ModaAlışveriş

Finlandiya'da Alışveriş: nereye, öneri ne satın almak

Düzgün onun organizasyonunu yaklaşım ise Finlandiya'da Alışveriş, ilginç bir macera değil, aynı zamanda karlı bir iş değil sadece olabilir. Fin mağazalarda Herhangi bir alıcı her zaman yanında düzenli önemli bir indirimle satılan bir gerçek Avrupalı kaliteli ürünler, bekliyor. Kaydedebilir ve çeşitli satış sırasında olabilir. Rusya'da birçok kişi komşu ülkede alışveriş için artık egzotik, ama bazıları için yabancı alımları ile ilk karşılaşması var.

Ne satın almak

Birçok Ruslar düzenli St. Petersburg ve bölgeden Finlandiya'da alışveriş için seyahat, hatta Rusya'da satılan şeyin çamaşır deterjanı daha kaliteli orada satın inanıyoruz, Fin balık, kahve, ayakkabı, çocuk mal ve ceketler aşağı saymıyorum. Bu Finlandiya ve Rusya arasındaki sınır arabayla yanı sıra turist gruplarında geçti edilebileceğini seferde demeliydim, ama yürüyerek onun geçiş yasaktır.

Finlandiya'da, doğal malzemelerden yapılmış ucuz kazak, çocuklar için swetshirtler, tişört ve tulum, satan. kompozisyonu ve gençler ve yetişkinler için kumaş giyim kalitesinde benzer da nispeten ucuz, hem de iyi bir deri ayakkabı olduğunu.

Çok Finlandiya'da olumlu ve ev aletleri satın alma, yükseltme hat fiyatlarının önceden modeli mağazaları yayımlanan sonra hızla ve önemli ölçüde azalır çünkü.

Bu unutulmamalıdır ki Finlandiya moda dünyasının bir ülke yasa koyucu değildir ve mods yerel çeşitliliği "gri" olarak değerlendirilir çünkü, Fin tüylü ceketler ve atılan kat, belki de dışında, Finlandiya, moda için en düşük gösteren ilginin alışveriş seçmek insanların çoğunluğu sıkıcı, gençler ve özellikle moda orta sınıf için ilginç olmayan. Ama burada her zaman Rusya'da% 30-50 daha düşük fiyatlarla ünlü Avrupa markalarının yüksek kaliteli endüstriyel mal bulabilirsiniz.

Rus alıcılar arasında çok popüler tüm deterjanlar, elde bulaşık yıkama sıvısı ve için bulaşık makinesi tabletleri, diş macunları, şampuanlar ve saç kremleri. Değil az popüler bakkal alışveriş: balık, yumurta, çay ve kahve, zeytinyağı, çikolata ve Fin tatlılar - tüm bu çok daha ucuzdur.

Birçok Finlandiya'dan ithal Ruslar, ev aletleri, ev mobilyası ve mobilya. Yukarıdaki tüm ürünlerin tartışmasız kalitesinin yanı sıra, Rus kentlerin alıcılar ev fiyatları karşılaştırıldığında ortalama% 10-20 üzerinde faydalanmaktadır.

Rus tüketiciler için Finliler bile sadece bu nedenle hazır tuzlu taze balık verme, çiğ karkas somon veya alabalık kesilmiş, aynı zamanda kaldırıldı bütün kemikler ve filetolar tuzlanmış ve baharat serpilir değil balık mağaza Lappeenranta satıcıları, örneğin, özel koşulların bir dizi oluşturmak "trip "Rusya'da - gümrük düzenlemeleri, çiğ balık ve et taşıma sınırından yasaktır.

Finlandiya'da alışveriş avantajları

Finlandiya'da alışveriş gitmemiş olanlar, bu bu ülkenin iklim alışveriş gezileri olarak rahat olmayabilir, yani Rus ile olan yakınlığı göz önüne alındığında, ilginç yararlı ve keyifli olduğunu şüphe edemez hem daha sıcak bir iklime sahip euro bölgesinde. Ancak, tüm şüpheler Finlandiya'da alışveriş için tartışılmaz argümanlar tam bir set ile bertaraf edilebileceği:

  • Tur kısa süreli;
  • Finlandiya'da yapılan mağaza mal tüm sürekli yüksek kalite;
  • ekonomiklik, sık ve etkileyici indirimler ve evde mallara kıyasla alımlar faydaları;
  • Böyle ev aletlerinin yeni modellerin ortaya çıkması olarak ürün yelpazesi, sürekli güncellenmesi;
  • fırsat çok rekabetçi fiyatlarla markalı ürünleri satın almak için.

En önemli avantajı, tabii ki, Fin mağazaların fiyat politikasıdır. Ruslara (kentte benzer ürünlere kıyasla) Oldukça olumlu, fiyat da önemli ölçüde satış sırasında azalır. Ürünün bireysel kalitenin fiyatı orijinal maliyetinin% 70 düşebilir. Böyle mevsimsel satış yaz tatili veya kış tatillerinde ailece alışveriş sağlayan kış ve yaz vardır. Ancak seçtiğiniz ve hafta sonları, hedefiniz varsa olabilir - Finlandiya'da küçük bir alışveriş.

Yorumlar ve genel bilgiler ne yazık ki tam olarak bu ülkede alışveriş faydalarını gerçekleştirmek olamaz. deneyimli alışveriş yapanların favori yerler biliyor ve harita üzerinde istenilen noktalara münasebetiyle bir alışveriş turu planlama aşamasında En iyisi. Size ve en defalarca Finlandiya'da alışveriş güdenler kıyafet aşk dükkan isimleri için yararlıdır.

Nerede alışverişe gitmek? Helsinki

dükkan otobüs terminaline hizalanmış çünkü Çoğu zaman, otobüsle Şehre gelen turistler, sadece, alışveriş merkezi Kampii bin. Bu alışveriş merkezinde alışveriş olağan çeşitliliği eve ve ev kimyasalları ürünleri, çocuk giyim, spor malzemeleri ve daha fazlasını satın alabilirsiniz.

seçim hava yolculuğu lehine yapıldığı, hemen Helsinki havaalanının hemen yakınında bulunan Jumbo alışveriş merkezinde alışveriş yapmak için başlayabilir. Alışveriş merkezinde Finlandiya yapar ev, giyim, ayakkabı ve diğer şeyler için 100 yiyecek satan dükkanlar, tekstil vardır.

Helsinki'de Alışveriş ürünlerin çeşitli bir yelpazede diğer dükkanlar çeşitli ziyaret içerir, ancak yukarıdaki noktaların satış Aceleniz veya hala zayıf yabancı bir ülkede tecrübeli ve kayıp veya geç dönüş uçuş için olmak korkusu olmadan ürünlerin sadece belli bir set satın almak isteyenlere ilgi olabilir.

Lappeenranta

Lappeenranta Şehir - Rusya Federasyonu sınırına yakın ve süpermarketler, alışveriş merkezleri ve çeşitli boyutlarda ve uzmanlık diğer mağazalardan çok sayıda bulunmaktadır. Ruslar genellikle gezi sonunda onu ziyaret çünkü.

Sen Finlandiya'da alışveriş ilgilenen var? Armada alışveriş merkezi, hayvanlar için giyim ve eşya onun seçimi için ünlü - gitmeli yerlerde, en önemli kentsel mağazaların biri. ebeveynleri, alışveriş yaparken onlar eğlenceli olacak özel donanımlı köşe mağaza, içinde bakımı çocuk bırakarak istenirse, saatlerce yürüyebilir turist ve gerçekten büyük Aile Merkezi tarafından seçilmiş. alışveriş içinde ek bir avantajı diğer birçok küçük dükkanlar vardır, alışveriş devi yakın bir faktördür.

alışveriş merkezi, sen yedek parça ve diğer mamul mallar ve gıda ürünleri satın alabilirsiniz - Rus sürücüler uzun RajaMarket ruhunda düştü.

Turku

Bu şehir genellikle çünkü hemen hemen tüm ekin çiftçilerin satmak ve ustalar ürünler el sanatları ve hediyelik eşya sunuyoruz burası ve işleyen ünlü alışveriş alanı, gıda için Finlandiya'ya gelenlerin tarafından seçilir. Yakınlarda misafirler için çok uygundur mağazalarında çok sayıda bulabilirsiniz.

Örneğin, Hansa - büyük alışveriş kompleksi Turku, tekstil ürünleri, yüksek kaliteli ayakkabı, kürk, takı yapılmış mallar satıyor.

Turku doğu kesiminde yer alan bir alışveriş merkezi - cazip fiyatlarla mal sunan Yaklaşık 90 ayrı çıkışları, duvarlarda Skanssi bulunabilir.

Kotka

Fin-Rus sınırına yakın Bu kasaba. Burada ilginç bir moda satıyoruz - bir dükkan Pasaati, Rus mods arasında popüler bir rastlantı yoktur.

alışveriş arasındaki bir ara bir saç modeli yapmak veya saç rengi olabilir kuaför salonu, yan Mağazalar tarafında.

En ucuz ürünler ile ilgilenen kişiler, Euromarket doğrudan yol - en ünlü alışveriş bütçesi biri güvenle çok mütevazı mali araçlarla insanlar tarafından bile ziyaret etti. Ve ev kimyasal ürünler için Robinhood bakmak en iyisidir.

Tampere

Kasaba en uzun caddelerinden (tam olarak 1100 metre) biri ünlüdür ve onun uzunluğu boyunca dükkanlar çok çeşitli odaklanmıştır - basitten lüks mağazalar butiklere.

gıda kozmetik ve ev aletleri düşük fiyat segmentine: Burada olmak, sayısız ürün gruplarını hayata alışveriş merkezi zinciri Lidl, göz ardı edemeyiz.

Pazartesi günleri Merkez Alan büyük pazarda başkası değildir. Haftanın diğer günlerinde yakındaki alışveriş alanları büyük pazara biraz benzer gidebilir.

Lahti

Lahti ticaret ve taşımacılık akışının kavşağında yer alıyor, böylece ticaret patlama yaşıyor.

Öğrencilerin kaçınılmaz Jack & Jones çekiyor - mağaza kaliteli gençlik giysileri büyük yelpazesi sunmaktadır. giysiyi kendini dikmek sevenleri kesinlikle kumaş seçmek için, Eurokangas ziyaret ödemek zorundadır. Ayrıca ev için hazır perde ve tekstil satın alabilirsiniz.

Ana mağaza Lahti - Trio alışveriş merkezi, giysi, ayakkabı, kozmetik, oyuncak ve daha fazlasını bulabilirsiniz. sunulan bütün ürünlerini listelemek için daha ne olmadığını söylemek kolay, şans eseri, bu alışveriş merkezi iyi çıkışları listesine dahil değil.

Finlandiya. Alışveriş. fazla doldurmak

Finlandiya'da Satış - bu normal ve düzenli bir olduğunu. Şu anda nedeniyle genel ekonomik kriz nedeniyle, daha önce ilan ve daha sonra tamamlamak başladı. Böyle hisseleri yeni sezonda gelişini anmak. Örneğin, bisikletler yazdan önce geç sonbahar veya kayaklar içinde satıyoruz. Bu tür olaylar bile yer değiştirme veya tamir dükkanı tesislerinde bağlantılı olarak, koşullar sağlanır. Ama en ilginç indirimler geleneksel büyük satış sırasında Finlandiya'da şunlardır: 21 Haziran hemen Juhannus sonra (Ivana Kupaly Günü), bu tüketici talebi ile bağlantılı olarak tatil sezonu ve azalma başlangıcına. satış sonrası her zaman olduğu gibi, Ocak ayında Finlandiya'da alışveriş Çok yoğun Noel (Finlandiya'da bu 25 Aralık olduğu) ve hediyeler ve kutlamalar üzerinde büyük kitlesel harcama.

hisseleri merkezinin topraklarında bulunan tüm mağazalarda aynı anda ilan edildiğinde Alışveriş merkezleri düzenli, özel etkinlikler düzenlemek.

Buna ek olarak, tüm Fin hipermarketler ve mağazalarda periyodik satışların gün uğrarlar. En ünlü "Sokos" ünlü "Stockmann" bu tür eylemler dahil "Çılgın Günleri" ve "3 + 1" olarak adlandırılır.

Bu bilgi ile donanmış, biz güvenle yılın herhangi bir zamanda Finlandiya'da alışveriş yapabilir - bir gezi kesinlikle alışveriş severler için değil, aynı zamanda kalite eksik yok, paralarını kurtarmak istiyorum her yaştan Ruslar için sadece eğlenceli ve faydalı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.