Gıda ve içecekYemek tarifleri

Vitamin Acıka: sağlık için bir reçete

Genellikle tutumlu hostes, müstakbel için Engage hazırlıklar için kış, dikkat çekmek değil sadece yaklaşık sayısı korunması değil, aynı zamanda üzerinde onun kalitesi, yeteneği telafi için bir eksiklik vitaminleri de kış, içinde varlığı arasında iş parçası besinler.

Nasıl bol İyi bir ev kadını küçük bodrum veya bodrum görünüyor! Burada, ve lahana turşusu ve domates, gevrek salatalık turşusu ve baharatlı patlıcan, ketçap ve haşlanmış meyve, konserveleri ve reçeller, salamura biber ve kuru fasulye, turşu ve tuzlu mantar ve tabii ki, sıcak baharatlar kraliçesi - Acıka.

adzhika kendi her aile ve otlar ve baharatlar, tat, erik ve elma, bir buket süslemek için fırsat Reçete acı biber ve sarımsak hayal gücü olağanüstü alan sağlamaktadır. Tarif eve adzhika sadece domates ve bu yemeğin temel bileşenler olarak biber, aynı zamanda sıcak biber, karaturp kökü, erik veya erik Hungarian, ekşi elma ve sarımsak, kişniş ve dereotu, kimyon tohumu ve hindistan cevizi içerebilir. Sonuçta, sonuç baharat hazırlanmasında hostes ustaca, ürünlerin uyumlu birleşimini belirlemek istedikleri oranlarını birleştirmek ve orijinal baharat herhangi lezzet katmak nasıl ince bağlıdır.

kış için boşlukları en önemli nokta, daha uzun ısı işlemi koymadan vitamin yüksek sıcaklık bozmadan meyve ve sebze değerini korumak için yeteneğidir. Bu nedenle, reçete vitamin ve minerallerin ham adzhika depo olduğunu ve ilk bahar yeşillikleri gelişine kadar bir multivitamin çanak veya kış boyunca et ve balık için çeşni olarak kullanılabilir.

ham parçası olarak adzhika domates eşit oranlarda, olan biber, ve ham soğan. Görsel yemek veren için eklendiği kırmızı biber ve siyah bir zemin, yaban turpu kökü, tuz, şeker, sarımsak ve sirke. Her zamanki elma sirke tercih edenler için, bu tarifi tam yerini yapabilirsiniz. O elma sirkesi evde yapılır eğer, fiyatı, adzhika olmayacak: Sonuçta kendisi tarafından elma sirkesi benzersiz iyileştirici özelliği vardır ve adzhika yemek pişirmek için kullanılan ürünlerin seti ile birlikte, kış boyunca vitaminler ile sağlanacaktır. Yani, bir kıyma makinesine, ham formunda tüm malzemeleri öğütmek bankalar ve yakın kapak döküldü. tarifi (bizim olduğu gibi) sirke, turp, tuz ve şeker içerir Adzhika, özel ısıl işlem ya da depolama koşullarını gerektirmez. Bu mükemmel olan yukarıda bileşenlerdir nedeniyle doğal koruyucu bile oda sıcaklığında muhafaza edilir.

Ayrıca ham adzhika, tabii ki, sen ısıl işlem ile kanıtlanmış bir tarifi kullanabilirsiniz. Bileşiminde, uzun provarivaniya sağlar tarifi olan Acıka, domates, elma, soğan, havuç, tuz, şeker, sarımsak içerir. Tüm bileşenler bir kıyma makinesinden geçirilir veya birleştirmek üzerine ezilmiş ve kısık ateşte 30-40 dakika pişirin edilir. Sıcak Acıka steril kavanoz ve rulo kapakları döküldü. Bundan sonra, hava soğutma kutular için baş aşağı çevirerek tamamen soğumaya bırakılır.

Kış yeteneğinizi test etmek ve masanızda vitaminin ihale bir denetim gerçekleştirecek. Eğer diyet hep lahana turşusu, pişmiş tatlı biber, sarımsak ve elma sirkesi, salamura eğer, bütün aile için multivitaminler için eczaneye çalıştırmak gerekmez cevizli patlıcan ve yeşil ve, yemek tarifi verir, Acıka kimin elbette mutfak becerilerini göstermek için, ruhunda bu süreçte yatırım ve bu eşsiz çanak malzemelerle deneme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.