IlişkilerCinsellik

Yalnızca istenen gebelik - güvenli gün hesaplamak nasıl

Bir kız cinsel aktivite başladığında, o nasıl hesaplanacağı merak , güvenli gün istenmeyen gebeliklerin kaçınmak için. Her kadın bilir ki çocuğun doğumu sadece adet döngüsünün belirli bir süre içinde gerçekleşir. adetin başlangıcından sonraki onbeşinci gününe onbirinci gelen periyot nedeniyle tehlikeli olarak kabul edilen Şu anda yumurta yumurtalığı bırakır. geri kalanı - "güvenli", ancak yüzde yüz bu iddia edilemez olduğunu hatırlamakta yarar var, ve hamile ve bu yayılma sırasında olabilir.

Eğer gebeliğin tehlikeli günlerini tespit etmek istiyorsa, bir takvim - bu en büyük yardımcınızdır. Bu döngünün başlangıcını ve sonunu işaretlemelisiniz. takvim için ortaya çıktıklarında adet döngüsünün vücudundaki değişiklikleri ve olası sapmalar hakkında bilgi edinmek için iki yıl boyunca izlenmesi. Ancak bu şekilde o güvenli gün hesaplamak ve yumurtanın döllenme önlemek için bilmek mümkün olacaktır. Bu yeni ayın başında önceki son günüdür - adet döngüsünün başlangıcı - kanama başlar ve bitiş zaman bu gündür.

Nasıl hesaplamak için güvenli günler? Takvim yöntemi - Bunu önlemek için güzel bayanlar tarafından kullanılan en popüler yöntem olan istenmeyen gebelikleri. En kısa ve en uzun bilmek ihtiyacını hesaplamak için adet döngüsü. Yumurtlama gününde 11-18 üzerinde oluşur ve kısa Çıkart 18 olmalıdır "tehlikeli" döneminin gün saymaya ve en uzun mesafede - 11. Bu çıkıyor o en uzun döngüsü 30 gün, 30-11 = 19 ise. Daha sonra 26-18 = 8 26 gün, - en kısa olsun. Böylece, tehlikeli dönemi Şu anda 19'a 8'den gün olarak kabul edilecektir, olasılığı çocuk sahibi - büyük, ve diğer günler kendilerini koruyamazlar.

Doğal olarak, güvenli gün hesaplamak için nasıl soru olarak, aylık olarak ortaya çıkabilir âdet başlangıcı ilaçların alımı, genel sağlık durumu veya stres, örneğin, pek çok faktöre bağlıdır. Bu nedenle, birçok kadın onlar için ayın başlangıcı öngörülemez olabilir söyleyebiliriz. "Güvenli" gün belirlemek için, (rektumda) bazal sıcaklığını ölçmek için gereklidir. C 0,4 ° 0,2 ° C ile ovulasyon sıcaklık artışını başlamadan önce

Birçok kadın için, en kolay yolu "özel" günleri hesaplamak - Bir servikal yöntem. O vajinadan mukoz boşalma değişiklikleri izlemektir. onuncu ve on sekizinci gün döngüsü sulu mukusu görünür Around the - o zaman gebeliğin "tehlikeli" günler, şansını geldi. O yumurtlamayı teyit edebilir (onun potansiyel müşteri kız sanki) Takvim başladı.

Ancak yukarıdaki yöntemlerin tamamı içerir, en doğru yöntem simptomotermalny olarak kabul edilir. tek yolu adil seks kesinlikle gün hesaplamak için nasıl bilecek. Ne zaman hamile kalabilir? Bu soru bir çocuğa gebe ve onları gebe için istenen zaman yumurtlama günleri oluşabilir belirlemek için tüm bu yöntemleri yararlanamazlar kadınlar tarafından istenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.