabayla tatile gidebilir? "Husky-Land" in Far North halklarının gelenek ve hayatı hakkında bilgi edinmek için ilginç olacaktır. Guardian efsaneleri, şaman ritüelleri, el sanatları ve folkloru anlatır. Sonra herkes bir köpek kızak binebilirsiniz. var mı ve ilginç olacak kunduz çiftlik, sadece yetişkinler kadar çocukları da incelemek. Yükseklik korkusu olmayanlar için balonun uçuş düzenlenmiş. kira yaranga veya veba - alternatif otel konaklama vardır. "Husky-Kara" çam Moskova bölgenin köyünde yer almaktadır. Ne zaman ön kayda hafta içi ziyaret edin.

Retro tarzı

Nerede retro mühendislik Moskova taraftarları arabayla tatile gitmek için? Böyle insanlar Vadim Zadorozhnogo Müzesi'ni ziyaret etmek tavsiye edilebilir. O büyük (daha bin sergiler hariç) koleksiyonları, silah, hava taşımacılığı, motosiklet, otomobil ve askeri teçhizat birini temsil eder. Arkhangelsk köyünde Moskova'da Rasplozhen Müzesi,.

piramit Açlık

Piramit Açlık 44 metre yüksekliğinde gece aydınlatmalı fiberglas yapıların inşa etti. Burası özellikleri şifa inanılmaktadır. Piramit Riga karayolu yanında yer almaktadır.

Park "serçeler kuş

Moskova yakınlarında bulunan alışılmadık bir kuş parkı "Serçeler", olarak, dünyanın her yerinden kuş 2000'den fazla türü kaldırdı. Orada onlara yanında sen sürüngenler, memeliler ve hayvanların nadir türler görebilirsiniz. parkının adını rağmen, maruziyet temeli serçeler ve papağan ve dünyanın her yerinden toplanan kuşların egzotik türler değildirler. Park "Serçeler" Kaluga bölgesi, Zhukovski'nin bölgesinde yer almaktadır.

Dubna'da balo

Nihayet günlerini biten ve bu yüzden dinlenmek istiyorum. Yani nereye tatile gitmek için çocuklara Moskova arabayla? Dubna'da balo - sanat beş katlı binanın büyüklüğü nesne. Bu 18 metre çapında ve Dubna'da yakın Ignatovo köyü yakınlarında Tver bölgesinde yer almaktadır. Onun akustiği ile ünlüdür. fiberglastan yapılmış bu istikrarlı geniş küre. topun içinden gelen herhangi bir ses, çoklu yankı yaratan duvarlardan yansır. küre mistik ve büyülü özelliklere sahip bir hipotez vardır. Bu top turistler arasında çok popüler.

Çiftliği "Rus devekuşu"

Çiftlikte, "Rus devekuşu" Eğer bu büyük kuşları görebilirsiniz. Onlar sadece senin ziyaretçileri ile temasa için mutluyuz, ama aynı zamanda fotoğraf için poz seviyorum. kılavuz bunlardan bu kuşlar ve bakımı hakkında anlatır özel turlar vardır. Çiftlikte Yakınında barbekü ve lyuley devekuşu eti, omlet ve egzotik yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir kafe bulunmaktadır. "Rus devekuşu" köye. Eski Kuzmenko içinde, Serpukhov bölgesinde yer almaktadır.

fiziksel seyrekler

Nerede Büyük çocuklu Moskova'dan arabayla tatile gitmek için? "Merak ve Fiziksel kabine" olarak görüntülemek ve kendi başlarına bazı deneyler için birçok ilginç ve sıradışı bir araştırma odakları teklif ziyaretçilerin uzmanları açıklamaya ek olarak:

 • üst anti-yerçekimi çalıştırmak;
 • çivi bir sandalyede oturup;
 • Onları ezmek yok, geleneksel ampullerin aktarırlar.

Ama tüm deneyler, katılımcılar kullanıcıları, bu tür birçok vardır listelenmiştir. "Fiziksel seyrekler" Ekim Avenue, 9b üzerinde Troitsk kasabasında yer almaktadır. Moskova'dan Kaluga karayolu yolculuğu sadece 20 kilometre.

mağara tapınak

Kendi taşıma, araba ile tatile nereye ardından soru varsa, bu yerlerde çok fazla söyleyebiliriz. Örneğin, Belgorod bölgesinde çok sayıda mağara bulunuyor. kısmen restore, ama orada da terk edilmiş.

Eğer ilgileniyorsanız yerlerde, araba ile tatile gitmek için manastırlar? İşleyen manastır bulunmaktadır. Bu omuz köyü yakınlarında, Novy Oskol 15 kilometre uzaklıktadır. Uzun zamandır onu bulunduğu mağara için, halka kapatıldı. Onlar sadece 1990 yılında onları açtı. sayısız koridorları ve hücreler tarafından işgal manastırın çoğu olduğu tek mağara duvarlarında oyulmasıyla bir yatak vardır. İçinde alayı için büyük tünel kazdık etrafında küçük bir kilise vardır. Manastır Moskova'dan sadece 620 kilometre uzaklıktadır.

Nerede araba ile tatile gitmek için? Dinlenme kompleksi "Bekasovo"

konfor ve dinlenme severler için Naro-Fominsk yakınında bulunan karmaşık "Bekasovo", gitmek için tavsiye edilebilir.

Bu bir SPA-oteller, evler ve yazlık ev vardır. hayat pahalılığı odası ve mevsime bağlı olarak farklıdır. Karmaşık yıl boyunca açıktır. 5 yıl ücretsiz konaklama altındaki çocuklar ve yemekler 6 yıl çocuklar için ve daha eski için indirim uygulanır. Fiyat içerir:

 • Büfe (3 öğün);
 • konaklama;
 • Kablosuz;
 • jimnastik;
 • yüzme havuzu;
 • jimnastik;
 • çocuk oyun odası;
 • park ve diğer hizmetler.

Bu aileler için iyi bir seçenektir. Tesiste bir hafta sonu için ancak bir kaç hafta için de durdurabilir.

Büyük Ustyug - Noel Baba'ya bir ziyaret

Özellikle çocuklu, kışın Moskova'dan arabayla tatile nereye hakkında birçok merak ediyorum. Tabii ki, büyük Ustyug Noel Baba ziyareti. Kış aylarında en ilginç yoktur. Girişte, hemen Noel Baba postaya gidebilir. Oradan akrabaları, arkadaşları ve tanıdıkları için tebrik veya hatıra kartpostal gönderebilirsiniz.

yerel mağazalar ise ziyaretçiler ünlü dokuma tanıtılmaktadır Vologda dantel, kabuğu ve diğer kuzey kuru üzüm oyulmuş. dükkan muhteşem hatıra satıldı. İlgilenenler Noel Baba muhteşem Salonu'nu ziyaret ve tahtına oturabilir.

Ve şehirden bir çam ormanı 15 km Büyük Ustyug ana cazibe sayılır onun büyü, ikamet eder. Ne eğlenceli orada ne olduğunu görmek için vardır:

 • masal kule oyma;
 • Binicilik;
 • birçok turistik;
 • masal Yolu boyunca yolculuk;
 • kış bahçesi;
 • misafirler katılım sağlayan birçok oyun programları;
 • teatral performanslar;
 • Birlikte Emel ve Sleigh ile Rus fırında yokuş aşağı kayak.

mini hayvanat bahçesi, birçok kuzey kuşlar ve hayvanlar bile yoktur. otelde olabilir hafta sonu için kalın.

Nerede çocuklu Moskova'dan arabayla tatile gitmek ve ne fazla görmek?

Bir aile tatili harika bir çözüm için park "Kudykin Dağı" ziyaret edecek. Orada Yaz aylarında safari parkı binebilirsiniz. kanguru, Indianapolis, eşekler, develer ve diğer birçok hayvan ve kuşları bakın. Çocuklar için ayrı bir oyun alanı vardır. Her gün bir sirk gösterisi PROGRAMI IS düzenledi.

Parkta kış, sen Noel Baba ikamet ziyaret edebilirsiniz (burada mevcuttur). Kayak, paten, snowboard, bir muz ile kar arabası. Yukarıdakilere ek olarak, diğer eğlence bol vardır. Örneğin:

 • çocuk oyun alanı;
 • evcil hayvanlar çiftlik;
 • ustalar kenti;
 • Harikalar Tiyatrosu;
 • Kitap dükkanı;
 • okul sürme;
 • Orman soyguncular kampı.

Moskova'dan "Kudykin Dağı" almak için karayolu M4 "Don" mevcuttur. İlk olarak, 412-kilometre üzerindedir Kamenka köyüne dönüş almak için sürücü ve sonra parka işaretleri takip edin.

Eğer Moskova 300-400 km içinde hafta sonu için nereye sorusuna ilgilenen varsa, seçenekler çok olacak. Sen kendi kişiliği ve eğlence vardır, her biri farklı şehirleri ziyaret edebilirsiniz:

 • Aleksandrov (122 km).
 • Kimry (151).
 • Yaroslavl (272).
 • Kostroma (343).
 • Kartal (364).

Bu sadece Moskova yakınında en ilginç ünlü şehirlerinden birkaçıdır. Ama, tabii, çok fazla var. Buna ek olarak, makine birkaç şehir ziyaret edebilirsiniz. Bunu yapmak için, mevcut zamana bağlı olarak, harita üzerinde yönünüzü ve yol tarifi alabilirsiniz.

Son zamanlarda, moda Moskovalılar uzakta sermayeden hafta sonu geçirmek. Yani, bir Cuma gecesi yolculuk bazı banliyö otelde gece kalmak ve sabah çeşitli konumlar ve ilgi çekici yerleri ziyaret etmek. Daha sonra, bir sonraki şehre gitmek orada zaman geçirebilirsiniz. Ve Pazar akşamı iyi bir ruh halinde kalan ve onların harika bir tatil hatırlamak iken, eve dönmek için. Buna ek olarak, bu tür ülke gezileri akşamları dikkate alınması gereken çok güzel yerli albüm benzersiz resimlerin ikmali katkıda hafta içi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.