BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bilgisayar oyunu Fallout 4: inşaat (işçiliği ve diğer detaylar)

güçlü nükleer patlama gürledi olarak yıllar sonra geçti. Her yerde yıkım ve alan tehlikeli canavarlar ile enfekte - Sadece, buna rağmen dünya çapında ve kurtarmak olamazdı. Ve burada yapılacak daha çok şey gibi, bu bir ölüm tuzağı.

Ama yüzey alanı üzerinde çalışan pek çok ilginç şeyler gizler. Sağ çöp yığını olduğunu ve yolun eski bir lastik ortalıkta üzerinde, ölü ağaç - Önünde yanında bir harap, sahipsiz binayı, duruyor. üssün inşasına - Buradaki sen Fallout 4 bir yenilik olarak kabul edilir neyi başlamak için yararlı bileşenlerin bir sürü bulabilirsiniz çünkü Ama geçmiş, geçmez.

atölye

binalar dikin, sökmeye, taşımak ve mevcut yapıların genişletin: Eğer çevresini değiştirmek için izin nesneler - Ve inşaat ve oyunda işçiliği "Atölyeleri" üzerinden yapılır. Onlar oyunu Fallout 4 inşaat modunda eklemenize olanak tanır. "Atölye" menüsünü açmak için, onun yanına gidip «V» basması gerekir. bunun gezinme oklar ile gerçekleştirilir.

Önce bir ev inşa, Fallout 4'te anlamak gerekir veya başka herhangi bir nesne, ilgili kategorinin seçimi ile başlar. Bu durumda, yeşil vurgulanmış olmalıdır, bu nedenle istenen konuma getirilebilir. o başka bir nesneye veya pürüzsüz yeterli altındaki arazi engeller çünkü Kızıl, inşaat taşımak olduğunu gösterir.

"Stüdyo" menüsündeki Tüm nesneler üç kategoriye ayrılır:

  • İnşaat Nesneler - onlar, inşa taşınmış veya kaldırılabilir.
  • sökülmesi için imkanlar - onlar sökülmüş, ancak kıpırdamadı. Bunlar arasında: kenevir, taşları, lastikler, ağaçlar ve farklı şeyler.
  • envanterinizdeki Nesneler - onlar seyahat yanı sıra, cebine koyup koparmak edilebilir.

Yeni ve mevcut nesneler eşit taşınır. Bunu yapmak için, onu görme getirmek ve daha sonra «E» basın. Birden fazla nesne seçmek istiyorlarsa tutun.

Basın «R» ayrı nesneyi sökmeye. Bütün bunlar sonucunda elde edilir, kasaya taşındı. Fallout 4 baz inşaat dükkanlar vardır bir alanda başlayabilir.

yerleşimlerin inşası

kahraman ilk yerleşim inşa etmek zaten hemen hizmet sunmak istedi birkaç yerleşimciler olacak, bu Dahası Refuge 111. çıkıncadüzelecektir hikayeyi takip edebiliyor. Ama pes etmeyin. Bütün bu sırada binanın özünü anlamak için.

Fallout 4 inşaat ev başlamadan önce yapılması gereken ilk şey - stüdyoya girip yerleşme bulunduğu bölgede, olanaklarını araştırmaktır. Biz yerleşimciler alanı ve hangi kaynakları içinde toplayabilir nasıl anlamamız gerekir. Onun mutluluğu - Ayrıca önemli yerleşim genel durumudur. İyi bir yönetici koğuşta gayet mutlu olacak ki, o çağrılabilir. Nüfus yatak ve yaşamsal kaynak temin değilse Ama bu elde edilmez.

Yatakta gelince ardından her yerleşimci yatak sahiplenmemelidir, aksi memnun olacaktır. Yani, uygun bir bina alınır, bu "atölye" menüden alınan ranza ev sahipliği yapmaktadır. Önemli olan o sakinleri akşam geliyor en kısa sürede onlar yatmak, gerekmez ikna etmektir. Bu arada, kahraman sağlığını geri de rahatlatacaktır.

kaynaklar

sürdürmek, hem de yerleşim gelişimi ve sakinleri yemeğe ihtiyacı için. Örneğin, yetiştirilebilir. Seyahat ederken, kahraman o yerleşim topraklarını ekmek için mümkün olacağını toplama, bitkileri bir araya gelecek. Hasat - Fallout 4. Hyde inşaat gıda ana kaynağı bu noktayı içermelidir.

Bitki bir bitki basittir - Eğer, "Kaynaklar" bölümünde "dükkan" açmak istenen bitki seçmek gerekir. Toprak oldu ana şey. Hasat belirlenmiş bir çalışanın olacaktır. Bir kaza bulmak ve ona Hedefin belirtilmesi bir komut vermek gerekir.

Daha az önemli kaynak özellikle su kaynaklarının Fallout 4. Construction kıyamet sonrası dünyada, sudur aynı zamanda bir zorunluluktur. aksi takdirde tüm susuzluktan başka nasıl ölecek çünkü. değerli sıvıyı üretmeye başlamak için "su" açmak, "Kaynaklar" bölümünü bulmak için "Workshop", gidip su kulesi koymalıdır. ekipman sadece beton üzerinde durabilen, çünkü düzgün onun yerine hazırlanmak için önemlidir. Daha da iyisi üretim kaynağı artırmak için birden fazla pompalar yüklemektir. Bu nedenle, bir iletim hattı veya jeneratöre bağlı olmalıdır, elektrik çalışır.

Bu nedenle, enerji kaynaklarına geçiş. Bu tür bir su kulesi ya da bazı nesneler, enerji belirli bir miktarda gerektirir. Bu amaçla, jeneratör gereklidir. Bunlar birkaç türde gelir ve "atölye" seçilir. Jeneratörler daha iyi konutlar yanına koydu. Uzak yerlere enerji transferi için inşa ediliyor elektrik hatları, aynı zamanda nesneler güç edilebileceği. jeneratör tarafından üretilen enerji miktarı, kesin olarak sınırlandırılmıştır.

özel vericileri kullanılan çeşitli küçük ev aletleri bağlamak için. Orada fazla olabilir, ve hepsi jeneratör veya güç hatlarına bağlanır. Alıcı tüm kaynakları gerektirmez çünkü sadece radyo dinlerken, "ücretsiz" hissi verir.

Fallout 4: inşaat için yol gösterir. yerleşim korunması

bölgeyi oluşturmak ve kaynak harcanması almak için, insanlara mutluluk getir - sadece yarısıdır. çevre dışında yaşayan düşmanları için bir nefis lokma - toprakları kahraman tarafından kontrol çünkü ayrıca tüm bu maddeleri korumak için gereklidir.

"Atölye" koruma nesnelerin bir yeri vardır. Gerçekten sadece etkileyici bakmak olduğu çit, ek olarak, bu tür mesajların ve taret gibi daha önemli nesneleri vardır. onlar yararlanacaktır sadece bu yüzden Mesajlar, bir yerleşimci katılımını gerektirir. randevu "atölye" de savaşçı seçerek, hasat temelinde yapılır. Turrets - daha bağımsız nesneler, ancak daha pahalıdır. Hatta bu beş korunmasına katacak bir köpek olabilir. Bakım, derecelendirme korumak için yüksek oldu alınmalıdır yani. E. yeşil bölgede oldu, aksi bir akıncı nöbet kaçınılmazdır.

mutluluk artırılması popülasyonları

Tabii ki, yerleşimciler mutluluğu esas yiyecek ve su zenginliği bağlıdır, ama onlar iç memnuniyeti ve başka yollarla bir devlet elde etmek. Onları, evlerinin ev mobilyası çeşitli süslemeleri ışık yürütmek ve TV sağlamasına izin verin - onlar sonsuza dek minnettar olacaktır. radyo kulesini kullanabilir nüfusu arttırın. o çalışıyor ve Pip-Boy iletilen yayın hayatına başlayacaktır kez ilk yerleşimci kapısında çalmadan önce, dakika meselesi olmaya devam edecektir.

Geri dönüşüm binaları

Oyunda tüm öğeler ve yapı bileşenlerine sökülebilir. Ve Fallout 4 sınır yapımında mevcut göz önüne alındığında, oldukça mantıklı. Ancak gelecek "atölye" için bulunan sadece bu binaları, dışarı yapabilirsiniz.

Bunu yapmak için, aynı "atölye" yakın olmanın ek bir arayüz kadar anahtar «V» basılı tutun. Sonra istenen nesnenin üzerine imleci takip ve "R" tıklayın. Yani kalır eylemi onaylamak içindir. ekstre bileşenleri depoda depolanır.

Fallout 4: nasıl inşaat sınırını kaldırmak için?

Şimdi inşaat kısıtlamaların soruya. Uzun özellikle umutsuz inşaatçılar uzun zamandır beklenen bir özgürlük alındığında ana kadar beklemek zorunda değildi. Yani, Fallout 4 sınır inşaat kaldırmak için, zaten "atölye" yanında olmak, konsolda girilmelidir özel kodları vardır. Bu sınır iptal edildikten sonra - kısıtlama kaldırılmıştır.

Başka bir seçenek - Birçok bütün metropol inşa edildiği vasıtasıyla, 4 mod yapımı için Fallout kullanmak.

Bunun için malzeme hazırlama

Öncelikle bu işçiliği ne belirlemektir. Bu süreç silahlar, ekipman, bileşenler, tasarım değişiklikleri, ilaç ve engin Fallout 4. İnşaat monte bileşenlerin diğer yararlı maddelerin imalatı oluşturulmasını içerir, tesadüfen, aynı zamanda belirli malzemeler gerektirir. Bunlar fazla her fırsatta yatan farklı çöp, ayıklanır. Toplanan olduğu hakkında bilgi, bu "Öğeler" bölümünde yer almaktadır "Çöp" sekmesine, mümkündür. Ve bileşenler bulunan şeyler "atölye" demonte edilebilir.

silah ve zırh Modifikasyonu

Değişiklikler silah ve zırh için çeşitli ek unsurlardır. Onların yardımı ile, deneklerin özelliklerini değiştirebilir. Mevcut sürümleri hakkında bilgi ve onlar özel banklarda oluşturabilirsiniz - değişiklik yapmadan noktasını. tüccarlar zırh ve silah avlanan gelen Onları satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki ürün pazarlarında yakınında bulunmaktadır neredeyse tüm yerleşim yerlerinde kullanılabilir. Çoğu ürün değişiklikler için çok sayıda noktada var. Belirli bir hücre için geçerli sürümleri hakkında bilgi edinmek için, üzerine tıklayın gerekiyor. Orada şu anda kullanımda bir gösteri ve oluşturulabilir olanlar değiştirir.

Onların yaratma doğru malzemeler değilse, o aramak zorunda. Bu süreci kolaylaştırmak için, "Değişiklikler" sayfaya işaretlemeniz gerekir. En kısa sürede bu öğesi içeren bir nesne olmadığı için, bir simge bir büyüteç şeklinde görünür. Bu arada, Fallout 4 sağlanan küçük silah kime, inşaat için moda sadece eklemeler değildir. Zaten oyun silah ve zırh eklemek mods bir sürü yazılı.

öğeleri söküm

Silah ve zırh, hem de diğer öğeler de demonte edilebilir. Sadece en uygun bir yol yapar. Sonuçta, silah sökmeye silah ve zırh sökme de uygun masaüstü ihtiyaçlarını karşılayan tezgah ihtiyacı var. Bu işlemler çok daha hızlı yapılabilir iken biz binaları söküm yöntemi kullanırsanız.

Ama efsanevi öğeler demonte edilemez. onlar daha güçlü standart öğelerin sürümleri ve bu nedenle çok nadir olduğundan, gerekli değildir. Can sadece efsanevi düşmanın cesetle çıkarıldı ve çok az vardır edilebilir.

ikmal hatları

besleme hatlarının inşası - Ve son olarak, oyunun Fallout 4'ün bir diğer önemli özelliği söz etmek gerekiyor. O yani beceri "Yerel liderin" alınmasından sonra, karakterin belli bir gelişim aşamasında görünür. yerleşim arasındaki uçuşlar yapacak Sonraki donanımlı ikamet tedarikçisi. O güvenceye sahip olacak, yüzden olması gerektiği gibi süzücüyü donatmak tavsiye edilir. besleme hatları birleştirilir olanlar yerleşim, ortak bir envanter ve yaşamsal kaynakların gelişini var. Sadece ayrı ayrı korunmasını sağlamak zorundayız.

alışveriş kalemlerinin yapımını - Biraz sonra, o Fallout 4 için başka bir fırsat olacaktır. Büyük, küçük ve orta ölçekli - Onlar malların niteliğine bağlı olarak farklı tiplerde olabilir. Bu aralık bağlı olacaktır itibaren. "Hipermarket" yapımı için yeteneği için kazanacaktır "Toplayıcı kapaklar." satıcının rolü üzerinde tekrar yerel yerleşik inerler. Ancak, satış günlük kâr noktasını arttırmak için, içine yatırım yapması gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.