Ev ve AileAksesuarlar

Çocuklar için parlayan tekerli İki tekerlekli scooter: yaş modeline göre seçim

Scooter her yaştan çocuklar için taşıma ve oyuncakların evrensel bir araçtır. Böyle taşıma zevkle sadece çocuklar değil, aynı zamanda gençler götürmek istiyorsunuz. 5 yıl içinde çocuklar için ideal parlayan tekerlekli scooter iki tekerlekli. Ayrıca spor malzemeleri üreticileri genç sürücüler için üç ve dört tekerlekli araçlar sunuyoruz.

Neden bir scooter çocuğu gerekiyor?

Basit araç er ya da geç her çocuğu gerekecektir. bazı ebeveynler hala satın alma gerekliliğini şüphe varsa, o da bazı olumlu argümanları alıntı değer. Her şeyden önce, Olay güvenlik. Scooter oldukça travmatik ulaşım olduğunu görünebilir. Uzmanlar bu düşme olasılığı paten ya da bir bisiklet, duruma göre çok daha düşük olduğunu iddia etmektedir.

Parlayan tekerlekli scooter İki tekerlekli - bu sadece oynamak için eğlenceli, aynı zamanda çocuğunuzun dengesini korumak için öğrenmenize yardımcı olur ve kas-iskelet sisteminin gelişmesini teşvik edecek bir simülatör. bir scooter çocuk sürme zaman uzamsal düşünme ve hareketlerin koordinasyonu geliştirir. El bebek bisiklete binmeyi öğrenmek çok daha kolay olacaktır, böyle bir taşıma taşınmak alın.

Ebeveynler ilk düşüp yaralanmaları olabilir gerçeğini hazırlanmalıdır. Çocuk yaş gereksinimleri göz önüne alındığında, bir scooter almaya Eğer olumsuz sonuçları tamamen önlenebilir. Evde olabilir araç tutun. Katlanmış, bu fazla yer almaz. katlanabilir scooter sayesinde taşımacılığında mekanizmasını taşımak kolaydır.

Nasıl bir iki tekerlekli scooter seçilir?

kesinlikle tüm çocuklar gibi böyle araçların parlayan tekerlekleri sayesinde. İki tekerlekli scooter üç tekerlekli bisiklet ile karşılaştırıldığında daha az stabil, ancak daha manevra olacaktır. Işletmek kolaydır ve 5 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Ancak, bazı üç yıllık çocuklar kolayca ulaşım bu tip başa çıkabilir akılda tutulmalıdır. Çocuğun ebeveynleri için "demir at" seçerken aşağıdaki parametrelere dikkat etmelidir:

  • scooter tipi;
  • ağırlığı ve büyüklüğü;
  • böylece çerçeve malzemesi, ve ped (güverte);
  • Tekerlek (malzeme, çap imalatı);
  • fren sistemi.

Bu kategoride en popüler biri olan scooter Scooter (Scooter). Şirket sadece düşük maliyetli ürünler, aynı zamanda oldukça kaliteli müşteri çekiyor. bu marka altında Scooter dayanıklı malzemelerden yapılmış ve gereksinimler ve genel kabul görmüş standartlarına uygundur.

Nasıl scooter boyutunu seçmek için?

İlk scooter seçiniz gıyaben (katlanabilir) tekerlekli bir çocuk için oldukça zordur. Uzmanlar öncelikle aracın büyüklüğüne dikkat etmek önerilir. scooter kolu platformunda duran göğüs çocuğa ulaştırılması gerekmektedir. Bu durumda, seçilen model, direksiyonun yükseklik tarafından yönetilmelidir. Platformun Optimum genişlik - 10-12 cm.

Üretim malzemesi tamamen bağımlı ağırlık scooter. Çerçeve, genellikle alüminyum ya da bunun bir alaşımından yapılmaktadır. Parlayan iki tekerlekli scooter tekerlekli metalden yapılmış sadece çocukları dayanamaz ortalama çapı, aynı zamanda yetişkin 70 kg ağırlığındaki olabilir. üç tekerlekli scooter platform genellikle, dayanıklı plastikten kadar 30-40 kg yüklere dayanabilir yapılır. Bu tür bir scooter yaklaşık 1.5-2 kg ağırlığındadır.

tekerlekler nelerdir?

Bir scooter satın alırken ebeveynler dikkat gereken ilk şey, - tekerlek, daha doğrusu malzeme yapıldıkları dan. karşı dayanıklı aşınma ve yüksek kaliteli malzeme bir poliüretan (PU) olarak kabul edilir. Bu tekerlekli Scooter birkaç yıl sürecek. Aynı zamanda (72A dan 93A için işaretleme) sertlik dikkat edilmelidir. Hafif felç aralığı 75-78A sertlik, tekerlek scooter olacaktır.

Scooter parametreleri tekerleklerin çapı tamamen bağımlı olan farklı bir hız, gelişebilir. Büyük tekerlekler yolda herhangi bir darbe üstesinden gelinmesine yardımcı ve yüksek hızda gelişmesini teşvik. Ancak, bu scooter daha ağır olacaktır. 12'den az cm çapında ışıklı tekerlekli Scooter, çocuklar kendilerini giyebilir. Bunların ağırlık tipik olarak en az 2 kg'dır.

Scooter Scooter Maxi

Uzmanlar ve şirket geliştiriciler genç biniciler çıkarları halledilir. Güvenilir seçenek olacaktır 2-4 yaşında çocuklar tarafından basmış olan üç tekerlekli scooter. Böyle taşımacılık birinci sürücüye gelişmesi için gerekli beceriler kazanmasını tavsiye edilir. bu model benzersiz bir döner sisteme sahip olduğunu unutmayın. Çocuğun sağ tarafına çevirmek için, sadece scooter eğin. Bu model daha ucuz analoglar pahalı olarak kabul edilir scooter Maxi Micro (İsviçre).

(Parlayan tekerleklerle) Scooter Maxi markası Scooter altında modeline neredeyse aynıdır. Çerçeve alüminyum, aşama yapılır - kalın plastik. sap yüksekliği Çocuğun yükseklik için ayarlamak için izin ayarlanabilir. 12 cm, arka arka lastikler - -. Vermektedir arka tekerlek freni yukarıda 8 cm Bu modelde ön tekerleklerin çapı. Üretici iki yaşından büyük çocuklar için bir scooter Maxi Scooter satın önerir.

Fren sistemi, arka tekerleklerin üzerinde bulunan ve bir kanadın formu gelir. scooter durdurmak için yeterli çocuk, püskürtüldü kanat, ayak basmak.

bir scooter binmek için bir çocuk öğretin

"Demir At" çocuk seçilmesi sürmek için öğrenmeye başlamalıdır. İlk bakışta özel bir şey ve hiçbir şey öğretmez velilere görünebilir, ama aslında öyle değil. güverte üzerinde duran ilk kez, çocuk basitçe ilk girişiminde bulunacağını cesaretim olmayabilir.

İlk dersler apartmanda gerçekleşebilir. Çocuk platformu ve ikinci bacağın bir başlangıç durmak öğrenmelisiniz. sağ elini kullananlar için bu eylem sağ ayak, sol yumruk yürütmek için daha uygundur, sırasıyla bıraktı. Periyodik olarak koşu hızı değiştirilmelidir. basarak platformda Ayak biraz eğmek gerekir.

Parlayan tekerlekli Scooter daire ve baypas engeller becerileri sürme için uygundur. Daha sonra çocuk eşit olmayan kaplama ile takip usta olabilir. Gençler ayrıca özel donanımlı paten mekanları binmek gibi olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.