SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Varis tedavisinde nasıl. varisli damarlar lazer tedavisi: yorumlar, fiyat

Varisler kadın ayak estetiğini zehirleyen tek başına bir hastalık, fakat aynı zamanda rahatsızlık bir sürü getiriyor. Çeşitli komplikasyonların oluşumunu önlemek için tedaviye başlamak için en kısa sürede gerekmektedir.

varisli damarlar

Çoğu durumda, bu hastalık tam kadınları etkiler. varis erkeklerde bulunduğunda bu ilaçtan rağmen vakaları bilinmektedir. Hastalığın nedeni birkaç faktörlerdir. Bunun nedeni vücut ağırlığının artmasına Kadın vücudu, güçlü yük ikili işi vardır ve kendi ayakları üzerinde bu süre zarfında bir hamilelik olabilir. Ayrıca, varis kalıtsal olabilir. anneniz, büyükanne ya da teyze bu hastalıktan muzdarip ise, bu hastalığın ortaya çıkma olasılığı yüksektir olduğu gibi yakından damarların sağlığını izlemek gerekir.

Ordubozanı Tedavisi

Hastalık sadece alt uzuvları etkiler dikkati çekiyor. Tabii, el halkın alanında da deri yoluyla dışarı sopa damarların bazı görebilirsiniz, ancak varisli damarlar için önemsizdir.

Eğer bu hastalık yaşıyorsanız, o kısa sürede tedaviye başlamak gerekir. Yoksa hastalıklar yeni damar alanları vuracak ve sonunda bir çok gelişmiş sahne olsun. Bireysel terapi seçilen işlem kabı ve damarlar tekniğine katılan ne kadar bağlı. Biz ana soruya cevap: "? Varis tedavisinde nasıl"

konservatif yöntemler

Hastalığın erken aşamalarında muhafazakar yöntemi seçilir. Hasta ilaç, kan seyreltici öngörülen uygulama ve kan damarları güçlendirir. bu kadın sayesinde artık alt ekstremitelerde ağrı ve ağırlık şikayet edilir.

skleroterapinin yöntemi

düzeltme başka yolu denir skleroterapi damarları. Hasta damara onun duvarının yapıştırılması sonradan gemiden kan iter ve özel bir ilaç enjekte edilir. Bu yöntem, yalnızca küçük bir safen damarlar ve kan damarlarının ilk aşamalarında etkilidir.

cerrahi yöntem

flebektomii yöntem oldukça eskidir, ama çoğu kamu kliniklerinde tarafından kullanılır. İşlem sırasında, hasta uzun bir damarını çıkarmak geçtiği bacakta birkaç kesik yapar. Bir kadının böyle bir manipülasyon sonra kurtarmak ve bir sıkıştırma giysi giymek uzun süre alır.

varis lazer tedavisi

düzeltme Bu yöntem yeni biridir. Prosedür için hastaneye gerek yoktur. varisli damarlar lazer tedavisi iki şekilde yapılabilir:

  • Deri yoluyla geminin İşleme.
  • Deri altı tedavisi.

ciddi alt uzuv varisleri nasıl etkilediğini bağlı olarak, bir veya diğer yöntemi seçin.

Deri yoluyla prosedürü yürütülmesi

Bu durumda varis lazer tedavisi anestezi olmadan gerçekleştirilir. olarak ağrısızdır ve artık yirmi dakikadan daha sürer. Bundan sonra kadın zamanki gibi iş dönebilirsiniz.

Minsk, Moskova, Kiev ve diğer sermaye şehirlerde varis lazer tedavisi bazen hala bu hastalıkla mücadele eski yöntemleri kullanmak bölgesel merkezlerinde çok daha sık kullanılır. Lazer tedavisi, kozmetik amaçlı olarak uygulanabilir. Bu durumda, tedavi örümcek yüzünde damarları benzer bir şekilde.

İşlem sırasında hasta sert bir kanepede yer almaktadır. Doktor işlenmesi gerekir yerleri işaret ve manipülasyon ilerler. Özel cihaz gemide manyetik dalgalar gönderir. damar içeriğini ısıtmak ışınlarının etkisi altında gerçekleşir. Bu nedenle, daha sonra yapıştırılır kabı genişlemiş kan hücreleri, bir yer değiştirme vardır.

varis deri altından tedavi

Bir kişinin daha gelişmiş sahne ortaya çıkarsa, o zaman varisli damarlar lazer bacakların derialtı tedaviyi seçin. Bu durumda, prosedür tedavi edilen bölgenin lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Manipülasyon bir saat kadar sürer.

Varis, gerçekleştirildiği lazer tedavisi, tamamen yaklaşık birkaç ay sonra kaybolur. İşlem sırasında, doktor, küçük bir kesi genişlemiş damarları yapar ve özel küçük çipini geri getiriyor. Bundan sonra, doktor yavaşça etkilenen damar boyunca lazer açar. Aynı zamanda, kiriş deri altında yer alan çip, hareket eder. bu iç tabaka sayesinde damar "kazınmış" ve kan akımı içinde geliştirilir. Bir süre sonra bu manipülasyon sonra Viyana kaybolmaya başladı unutmayın, ve o gitmiş varisleri ile yapabilirsiniz.

Bu hastalığın lazer tedavisi oldukça yenidir ve yaygın halk sağlığı tesislerinde kullanılmaz. Buna rağmen, özel klinikler zaten bu yöntemi kullanmaktadır. Bu tür manipülasyon yaptıktan sonra, kan damarlarının ve damarların sağlığı için dikkatli olmak gerekir. Düzenli reçeteli ilaçların bir ders almak ve bir doktora önerilir.

değerlendirmeleri: varisli tedavisi lazer damarları

Doktorun tüm önerilerine uymak için gerekli manipülasyonlara sonra, prosedürün olumlu etkisi maksimize etmek istiyorsanız söylenir.

varisli damarlar lazer tedavisi sadece olumlu yorumlar vardır. Ancak, hasta işlemden sonra, onlar kompresyon çorapları ve kan damarlarının duvarlarını güçlendirmek için ilaç almaya birkaç ay olduğunu belirtti. şüphesiz avantajı prosedür dikiş ve yara izleri sonra kalan olmamasıdır. Kadınların çip girmek için küçük bir kesi yapmak olsaydı, bayanlara, bu göze çarpmayan bir yerde gerçekleştirildi söylenir. şifalı sonra tamamen kayboldu. prosedürüne göre, hastalar bacaklarında kolaylığı dikkat edin. Onlar akşam krampları azaldı ve ağrı gitti. Ayrıca kaşıntı ve yanma kayboldu.

Varis lazer tedavisi içeren bir tane dezavantajı, - fiyatı. , Düzeltme bu yöntemi teklif herkese açık olmayan kliniklerde çoğunluğu olduğundan, bu tedavi için ödemek zorunda kalacak. Yaşadığınız ve varis hangi aşamada hangi bölgeye bağlı olarak, lazer tedavisi maliyeti farklı olacaktır. 1.000 $ 5.000 $ aralığında böyle bir düzeltme ortalama fiyatı. O lazer tedavisi, bireysel küçük damarlar ve yıldızlar size derin deri altı damarlarda düzeltilmesi daha ucuz mal olacak olduğunu söylemeliyim.

prosedür için hazırlık ve kliniğin seçimi

Eğer damarlar lazer tedavisi yapılacaktır önce, tüm artıları ve eksileri verilen manipülasyon düşünülmelidir. klinikler sunmaktayız oranlarını karşılaştırmak, başlamak için. Eğer Belarus yaşıyorsanız, bu tür "Santa", "Güven" ve diğerleri gibi Minsk'te olan özel sağlık kurumları, dikkate almak mantıklı.

Doğru yeri seçtikten sonra, doktor konuşmak ve tüm heyecan verici sorular sor. prosedürün önce, bir dizi çalışma yürütmek için emin olacaktır. Ayrıca edilecek ultrason, tarafından yapılan deri yoluyla çıkıntılı sadece varisli damarları ortaya çıkaracaktır, ama aynı zamanda derin deri altı kan damarlarının durumunu değerlendirmek için.

Bazı ajanslar belli bir süre için etkisini garanti edecek. Hala varis, yeniden tedavi sizin için ücretsiz olarak yapılacak görmek Yani, eğer.

Sonuç

Herkes böyle varisler bilmelidir. Eğer pahalıya zaman ve bir tıp merkezine birkaç gün geçirmek istemiyorsanız Lazer tedavisi idealdir. ameliyatı önlemek için hastalığın erken aşamalarında zaten tedavidir. Ayaklarınızın ve kan damarlarının durumunu kontrol edin. Düzenli phlebologist ziyaret edin. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.