HobiDikiş

Eski şeylerin ya nasıl Değişiklik hayata geri getirmek için

çok heyecan verici bir deneyim - Yeni eski şeylerin değiştirilmesi. Eğer gerçekten değerli şeyler oluşturmak için yeterli beceri yok korkuyorsanız, o zaman yanılıyorsunuz. Çoğu durumda, hiçbir özel beceri ve özel aletler gereklidir. hayal çevirin ve okulda oya dersleri düşünüyorum. Sen başarılı olur.

Eski şeylerden Yeniden işleme. Mücevher deri

Eski bir deri eldiven veya çanta varsa, çok özgün ve şık aksesuarları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

kullanarak biraz güncelleme perişan ve yıpranmış deri ürün ile başlamak için sıradan hint yağı. pamuklu bez üzerinde biraz yağ sürün ve bir asil parlaklık vermek üzere, eski şeyi silin. Şimdi o broşlar, kolye ve bilezik oluşturmak için kullanılabilecek deri çiçek, yapmaya çalışalım.

dükkanlarda bu süslemeler maliyeti nedeniyle eski şeylerin Değişim ölçüde bütçe kaydedebilirsiniz.

  • şeklinde aynıdır ancak boyut olarak farklıdır yapı kağıt üç çiçek, bir parça çizin. Sizin desen sadece yarım santimetre arayla farklı olmalıdır.
  • ciltte desen aktarın.
  • Bizim kesme çiçekler. Her boyutta Çiçekler ikisini olmalıdır. mümkün de bu aşamada birlikte müteakip yapıştırma için her çiçek orta tığ delik açmak.
  • Şimdi bizim kütük kızartma zorundayız. maksimum sıcaklığa tavayı ısıtın ve deri çiçeği yayıldı. Yağ dökmek gerekli değildir. çiçek yaprakları sıcaktan içe doğru kıvrılmış. ne kadar uzun süre tavada ürünü tutun, daha o deforme olur.
  • biçilmiş parçaların birbirine sabitlenmesi yapıştırıcı ya da iplik kullanarak. alt çok büyük desenlere sahip. boncuk ve boncuk olabilir çiçek çekirdeği dekore edin. eklem, hazırlanmış olan deliklerin kullanımı.
  • mağazada satın alınabilir özel bir pim, bir çiçek yerleştirmek, mükemmel bir döküm vardı. Ayrıca deri çiçek kolye bir kolye olarak hizmet edebilir.

Eski şeylerin Değiştirilmesi: tasarımcı giysi ve ayakkabı yaratmak

needlewomen gardırop favori konulardan biri - bu tişörtler ve gömlekler her türlü var. Triko sofistike bitirir gerektirmez genellikle çalışmak oldukça kolaydır ve.

senin dolabın eski ve uzun gömlek ardı ederse, o zaman onu şık elbise yaptı. Yalnızca gerekir tırnak makası ve biraz sabır. T-shirt küçük daire yüzeyi boyunca kes. Kenar bölümleri bükülmüş, böylece son olarak, sıcak su içinde bitmiş ürün yıkayın. Bir gömleğin üzerine giyilmelidir orijinal elbise veya tunik, bir sonucu olarak alacak zıt renkli.

Eski bir gömlek itibaren modaya üst yapmak kolaydır. on line gömlek üst kısmını kesip hangi kol uçları üzerinde. Şimdi, elde edilen kenarı kat ve iç boş bir alan bırakarak, daktilo prostrochite. Bu yiv içine alınan elastik bant yerleştirmek için sadece kalır. çoğu durumda eski şeylerin Değişim çok zaman almaz.

Ama moda yaz ayakkabı seçeneği önemli maliyetlere gerektirmez. Böyle bir model Kıyılmış Converse de ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz, yaklaşık 150 $ maliyeti. Gerekli Tırnak makası ayakkabının yan yüzeyi boyunca uzunlamasına kesiler yapmak. Arka plan bütün bırakın. Ayrıca tamamen sekmeyi kapatma kesebilir ve bunun yerine ya bağların bandı eklemek için.

ev mobilyası eski şeylerin Değişim

Eski saati tamamen dönüşebilir. izle hareketini çıkarın ve vücut şey yapabilirsiniz. Eski diskleri, vinil kayıtları ve bisikletin hatta parçalarını Suit. Önemli olan - mekanizmasına vücudu bağlayacak ve daha fazla dekorasyon sizin hayal sadece bağlıdır.

Evinizde kapaklı tüpler, şişeler ve kavanozlar ile dolu? Onları dışarı atmak için acele etmeyin. kapaklar kolayca bir resim oluşturun. Bu kapak, istenen çap ve renk eklemek için bir yapıştırıcı ile istenilen desen, ve üstüne yazdırabilirsiniz. Zamanla büyük tuvaller ve karmaşık desenleri oluşturmak için öğreneceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.