SağlıkMüstahzarlar

"Valemidin": ilaç hakkında yorumlar. etkisi üzerinde "Valemidina" talimat ve geribildirim uygulamaya

Modern insanın yaşam stres, anksiyete ve sırayla, nevroz ve uykusuzluk gelişimini gerektirir sürekli yorgunluk hissi, ile doludur.

bu hastalık durumlarının belirtilerine karşı mücadele etmek için, modern tıp pek etkili araçları sunmaktadır. Bunlardan biri bir uyuşturucu "Valemidin" dir.

Yorumlar, aracın fiyat ve bugünkü makalede ele alınacaktır.

Kompozisyon "Valemidin" damla

Alkol yeşilimsi veya sarımsı kahverengi bir araya vasıtaları düşer. kedi otu tentür gösterilmiştir bileşim olup İlaç "Valemidin", alıç meyve, bitki Leonurus, yapraklar nane ve difenhidramin (difenhidramin), tektir.

ilaç eylemlerinin olarak

Eylem nedeniyle hastanın vücut üzerindeki parçalarının etkisine bağlı araçlarını açıklar.

  • Valerian'ın, damlanın bir parçası, merkezi sinir sistemi uyarılabilirliğini azaltır bağımlılığı ve öfori neden olmadan, koroner dolaşım normalleştirmektedir.
  • Motherwort ot kalp hızını artırmak ve kalp kasılma gücünü artırmak, sedatif özellikleri vardır. Bunun bir sonucu olarak, hipotansif etki (düşük tansiyon) gözlenir.
  • Nane mentol içeren uçucu yağlar, yaklaşık% 1 ihtiva etmektedir. Bu madde antispazmodik ve sedatif özellikleri vardır.
  • Alıç tentür beyin nöronlarının oksijen kaynağı iyileştirilmesi için tarif edilen formülasyonun kullanılmasına izin verir, koroner damar ve beyin damarlarının genişlemesi, kolaylaştırır.

Bileşenler "Valemidin" Yorumlar, birbirleri ile etkileşim, aşağıda ele genel terapötik etkisini artırmak olacak düşer. İlaç fitotrankvilizatorom olduğu için, bu yan etkiler, benzer sentetik bir yol sağlar neden olmaz.

İlacın faydaları

"Valemidin" fenobarbital içeren bir ilaçlara alternatif "valokardin", "korvalola" ve diğer kombine ilaçlar olarak geliştirildi Drops.

Nedeniyle madde distraksiyon ve sinirlilik ortaya çıkmasına yol açmak üzere, ters hastanın durumunu etkileyebilir uzun süreli kullanımının bir sonucu olarak güçlü ilaçlar, parçası olduğu bir bileşim, söz konusu aslında, bellek ve neden olan bağımlılığı azalmıştır. Sürekli hatta hastanın ruhunun ihlallerine yol açabilir yukarıdaki fon alarak.

Buna ek olarak, fenobarbital ile ilaç kaldırılması anksiyete, korku ve depresyon durumuna neden sert geçer. tedavi sırasında gözlenmektedir türden bir şey "Valemidin" düşer. Misafir uzmanlar bunu doğrulamaktadır.

ilaç klinik olarak test edilmiş ve sinir sisteminin çeşitli bozukluklarının güvenli ve etkili olduğu bulunmuştur.

İlaç "Valemidin": kullanım talimatları, gerçek

sayısız yorum hastalar ve hekimler, ilaç göre "Valemidin" CNS üzerinde hafif bir etkisi vardır, sakinleştirici ve spazmolitik etkiye sahiptir. Çalışmalar ilaç kardiyovasküler sistem üzerinde toksik etkilere neden olmaz ve uyuşturucu bağımlılığı üretmez göstermiştir.

Hiç de reçete edilir , neurocirculatory distoni hipertansiyon türü, uykusuzluk değişen şiddetini, kalp bölge farklı etimolojisinde ağrıları, nevroz, hem de anksiyete ve uyarılma durumlarını akan. "Valemidin" sakin duygusu geri yardımcı Damlalar ve stres, anksiyete yenik değil, sağlıklı bir uyku geri ve tansiyonu normale.

ilaçlar ve kontrendikasyonlar olduğundan Oysa bu ilaç, bir doktora danışmadan, dikkatsizce kullanılmamalıdır.

kullanılan ilaç olarak "Valemidin"

Açıklanan sedatif küçük bir su hacmi içinde önceden seyreltilmiş, oral yoldan verilebilir. 40 yetişkin 30 günlük doz üç veya dört günde düşer. onbeş günden fazla Tedavinin gidişatı. Sadece erken değil altı hafta önceki kursundan sonra doktor tavsiyesi ile bu ilacı Bir yeniden.

Bu hesaba resepsiyon damla Yemekten yarım saat önce harcamak gerçeğini almalıdır.

İlaç tedavisi için kontrendikasyonlar

uygulanmasıyla ilgili bir sakinleştirici olarak "Valemidina" talimatı bazı durumlarda dikkatli olmak, ya da tamamen tedavi terk etmek gerekli olduğunu hatırlatır:

  • Preparat bileşenlerine aşırı duyarlılık;
  • insan karaciğer ve böbrek fonksiyonu ifade hastalar;
  • arteriyel hipotansiyon;
  • düşük (en fazla 55 atış / dak.) ile, kalp hızı (bradikardi);
  • akut veya kronik kalp yetmezliği;
  • hem 18 yaşından küçük çocuklar olarak (nedeni bu yaş grubundaki güvenilirliği ve etkinliği incelenmemiştir olur).

Damlalar hamile kadınlar için ve emzirme sırasında kontrendikedir.

İlacın aşırı doz ve yan etkileri

Tıpta, hiçbir kesinlikle güvenli ilaçlar vardır. Hepsi aşırı dozda sonucunda çok tehlikeli olabilir, ya da hastanın vücudunun üzerinde olumsuz etkisi tespit etmek. Bu nedenle, İlacı ilişkilendirmek beklenmedik semptomların durumda, tedaviyi durdurmak gerekir ve hemen doktorunuza başvurunuz.

açıklanan Aşırı doz vakası sedatif açıklanmayan.

Bir yan etki olarak, düşünen hangi kullanımıyla ilgili "Valemidin" uyuşturucu yorumlar, uzmanlar nadir durumlarda dispepsi görünümünü (bu fenomen sindirim enzimlerinin yetersiz üretimi ile ve hazımsızlık sonucu kaynaklanır) işaret etmektedir. Ve ayrıca, ilacın ağız hissi kronik uygulama oluşumu.

Bu kutlandı ve alerjik reaksiyonlar damla uygularken.

"Valemidin" damlalarının kullanımında özel yol gösterici

Ilacın kullanımı tentür bulanıklığı ve doğal tortu kaybı olabileceği unutulmamalıdır.

Kendi başlarına ilaç dozunu artırmak için gerekli değildir - bu da performansı etkiler rahatlama, uyuşukluk ve uyuklama, bir duygu yol açabilir.

Nedeniyle damla etanol ve difenhidramin ihtiva olması nedeniyle, zaman yol yönetiminden özellikle konsantrasyon ve hızlı zihinsel ve motor tepkileri gerektirir ve tehlikeli mesleklerde çalışanlar faaliyetlere faaliyetlerden kaçınmalıdır kullandı.

İlaç diğer ilaçlarla etkileşime gibi

Kullanımı "Valemidina" talimatı diğer ilaçlarla (örneğin hipnotikler gibi MSS karartıcı operasyonla uygulandığında ajan belirtir sakinleştirici ve nöroleptikler) karşılıklı etki etkisini artırabilir.

Kombine araçlar "Valemidin": fiyatı

Yorumlar uzmanları ve sedatifler için tüketiciler üzerinde olumlu. Bu araç yaygın tıbbi uygulamada kullanılan ve hastaların sinir sistemi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. İlacın etkileri vaka çalışmaları terapisi, kardiyoloji, nöroloji, gastroenteroloji ve jinekoloji yürütülmüştür: hepsi başarılı oldu.

Şu anda, damla Rusya Federasyonu'nun eczanelerde reçetesiz satın alınabilir. Bunlar, bir alkolik çözelti ve ilacın kullanımı için ayrıntılı talimatlar (25 mL, 50 mL ve 100 mL bir hacim), koyu bir cam şişe ya da asma teli şişe ihtiva eden kutuların serbest bırakılır. Paket fiyatı şişe hacmine bağlı olarak, 115-150 ruble içinde monte bir araç tarif.

uyarı tüketiciler

sakinleştirici üzerinde bazen coşkulu, Valemidin 'değerlendirme çoğunlukla olumlu" düşer. Ama herkes sadece Konsey başarıyla ilacın seçiminde akraba veya arkadaşları ile tedavi edilmezse yönlendirilmelidir. senin ağrılı semptomlara neden olabilir ne büyük bir yardım arkadaşı: herhangi bir ilaç tepki hasta kesinlikle bireysel olabileceğini unutmayın. Yani ilaçlar avuç dolusu içmek gerekli ilk için acele etmeyin! Kullanım ilaçlar profesyonel için tedavi sırasında sadece doktor ile istişare ve ilk bozulma.

Sağlığınızı riske atmayın! ihtiyatlı ve dikkatli olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.