Ev ve AileAksesuarlar

Uyku tulumu ve özellikleri Türleri

Ailenin üyeleri açık hava etkinlikleri severler isnat edilebilir, o zaman uyku tulumu olmadan yapamaz. Onlar kampanyalarda vazgeçilmezdir. Mümkün olan maksimum konfor yolculuğuna devam etmek için yeni gücü ile sabah geceleri dinlenmek için izin uyumak.

Doğru seçim için uyku tulumu, öncelikle bu tür ürünlerin mevcut formlarını anlamalıdır. Bir kesim üzerinde bir koza veya battaniye şeklinde yapılabilir. Hibrid modeller de vardır.

Koza ürünün alt kısmına doğru gittikçe incelir. Nedeniyle sırt çantanızda yer kazandırır oldukça kompakt bu ürün için. Ama bu onun faydaları değil. Önemli olan uyku tulumu arasındaki farktır - bu sıkı vücut Gezgin sarılır. Bu sayede düşük sıcaklıklarda uyku tulumu bu formu kullanın kolaylaştırır. Ürünler Hood Anatomik şekilli. Orada yalıtılmış yaka modeller, hem de ek bir vana vardır, tüm uzunluğu boyunca bir fermuar ile kaplayın.

uyku tulumları, yorganlar, dikdörtgen bir şekle sahiptir. Bu tür bir tasarım uyku tulumu bir kaput fermuar ile takviye edilebilir. Bu ürünler zorlu zamları gitmek düşünmüyorsanız acemi yolcular için daha uygundur ve kaç şey olursa olsun taşımak söyledi.

Kombinasyon modelleri söz konusu türlerin ortak yaşam iki tür temsil eder. Bir yandan, bu aynı dikdörtgen paket, diğer yandan da adlandırılan durdurucu ile özel bağlayıcılar çekilir anatomik biçimli başlık ile sağlanır.

ürünlerin son iki tip halinde geri alma bitmeden, sıradan bir battaniye rol oynayabilir. Bu torba üzerindeki fermuar sağlı sollu dikili edilebileceğini dikkate değer. Bu iki öğe bağlamak ve büyük bir yatak almak için izin verir.

Dolgulu uyku tulumları da malzemelerin bir çeşitlilik vardır. Pamuk veya aşağı ya da sentetik olabilir. İlk seçenek kısa mesafelerde küçük zam daha uygundur. Bu ürünler nemi emmek için kolay, tartmak hemen hemen. Bu uyku tulumları içinde alıcılar çekiyor ana şey - düşük fiyattır. Ayrıca bir avantajı, bu modeller, sentetik elyaflar ve kırpıntı alerji eğilimli seyahat için ideal olduğu gerçeği ile ilişkilendirilir.

Bu arada, son madde, maksimum ısı tutma temin eden bir macundur. Ancak, aynı zamanda hızla ıslanırsa ve uzun süre kurur. Bu özellikler, yüksek sıcaklık ve yüksek nemli bölgelerde seyreden uyku tulumu kullanımı yasaktır düşündürmektedir. onlar Arktik dağcılık ve keşif Daha alakalı olduğunda.

dolgu maddesi syntepon ile uyku, iki, üç ve dört tabaka olabilir. Bu en ucuz seçenek, ama kalite çok arzulanan bırakır. Tabii ki, bunlar o kadar iyi nemi emmek ve önceki modellere göre çok daha hızlı kurur fakat 4 gezileri sonra bu tür ürünler daha sıcak iklimlere seyahat haricinde uygundur. bu malzeme hızlı bir şekilde soğuk, tabii ki, ürün daha ince hale hangi nedeniyle, sıkıştırılır ve bir gerçektir.

Şimdi olmazlar içi boş dolgu maddeleri, çok popüler modeli çok daha uzun fırıncı. Hatta ıslak bu torba turist ısıtır. Için bakımı kolaydır, ve uygulama aralığı oldukça geniştir. Bu tür eşyalar kış uyku tulumları, yürüyüş ve dağ yürüyüş yanı sıra yüksek nem ve sıcaklık farklarında olarak kullanılabilir.

Dış malzeme uyku tulumu - bu genellikle naylon. Sadece aşağı ürünler özel bir kumaş kapsamındadır: Ultrex, Pertext ve diğerleri.

Bugün, herhangi bir danışman uzman çıkışları size uyku tulumu sunabilir. "Sportmaster" - kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir dükkan. uyku tulumları, geniş bir yelpazesi vardır, fiyatı hem 1 ve 8000 olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.