BilgisayarlarProgramlama

Windows 10 Insider Önizleme - bu nedir?

Yeni işletim sisteminin "Microsoft" Teknik Önizleme ve İçeriden Önizleme kavramları duyurulmasından beri. İngilizce dil bilgisi olmayan bir adam için, bütün bu derin kavramlar şey söyleme. Bu nedenle, görevimiz vadede Windows 10 İçeriden Önizleme popülerliğini açıklamaktır. Bu "canavar" ve ne yiyor ne? Anlamaya çalış. Ama bu programa katılmak için İngilizce öğrenmek için biraz olacaktır. Yani oraya gidin.

tarih öncesi

onun yaralarını yalayarak uzun süre rezil şirketi "Grup Eight" "Microsoft" başarısızlığından sonra. O kurucusu emekli olacağı budur. Ne olursa devam ederiz gerektiğini olun. Yeni işletim sistemi hemen numarayı 10. Verilen yoluyla atladı "dokuz". "Ilk on" On o "son" OS olacağını belirtti. Hepsi bu yenilikler için "onlarca" büyük güncellemelerin olarak üretilecek olan. Yeni rakamlar. Said - bitti. "Onlarca" nin bir ön sürüm ışığı gördü.

Ve burada sluichlsya olay. Bu yeni işletim sistemi yakından her kullanıcı adımı izliyor, çıkıyor. Ne skadal! geliştiriciler olası sorunları önlemek için kullanıcının PC üzerinde ne olup bittiğini bilmek önemlidir bu yüzden "Microsoft" diyerek karşılık vermiştir, bunlar bir test STD sistemi söylüyorlar. Ancak, casus elemanlar nihai sürümde ortadan kalkmış değildir. Eh, önemli değil. Birlikte ilk testin serbest bırakılması ile, "on", "Microsoft" Bir program Windows 10 Insider Önizleme başlattı. Bu nedir? Aşağıdaki düşünün.

Bu yüzden ne?

şöyle bir programdır. Man "Microsoft" bir hesap kaydeder o programa katılmak ve bir ücretsiz test düzeneği sistemini almayı kabul eder. PC'nizde kurun, o iyi onun bütün bilgisayar "askıda" olabilir ham ve bitmemiş güncellemeler gelecektir kabul eder. Misyonunu - sisteminin performansını test etmek ve düzenli rapor göndermek için "Microsoft." Montaj İçeriden Önizleme Windows 10 stabil değildir ve gerçekten çok arabası olduğunu belirtmek gerekir. Ve en ilginç şey, kullanıcının kendi çalışmaları için genel bonus olmamasıdır.

Teknik Önizleme sözde "elit için" her konuların resmi tam sürüm "onlarca" öncesinde. Ama bu yolu zaten para için sattı serbest kalmasıdır ürünü, mahcup hatta "Microsoft" aramak için. Bu nedenle, adı Insider olarak değiştirildi. Bu yüzden daha sağlam. Kolayca anakart bağlı bir işlemci öldürebilir Windows 10 İçeriden Önizleme 14393 farklı bu glyuchnostyu ilk inşa. Ve durumlar olmuştur. , "Microsoft" bir şekilde kullanıcılara maliyetleri telafi etmek You öyle değil mi? Bu doğru. Hayır.

Programın özü

"İçerdekiler" haline adam, sonsuz cehenneme kendini kınar. Onun makine kararlı bir şekilde çalışmayacaktır yoktu. herkesi tehdit etmediğini rağmen. güncellemeler "onlarca" için deney düzeneklerinin iki turu vardır. İlk - hızlı tur - kullanıcılara en taze ve en arabası yeni giysiler atar. Bu yolu, yüzde yüz mazoşist seçmiştir kullanıcı. İlk ve en yıkıcı bir darbe için bu durumda onun PC'de sahip olacaktır. Örneğin, rezil Windows 10 Insider Önizleme kurmak 14.393 birden fazla bilgisayar astı.

Ancak, yenileme ikinci tur var - yavaş. Onlar neredeyse en hızlı tur güncellemeleri bilgisayarlar mazoşistler öldürdükten sonra zaten "yamalı" olan güncelleştirmeler oluşur. Yavaş tekerleğin yoldaşlar diğer felaket durumlara daha az eğilimli. glitches rağmen ve burada eksik. Ama, ne demişler, o "içeriden" denir - sabırlı olun. Ancak, Windows 10 İçeriden Önizleme 14901 durumun sürümü ile daha iyi değişti. Daha az hataları.

Nasıl bir "içeriden" olmak için?

Gerçekten tavsiye etmiyoruz. Ama ne kaşıntı, yapılması gereken eğer. Anlat. "Içeridekiler" olabilmek için, öncelikle resmi web sitesinde, bir hesap için kayıt olmanız gerekir "Microsoft". Kayıt işlemi çok basittir. Bir posta kutusu ayarlama bile daha kolay olur. Başarılı bir kayıttan sonra Windows 10 Insider Önizleme iso indirmeleri gerekir - görüntü. İndir, sopa doldurup yükleyin. Sistemin yeni kurulum. Win 7 yükseltme için, örneğin, test çok çarpık eserlerini oluşturur. Bu yüzden tekrar her şeyi koymak için daha iyidir.

işletim sistemi sürümü seçimi - bu çok önemlidir. Özellikle bu işletim sistemi böylece hatalı ise. müzikle öylesine - Söyledikleri gibi, ölmek. Windows 10 Pro Insider Önizleme seçmek için çekinmeyin. Oyun Hataları, tabii ki, daha az olmazlar, ama en azından profesyonel versiyonu olacak. İzlediğiniz ve mazoşizm yorgun olsun, o zaman programın çok basit olabilir çıkın. işletim sistemi sürümü koyun ve normal hesap "Microsoft" bırakın.

Ne riskler "içeriden" eşlik?

Bir kalem alın - Liste uzun. Riskler çok ama tüm ekipmanlara çöküşüne yol açabilir sadece olanları bilmelidir. o zaman onun yanında, bir değil çekici olmayacaktır çünkü Tabii ki, "Microsoft", kendileri için geçerli değildir "kobay". Ama gerçek testi tarafı "onlarca" ciddi bilgisayarınıza zarar verebilir olmasıdır. Yani gerçekten ve bu program Windows 10 Insider Önizleme olup olmadığını abone gerekip gerekmediğini düşünmek gerekir. bu program hangi kazancı yok, orada nedir? Ve bu kullanıcıları acı çeken cezaevinde içindir?

riskler ekipman arızaları kapsar. "On" eski donanımları desteklemeyeceğini gerçeği. Hiç de değil. Eğer ekipman çeker, ister programa katılmak önce düşünün. o sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını Daha doğrusu, ekipman çeker. Ama "ilk on" ile iyi çalışır mı? İşte soru. kullanıcı bilgisayarlarının nedeniyle "malzemesini" okumak için temel yetersizlik öldürüldü nasıl.

Mobil kullanıcılar

PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar kullanıcılara ek olarak, "Microsoft" "mutlu etmek" karar verdi ve "Rüzgar" platformda mobil cihazların sahipleri. Orada Windows 10 Mobil Insider Önizleme. mobil platform istikrarla vaka masaüstü bilgisayar sahipleri daha da kötüdür. Sabit çöker, hataları, rebooting - buzdağının sadece ucu. Sorunun Mobil versiyon çok daha derindir. asıl sorun var - akıllı telefon donanımıyla Kötü optimizasyonu.

Mobil programa üye PC durumunda tamamen aynı olabilir ol. gerek kalmayacak pompayı yüklemek için tek yol. Bir yeni sürüme yükseltmek için sadece ihtiyacı var. "Microsoft" olan her şey yeterince yapılır. Yükseltme kararlı bir şekilde çalışır. Ama her şey - sessiz bir korku. Yukarıda belirtildiği gibi, bu program can sadece gizli mazoşist katılmak. Fakat geliştiriciler "Microsoft" bir sadist rolünü oynamaktadır.

Program ikramiye

Programda Bonuslar hiç değil. Sadece münhasır hak ilk etapta işletim sistemi yenilik tüm denemek için. Bazıları için bu yeterlidir. Ancak bazı "onlarca" normal versiyonu için khalyavnykh lisans almak amacıyla programa girer. Ama içeriden derlemeler için tuşlar normal sürümü sığmayan. "Içeriden" çoğu bu aşamada elimine edilir. Ancak bazı hepsi acı ve yoksunluk için "Microsoft" Bir lisansa düşecek umuduyla kalır. Yani, bu insanlar için bilgi yoktur. Hazır?

İçeriden programına katılan üyeleri herhangi bir lisans alamaz! Bu yeni duyurulan bir şirkettir. Yani "Microsoft" nahalyavu popolzovavshis (genellikle bunun için çok para ödenen) test ve yavaşça "Rüzgar" normal versiyonu için tam ödeme yapmaya zorladığı yönlendirildi vardır. Ancak, "Microsoft" başka bir şey gerekli değildir beklemek. Herhangi düşünme kişiye açıktır.

işe alım devam

Bununla birlikte, "Microsoft" aktif kampındaki yeni üye alımı olduğunu "içeriden". Ve ilginç olan birçok üzerinde yapılan olmasıdır. Hatta şirket için tam aldırmadan. Herkes uzun şirket insanların umurunda olmadığını biliyordu. Onlar sadece gelir önemsiyorum. Şimdi Windows 10 İçeriden Önizleme yeni bir ortam oluşmuştur. Bu koşullar nelerdir?

Birincisi, devletler açıkça lisans anlaşması artık: Program katılımcıları herhangi ikramiye güvenemez. İkincisi, anlaşma açıkça kullanıcı (örneğin, ekipman arızası için) sonuçlarından tek başına sorumlu olduğunu belirtmektedir. Üçüncü olarak, varsayılan olarak, kullanıcı firma tarafından toplam gözetim kabul eder. Ve "Microsoft" o zaman bu bilgiler Başak nerede - bir hat bilinir. Yani 21. yüzyılın tuzak.

Ne mobil programların bir "içeriden" olmak için yapmanız gereken?

çok az yapmak için. Önce bir hesap "Microsoft" oluşturmanız gerekir. Bunu yapmak için, şirketin resmi web sitesine gidin. Bundan sonra, kişisel hesabınıza gidin ve programa katılımını teyit etmektedir. İşte farklar buradan başlayın vardır. Bir süre sonra içeriden statüsüne yükseltme akıllı telefon işletim sistemi gelecek. Ancak, cihazınızı güncelledikten sonra acımasızca yavaşlatmak başlayacak gerçeğine hazırlıklı olun. Çok ilginç hatalar olabilir.

Buna ek olarak, tüm cihazın belirgin bir şekilde daha yavaş çalışır. Bu kullanıcıların eylemleri için casusluk ajanları kaynaklanmaktadır. Hepsi bir işletim sistemi ve bir bütün olarak cihazın inhibe eder. yeni böcek getirecek düzenli sistem güncellemeleri hakkında unutmayın. Ve istediğiniz? birkaç yeni özellik uğruna? Çok zor. Ama isterseniz - Allah rızası için. Gadgetınızın bir tuğla haline gelecektir eğer Ancak o şaşırmayın.

Sonuç

Yani, "Microsoft" dan içeriden yazılımı yeni işletim sistemi özellikleri denemek için ilk olabilir çünkü sadece iyidir. Ama biraz orada yükseldi. Temelde bazı diken. Uzun bela listesi: hatalar, fren sistemi, ekipman olası başarısızlık, "Microsoft" tarafından kullanıcıların sürekli gözetim çöker. Bir uzun süre gidebiliriz. Ama buna değer değildir. Şimdi bu program hakkında tüm gerçeği biliyorum. Şimdi sadece size bağlıdır, bu şüpheli zevk abone veya normal, uygulanabilir işletim sistemini kullanın. seçim açıktır. Ve Windows'tan en istikrarlı, genel çöplerin değer veriyor ve Linux işletim sistemi nakledilen eğer. Onlar çok daha güvenilirdir. Ve virüslerle sorun yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.