Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: Hangi rüya hıyar?

Her kişi hayal eder. Tabii ki, biz çoğu zaman sadece hatırlamıyorum, ama bazen gece rüyalarımda neler olduğunu, güvenli bizim belleğe keser. İnsanların uzun rüyalar anlamları merak ettiğim hiç şaşırtıcı değil. Birçok bu rastgele bir vizyon, ama kehanet ve gelecekteki olayların uyarı bir tür olmadığına inanıyorum. Bugün bir form veya başka dikmek göründü olduğu bir rüyadır anlamaya birlikte sunuyoruz. hastalık ve sağlık sorunları Bu vizyon olmadığını tahmin eder? Veya başka bir yorumu vardır olmadığını? bilgi için, sizi en iyi bilinen ve güvenilir koleksiyonları bir dizi istemeye karar verdi.

Yorumlama Sağlık Rüya

Bu koleksiyonun derleyici göre, enjeksiyonlar hazırlanmak veya hangi bir vizyon yakın gelecekte hastalığında, sözler vuruldu. mantıklı Yani son bekleyin ve şimdi bir doktor ziyaret ederek kendi sağlık dikkat çekmek için değil. Belki de bu bir ağır hastalığı ortaya çıkmasını önlemek için izin verecektir. Bu sonnik enjeksiyonu, keskin bir nesne bir dokunuş elde edilen stres habercisi olarak davranır (şırınga) içerir. Bu durumun nedeni, sizin makyaj için bir hakaret olurdu. Eğer rüya Eğer bir sorun olabilir uygun yetki ile daha sonra gerçek hayatta, vücudunuzun belirli bir alanda bıçaklama ağrı hissetti. Bu yüzden doktora ziyaretini erteleme değil mantıklı.

Yorumlama Wanderer Rüya

Söz konusu bu koleksiyonu görüntüyü yorumlamak öğrenin. Eğer yakın gelecekte elinde bir enjeksiyon şırınga hayal Yani, didaktik amaçla acı deneyim bekliyor. o dönecek Ne, toplam uyku içeriğine bağlıdır. Eğer enjeksiyon araçları bakıyor hayal ise - bir iğne ve şırınga senin samimi hayatında dikkatli olun. Belki sıradışı seks için özlem çok kötü bir deneyim dönüşebilir. Ayrıca, iş ortağı seçerken dikkatli davranmanız gerekir. Sonuçta, bunlardan biriyle, ciddi itibar zarar, hangi görkemli skandala dönüşme tehdit çok zor olacağını geri yükleyin.

Modern rüya tabiri

Enjeksiyonlar, sen bir doktor tarafından bol miktarda almak zorunda tehlike uyarı olarak bu koleksiyonun derleyiciler inceledi. Ve bu kendi sağlığı için hijyen ve çok dikkatsiz tutum basit kurallar ihmal gerçeğinin bir sonucu olarak gelebilir.

Modern rüya tabiri elinde bir enjeksiyon şırınga, kendini yapıyorsun, çıkış alameti olarak saygılarımla hiçbir kişisel problemler Birinin önemli vaadi bu tür gerçekleştirmek engel olmayacak. güzel gül hediye aldı, ancak keskin dikenler üzerinde kendilerine zarar ettiği bir vizyon, uzun zamandır görmedim akrabaları veya arkadaşları ile bir toplantı ile neşeli çabaları, svyazanannye vaat ediyor. Ne rüya birisi sokakta şırınga pricked olur? Bu vizyon Biri senin dikkatini için büyük çaba ve sizinle bir görüşme ayarlamaya belirtir. Sen, sebebi ne olursa olsun, fark etmez.

Yorumlama Beyaz Mage Rüya

gece uykusunun sırasında, bir azabı, sonra gerçekte nedeniyle olumsuz karakterin duygularınız ön plana çıkmaktadır Aslında zor bir zaman var olacaktır. Bunları kontrol etmek çok zor olacaktır. Büyük olasılıkla, kıskançlık duygusu sahiptir. Bu sonuçta çok dramatik finali yol açabilir sevilen birinin eylemleri algılamaya engelleyebilir. Yani böyle bir gelişmeyi önlemek için mümkün olan her şeyi. iyi çünkü onlar yol açmayan, bu duyguları dizginlemek için deneyin.

rüya kitabı, yayınlamayı planladığınız bir atış yapılmış, ancak umutsuz direndi kişilere göre, bazı arkadaşlarınızın vicdanını uyandırmak mümkün olacak ne habercisi olarak görülmelidir. Bu da olur, aynı adam olmayacak. Ayrıca bile sadece kendisi için, onların kötülüklerini cevap vermek zorunda olacağı gerçeği hazırlıklı olmalıdır. Eğer sana bir hıyarı yapmak için izin bir şırınga ile ondan bir elini tuttu ve varsa, vicdanını uyandırmak için başkalarının tüm girişimler sonuçsuz kalacaktır.

ezoterik Rüya Kitabı

Bir doktor ya da hemşire size bilinçli ileride çok ciddi problemlere yol açabilir Bazı hatalar işlemeye gerçek hayatta enjeksiyonu, yapacak eğer yorumuna göre, toplanması ile sonuçlanır. Eğer dikenler veya dikenleri bitkilerde delindi rüya ise dedikleri gibi, o zaman gerçekte sen başkalarının işine burnunu sokan, eğilimindedir. çevrenizdeki bir kişi terbiyesizce size başkalarının hayatlarına ayıracak daha az zaman tavsiye Yani şaşırmayın. Eğer bazı diğer keskin nesneler üzerinde kendinize zarar hayal ederse (örneğin, iğneler, çiviler, vb), sonra yakın gelecekte haksız yere rencide ve iyi niyetle hakaret okazhates.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.