Ev ve AileÇocuklar

Nasıl uçan peri şarj etmek? prenses için oyuncakların harika bir seçim

senin çocuğun gözlerindeki sevinci görmek ise Tabii ki, her anne, mutlu olacaktır. peri güller hiç şüphesiz, çocuğunuzun sevdiği bir oyuncağı, olacak Uçan. Peri Uçan Peri - küçük sihirbaz için mükemmel bir hediye.

o, üstüne çıktığında böylece çok bebek teslim, altına düşerse, havada uçan bir peri masalındaki gibi peri. Biraz sihirbazlar, elf gnomes ve harika dünyasında dünyasının muhteşem dünyasına çocuğunuzu açın. Şimdi çırpınan peri ile bu masal dünyanın daha yakın senin prensesin, fantezi harika dünyasında daha açılma alanı olacaktır.

Kullanım ve güvenlik yönetmeliklerine Rehberi

uçan peri şarj etmek nasıl kullanmayı ve nasıl bilmek için, dikkatli kullanma talimatlarını okumak için oyuncak kullanmak gerekir.

Haydi başlayalım:

 1. oyuncak yüksek dayanıma sahiptir, ancak yine de dikkatli kullanım gerektirir.
 2. 6 piller uçan bir peri (parmak) 'de yüklenir.
 3. Tam olarak şarj sağlamak amacıyla uçan peri şarj etmek nasıl bilmek gerekir, o zaman bu oyuncak 6 ila 8 dakika boyunca sinek edebiliyor.
 4. , Kazaları önlemek uçuş sırasında peri farklı konu ve çocukları temas etmediğinden emin olmak için, peri çeşitli nesneler ve engeller yaklaşık 1-2 metrelik bir mesafede uçmak gerekir.
 5. Ne zaman iniş, iniş oyuncaklar, ödeme dikkatini bu öyle değil- dokunmatik vücut, yüz, baş ait çocuk.
 6. Hiçbir zaman yüksek sıcaklıkta pili depolamak, hem de ısıtma cihazları veya yangına bir oyuncak getirmek.
 7. sökmeye ya da uçan periler ayrıntılarını değişiklik yapmayın, aksi takdirde bu tür eylemler tehlike veya oyuncağın yetmezliğine yol açabilir.
 8. yetişkinlerde yokluğunda Uçan Peri Running yasaktır.

Ne kit ve oyuncakların bakım dahildir

 1. İngilizce eğitimi.
 2. USB kablosu.
 3. Uzaktan kumanda ünitesi.
 4. Peri Uçan.

Bakım yeterince aşağıdaki yönergeleri izleyin:

 1. Nemli bir bez kullanarak bebek temizlemek için.
 2. Direkt güneş ışığından kaçının.
 3. Her durumda su ya da kırık elektronikte Uçan peri düşürmek ve çalışmayı durdurur değil.
 4. Eğer kullanılmıyorsa, anahtar OFF perileri olmalıdır.
 5. Ne zaman kullanılmayan uzun süre pilleri çıkarın.
 6. bir başarısızlık bulduysa, bebek kullanmadan önce kontrol etmeyi unutmayın, oyuncakların yeniden kullanımı sadece sorunun giderilmesi sonra mümkündür.

Nasıl uçan peri şarj etmek?

 1. Anahtar «KAPALI» modunda olması gerekir, yani bebek şarj etmeden önce bu kapatılmalıdır.
 2. USB kablosu peri uçan bizim oyuncakların yuvası ünitesi uzaktan kumanda takılı olması gerekir. bebek şarj edilmesine ilişkin talimatlar size dizisini izlerseniz, hiçbir sorun olması durumunda, basittir.
 3. Uzaktan kumanda üzerinde oyuncak şarj konnektörü, ek USB içine kordonun serbest ucunun altına, «AÇIK» modu için güç anahtarını kaydırın.
 4. Dikkat: Her şeyi doğru yapsam platformda peri şarj sırasında zaman yeşil bir gösterge platformu kaldırılır peri uçarken, ekran kırmızı ışıkta değişecektir yanar iken, şarj göstergesi yanar, yani,. Şarj 25-30 dakika olmalıdır.
 5. Bir PC'den şarj seçeneği yoktur. Soru ortaya çıkıyor, nasıl şarj Uçan Peri bebek olan bir bilgisayar. USB bağlantı noktasında - Usul yeterli ışık, diğer ucunu şarj etmek prize kablosunun bir ucunu bir bilgisayar oyuncak USB kablosunu bağlamanız gerekir. bilgisayar aracılığıyla şarj süresi yaklaşık 25 dakika sürecektir.

peri şarjı yetersiz Unutmayın, kullanmak daha iyi değil. uçan peri şarj etmek nasıl, zaten biliyorum. Çalıştırın ve aynı zamanda oyuncak yasaktır şarj edin.

Nasıl öncesinde uçan peri bebek

 1. rüzgarsız oda alanını seçmek için Uçan Peri kullanın. kullanırken periler kapatmak için daha iyidir, böylece arada, klimayı çalışma, hava trafiğini neden olabilir.
 2. perilere başlatmak için, oda peri şey engelledi uçmak için yeterince geniş olması arzu edilir.
 3. Bu Uçan Peri yönetimini etkiler gibi, doğrudan güneş ışığı altında bir oyuncak kullanamazsınız.

Şimdi doğru uçan peri şarj etmek nasıl unutma kullanmadan önce, bu harika oyuncak, ana şey nasıl kullanılacağını biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.