Ev ve AileAksesuarlar

Günlük hayatta kağıtlar için kelepçe

Genellikle, önemli belgeleri tutturmak için iş yerindeki kâğıt için kâğıt kelepçeleri kullanırız. Bununla birlikte, bize en büyük potansiyele sahip olduklarını bile hiç yaşamamıştı. Klipler ve düğmeler gibi tüm insanlığın en büyük buluşlarından biri haline geldi. Kendi eğlenceleri için gündelik hayatta ve yalnızca fayda ile değil, tuhaf bir şekilde, güvenli bir şekilde uygulanabilecekleri ortaya çıkıyor. Zaten geleneksel kağıt klibinin neler yapabileceğini bilmek ister misiniz? Sonra er bakalım!

Açık ambalaj için kapatma

Biraz düşünürseniz, bir clothespin görevi gören bölüm gıda ile açık paketleme için güvenle kullanılabilir kafanıza geliyor. Benzer amaçlar için bunları uygulamakta tereddüt etmeyin. Çok kullanışlı. Boyutları çok farklı olan kağıtlar için klipler, belirlenen hedefi mükemmel bir biçimde uygulayacak. Poşet için bir toka olarak kullanılan marka demirbaşlar için mağazaya gitmeyin. Sonuçta, genellikle kağıtlar için kullandığımız olanlar yapacaktır. Evet, bir kuruş bile parası var. Bugün sık sık sıkıştıracağımız paketlerle buluşuyoruz. Yani ketçap, mayonez, sos ve diğer ürünleri satıyorlar. İhtiyacımız olan ürünü sıkmak sadece kağıt kağıdını alıp boş dönen parçaya koymak yeterlidir. Ne kadar rahat görüyorsun! Artık en sevdiğiniz ketçabı bu tüpten tekrar almaya çalışmanız gerekmeyecek.

Tuvalete gidiyoruz

Kağıt klibinizin bir halka olup olmadığını not edin. Eğer öyleyse, o zaman şanslısınız. Şimdi onu istediğiniz yere asabilirsiniz. Örneğin, paketler ve tüpler ile yukarıdaki yöntem, en sevdiğiniz kremlere ve hatta diş macununa uygulanabilir. Bunu yapmak için, kendinden yapışkanlı bir bant ile bağlanmış olan geleneksel bir plastik kanca ve basit bir ataç kağıdına ihtiyacınız olacaktır. Şimdi, en sevdiğiniz diş macunu boş bir bölümünü bükün ve gözler yardımıyla, sizin için uygun bir yerde önceden önceden yerleştirdiğiniz çengel üzerinde asın. Bu kombinasyon oldukça üretken kabul edilir. El kremasının daima lavabonun yanında olmasını ister misin? Bu bir sorun değil. Kancayı doğru yere takın ve kelepçeyi istediğiniz yere asmak için kullanın. Şimdi yıkadıktan hemen sonra kalemlerinizi yağlayabilirsiniz. Ve yine yumuşak ve nazik olacaklar. Veya banyo yaparken yüzünüze bir maske koymak istersiniz? Bu sorun da oldukça basit bir şekilde çözülmüştür. Banyosunun yanına bir kanca takın ve maskesini asın veya üzerine fırçalayın. Sonuçta, ikincisi buğulanmış cilt üzerinde daha verimli çalışır. Evet, acilen ajanı yıkayabilirsiniz.

Birkaç daha ilginç fikirler

Bebeğinizin oyuncaklarını nasıl kurutacağını biliyor musunuz? Çamaşıra tutturun ve cırt cırtını ve kağıt klibi tutun. Daha sonra tüm oyuncakları çantaya koyun ve tüm suyu banyoya boşaltacak şekilde asın. Onları bu şekilde saklayabilirsiniz. Banyoda tuvalet bezleri, mobilya paçavraları, fırçalar, süngerler, eldivenler ve diğer aletler yatırılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.