Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Anna Kovalchuk: filmografi, biyografi ve kişisel hayat. Kovalchuk Anna Leonidovna - Rus aktris

St Petersburg takımyıldızı arasında özel bir yer Anna Kovalchuk aktrisler kaplar. ona güzel farklı Filmografisi ama Anna izleyici daha yaygın serisinin bir araştırmacı Maria Shvetsova olarak bilinir "soruşturmanın Sırlar". o sette olduğu gibi Aslında, Kovalchuk bir oyuncu olmak istemediğini mı?

ilk yıllar

Şimdi "soruşturmanın Sırlar", "Master ve Margarita", gibi tanınmış filmler içerir Anna Kovalchuk, filmografi öğretmen bir ailede doğdu: annesi anaokulu başkanı olarak çalıştı, babam okulda öğretilen, dedesinin okul müdürü oldu. matematik, bilgisayar bilimi: Aynı Anna kesin bilimler doğru kaymaya başladı.

o onbirinci sınıfa Bittiğinde, o hayatımın geri kalanı sibernetik alanında çalışmak ayırmaya istediğini emindim. Kovalchuk ciddi bir bilgisayar dahisi olmaya hazırlanıyor, ama başlangıç için ben Leningrad Politeknik mezun oldu.

Ama her zaman müdahale durum: arkadaşı Kovalchuk bir tiyatro lise girmek ve onunla sınavları geçmek için denemek için Anna ikna etti. O kadar Anna birkaç eleme turlarında geçtiğini oldu ve ardından AA Shvederskomu bir derse kaydolmak için onu teklif etti. O bir kayıp, ama o yarışma yerinde 30 kişi olduğunu öğrenince, onun çok şanslı olduğunu fark ve hareket etmeye karar verdi.

Tiyatro ve sinema kariyerine başladı

kimin filmografi daha sonra oyun "Hayali geçersiz" davet etti tiyatro Lensovet Trostyanetsky müdürünün dikkatini çekmek olabilir dördüncü yılında, çalışma sırasında filmin herhangi biriyle takviye edilmez Anna Kovalchuk. Aktris bir başbakan ve bir diploma hem almak zorunda kaldı. O derece bu görevle başa, bunu hemen topluluğu alındı edildi Tiyatrosu. Leningrad Şehir Konseyi.

Birkaç yıl sonra Kovalchuk tiyatroda başrol oyuncusu haline geldi. Fanlar ve çiçekler - şimdi kız bütün oldu. Ama onun sadece birkaç kişi tiyatro müdavimlerinin biliyordu ve o filmi "Alçak Adam" nin döküm gönderildi ve başarıyla geçtiği 1998 yılında bu yüzden Anna, daha bir şey istedim. Kovalchuk prenses küçük bir rol aldı. O gibi ünlülerle seti paylaştı Irina Muraviev, Larisa Udovichenko Maxim Averin ve Stanislav Sadalsky.

Tiyatroda Anna çok iyi sayılırdı. Onu en iyi tiyatro rolünün biri "Three için Oda" üretiminde Lilith rolünü üstlenebilir.

oyuncu ve onun filmleri. Anna Kovalchuk tam filmografi. "Soruşturmanın Sırları»

24 ° C'de, Anna Peter TV dizisinde başrol için casting düzenlenen duyduk "soruşturmanın Sırlar". aktris göre, O gerçekten bir kısmını almak istedim, ama döküm yöneticileri otuz aktrisler yaşı arayan ve sonra Anna Kovalchuk ekstra yıl kendim ekledi ekran testleri sırasında nedenle zorlukla 24. ve o son zamanlarda 29. direktör olduğunu söyledim, şüpheli kurs önünde o otuz bir kadın değil, ama araştırmacı Marii Shvetsovoy rolü Anna Kovalchuk tam aldık.

yıllardır aktris Filmografi metrajlı filmi ve televizyon dizisi bu güne kadar sinemalarda çıkar "soruşturması Sırları" birkaç eserden oluşan (14 sezondur, çekildi). odaklanmış, Mary her zaman ciddi ve biraz gülümser - aktris hayatında çok hafif ve neşeli bir kişidir çünkü araştırmacı rolü, onu ilk sabit verdiğini itiraf ediyor. Ama mevsim ilk çift için, Kovalchuk sürecinde yer alan ve hızla temettü aldı: yakında sokaklarda öğrenmeye başladılar.

"Usta ve Margarita"

Kovalchuk Anna Leonidovna 2005 yılına kadar bir oyuncu bir rolü olarak kabul edildi: - Marii Shvetsovoy yani, rol. Ama Kovalchuk "Master ve Margarita" dizisinde Marguerite rolünü benimsemiş 2005 yılında, aktris yaratıcı yaşam önemli ölçüde değişti.

Şimdi Anna tamamen yeni bir şekilde şaşkın seyirci huzuruna çıktı: tez canlı, tutkulu, yaban. Dış soğukluk duygusal potansiyelini yatıyor arkasında olduğunu hayal etmek zor oldu. Kimse Anna Kovalchuk böylece organik Marguerite rolünde bakmak olduğunu bekleniyor. Ve bu karakter - oldukça zor gizemli ve çelişkili. İş zor karşılaştığı fakat Anna yine gayet iyi başa.

Proje müdürü Vladimir Bortko tarafından yapıldı. Kovalchuk Rus sinemasının böyle efsaneleri Oleg Basilashvili Alexander Abdulov, Alexander Adabashyan ile bir film setinde çalıştı. genç meslektaşları arasında Anna şirketi Sergei Bezrukov Vladislav galkin Dmitry Nagiyev Alexander Galibin gerçekleşti. serisi büyük başarı ve Anna kez daha onun gücü altında herhangi bir rolde olduğunu kanıtladı.

"Amiral"

Kovalchuk Anna Leonidovna kısaca "Master ve Margarita" galası ardına büyük bir filmde tekrar davet edildi - "Amiral".

Filmin ölçek, efsanevi Amiral Kolçak'ın hayatını anlatan bir hikaye, Rus seyirci şok etti. çekimleri tarihsel kostüm binlerce dikildi için, Rus sinemasının ilk yıldız davet. Projenin yönetmeni Andrei Kravchuk tarafından yapıldı. Ana rolü - Amiral Kolçak - Petersburg aktör Konstantin Khabensky gitti. Sofyu Kolçak - Anna Kovalchuk onun yasal eşi ve anne filmde oynadı.

Kovalchuk kahraman kocasının aldatma bir arsa üzerinde karşı karşıya bulunmaktadır. Anne Timireva değil onun yasal karısı - Zor zamanlarda Kolchak yanına metresi görmek istiyor. Bu soylu kadın Sophie Kolchak kendisi ve oğlu desteklemek için en süfli işi yapmak için gerekli olduğu oğlu ile, gizlice yurtdışına gönderilen olduğunu. Bir itaatkâr eşi şeklinde yılmaz Margarita Kovalchuk oynadıktan sonra o garip görünüyordu, ama oyuncu ve rolü ile başa. Basitçe, pek çok izleyici Anna Timireva rolü Elizavete Boyarskoy daha uygun olduğuna inanıyoruz.

"Peter. ahit "

Filmografi Anna Kovalchuk (Anna Kovalchuk) iyi bir tarihsel filmler büyümeye devam ediyor. 2011 yılında, o resmin "Peter filme katıldı. Ahit. "

Yine, proje Vladimir Bortko yönettiği. O rol aktör Aleksandru Baluevu gitti büyük Rus Çar, yaşam son iki yılda bir sonraki filmi adanmış. senaryo tamamen tarihsel gerçekliğe tekabül ancak mürettebat ve gerçek bir belgesel film oluşturmak için bir hedef belirledi vermedi gelmez.

arsa merkezinde, her zaman olduğu gibi, bir aşk hikayesi: Peter tekrar aşık olduğunu ve bu sefer onun biri haline gelir seçilen Maria Kantemir (Elizaveta Boyarskaya). eşi Catherine İlk boşamak bile istekli Büyük otokrat, ama o kadar basit değil: öncelikle güç ve ulusal güvenlik soruları. Saray entrikaları ve sırlar, söylenmemiş güç mücadelesi - tüm bu ana romantik hat ile iç içedir.

Anna Kovalchuk, bu kez Anastasia Troubetzkoy-Cantemir ekrandaki görüntüyü somutlaşan. Aslında, o ikinci planının bir görev verdi.

Anna Kovalchuk - filmografi. Rus oyuncu ve aralarında Anna Kovalchuk

aktristin filmografisinin bu bantların yanı sıra vardı, "Kaptan RUMIN özel mesele," "gibi projeler Ve savaş", "The Manor" vardı "aşk ile kafiyeli."

Anna Kovalchuk, biyografi, taraftarların binlerce çıkarlar Rus aktrisler arasında özel bir yere sahip filmografi. Zekice oynamak, karakterler, zengin deneyim ve iyi düşünülmüş kişisel hikaye görülebilir.

Bu kadın rolüne tarafından ihtiyaç duyulması halinde projeden projeye değiştirmeye yönetir: tutku ve doyumsuz açlık göstermek ve bir sonraki filmde, onun bütün görünümünü sadece tevazu ve itaat "tercüme" için. Güçlü ve zeki kahraman de bunu göze. Ama her nasılsa, Kovalchuk, bu projeye sadık kalır uzun yıllar boyunca yeni deneyimler ve projeler için bakmıyor "soruşturmanın Sırlar". 2012 yılından itibaren 2014 o sadece o meşgul oldu ve yeni filmde rol aldı değildir.

Kişisel yaşam

Ama aktris sanat fanlar onun filmlerinde sadece ilgi. Anna Kovalchuk yoğun özel hayatı açar. O iki kez evlendi, ilk kocası "Master and Margarita" in çekimleri kısa bir süre sonra boşandım. Ama yalnız Anna uzun kalmak yoktu: 2007 yılında o bir Petersburg işadamı evlendi. aktris iki evlilikler iki çocuk (kız ve erkek) sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.