ÇirkinlikInşaat

Ve duvar kağıdı asmak için nasıl biliyor?

Hayatta bizi kim duvar kağıdı asmak için hiç? Belki bu insanlar bulmuyorum. Bu en popüler kaplama malzemeleri biri. Muhtemelen apartmanda her ortalama kişi değilse bile duvarların hepsi, bazı aynen papered. Ne tür popülerlik kazanmış? Tabii ki, türler, makul fiyatlarla ve nispeten basit onarımlar çok çeşitli.

Tüm bunlara rağmen, herkes bilir duvar kağıdı asmak için nasıl. Aksi onarım Çok yakında tekrar yapmak gerekir, çünkü bu süreç, sorumlu bir yaklaşım gerektirir. Peki nereden başlamak istiyorsun? Bu duvar kağıdı doğru miktarda satın alındığında, doğru. İhtiyacımız kaç rulo hesaplamak için, odanın çevre hesaplamak ve tabakanın genişliği ile bu bölmek gerekir. Tipik olarak, şekil 53 cm'dir. Biz odamızda için gerekli olan resimlerin bir dizi buldum. Daha sonra, 10 cm (duvar hizalamak için) oda yüksekliğine ekleyin ve önceki adımda çıktı tek Bu çarpın. Bu malzemenin toplam uzunluğudur. Biz 10 bölün ve silindirlerinin gereken miktarda elde.

Duvar kağıtları artık duvarları hazırlamak gerekir, satın aldı. Bunu yapmak için, eski bitirme malzeme çıkarmak. duvar kağıdı değilse, onların "ikametgahı" bırakın suyla bunları ıslatmak "istiyoruz". Bu bir sprey tabancası ya da yapılabilir çamaşır elektrikli süpürge. Bu işe yaramazsa, nemli bir bez ile alıp çıkar demir ütüleyin.

Eğer duvar kağıdı asmak başlamadan önce, dikkatlice duvarları inceleyin. Sen çatlakları veya gevşek sıva bulabilirsiniz. Tabii, onarım iyidir sonra duvarları bakmak yapmak istiyorum, eğer tüm eksiklikleri ve düzensizlikler ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Ve şimdi kendi elleriyle duvar kağıdı yapışmasını. Tabii ki, en kolay yolu anlamaya olmayan bir malzeme ile çalışmak. Bu durumda, kaplamanın sağlam bir etki yaratarak, tuval özelleştirmek için gerekmez. Ama desenli duvar kağıdı onlarla kesin ilgileniyor, büyük olasılıkla çok daha güzel, bu yüzden. O zaman, resim elemanları kombinasyonu özellikle dikkat edilmelidir.

İki yöntem kullanabilirsiniz - duvar kağıdı popo veya örtüşmeyi asın. Eğer ikinci seçeneği seçerseniz, eklem resimlerinde oldukça görünür olduğu için, pencerenin başlar. Bu fazlalaştı duvar boyama için tutkal sadece popo, aksi dikişler önemli ölçüde renk uygulamadan sonra dışarı duracak.

bez yumuşatmak için en iyi roller değil, bir paçavra olduğunu. Eğer bozabilir böylece Kağıt seçenekleri kabartmalı desenli ikinci seçeneği, ancak vinil karşıtları veya duvar kağıdını kullanabilirsiniz.

İnsanlarda değişik kumaşları çok büyük sayıda ortaya çıkması ile sorunları artmıştır. Hayır, elbette, geniş malların aralığı dükkanlarda bugün herkesin tek bir stil oluşturmak ve daire özgü bir tasarıma yapmanızı sağlar. Ancak bu çeşitlilik soru işaretleri uyandırmaktadır. Örneğin, yaklaşık kadar tutkal bambu duvar kağıdı. Bu olağanüstü güzel doğal malzeme, ama onunla çalışmak nasıl? onları özel tutkal satın almak için basit yapıştırma duvar kağıdı önemli ölçüde farklı değil sadece önemlidir. Her durumda, öncelikle ürünün etiketinde bilgi okumalı ve ardından işe geri almak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.