HobiDikiş

Usta elbise mantar: Yeni Yıl arifesinde

Yılbaşı, bunlar burun üzerinde, dediğiniz gibi. Ve bu komik karnavallar, pop yıldızları ve diğer etkinlikler ile sizi ve çocukları neşelendirmek olacak. nasıl bir takım elbise daha ilginç hale getirmek: Ancak ve kutlamaların yaklaşımı ile ilgili bir sorun var mı?

Komik muhomorchik

kesinlikle, mantar Suit - çok avantajlı varyantını. Parlak, kontrast renkler, orijinal performans onun zilyet karnaval kalabalık içinde kaybolmak izin vermeyecektir. Ve bazı öğeler her gün giymek ve yardımcı malzemelerin asgari el altında bulundurmak çok basit elbise yoktur. İyi mantar takım elbise kızlar ve erkekler hem. kadın versiyonu Başlıca bileşenleri: şapka geniş kenarlı, çoraplar veya ayakkabı ve golfiki olarak fırfır ile olan kollarında fırfırlar Çin ve Vietnam, bir konuya gibi giyinmiş kap ve altta, etek. adamlar için ihtiyaç: Yine, kap veya bere, ceket, pantolon / pantolon, ayakkabı / bot.

fantezi muhomorochka

Yani mantar kız uyacak. kap kağıdı (karton) yapılan bir çok baz ile koni yapıştırılmaktadır. İçinden yapıştırılmalıdır veya beyaz bir materyal kılıfları için. Daha doğal bir parlaklık ile kumaş almaya: ipek, saten, saten. Aynı faturanın Dışında obtyanite parlak kırmızı materyal. olarak, tabanda Kenar Bu Noel, Peri Kostüm mantar olduğunu gümüşten yapılabilir çok gür yağmur değil. o askıları dikmek itibaren çene kız altında yay parıldayan kafasına kapağı sabitlemek için. Ve kapak düşmeyecek ve uygun tatil maiyetiyle uyulmuştur olacaktır.

onlar kaplaması ile aynı malzemeden yapılabilir böylece kırmızı üzerinde beyaz lekeler, gelince, kesip bu Noel ağacı parlak konfeti için bezelye sopa veya uyarlamak. Her iki seçenek de elleriyle mantar takım elbise yapmak ve hayal ve herhangi bir kombinasyon icat edebilirsiniz, özellikle de iyi olmalı.

Konu veya tişörtleri bile şık beyaz bluz elbise üst yapacaktır. İsterseniz küçük bir aile muhomorchikov şeklinde ön aplike çizin. Bunu yapmak için, renkli kağıt ve yapıştırıcı kullanmak ya da (makinede) elle detayları ile dikmek. üst veya tişört kırmızı ise, ders bezelye geri gitmek, ama bu sefer beyaz olmalıdır.

Mantar kostüm nasıl yapılır, neredeyse konuştu. Geçen önemli aşama - etek. Kötü değil, o gür olduğunu, puckered, çan şekilli veya lale. Ruffles, volanlı açıktır. Renk - kırmızı. Eğer dikiş bazı becerileri, posheyte o varsa. Stil - polusolntse-alevlendi. Kumaş - parlak. Ve fırfır beyaz kolalı kombinezon emin olun. Bir etek dikmek veya açık yeşil yemyeşil yağmur olabilir. Ayakkabı Uygun koyu - siyah veya kahverengi. Garnitür ayakkabı kırmızı yapıştırılmış sim konfeti ile malzemenin tokaları-yay. Güzel kızın saçlarını koyun onu elbise ve harika bir topu göndermek için!

Boy muhomorchik

Şapka önce tartıştığımız. Bunun yerine, bu uygundur ve kırmızı bere, ışık (gümüş) benekler kalmalıdırlar. Üst - beyaz gömlek veya kazak. Alt - büyük çocuklar için - genç katılımcılar Matinees ve açık kahverengi pantolon fırfırlar gür koloshvinami ve kelepçelerle pantolon. Yeşil kağıt çim uygulamaları kesilen koloshvin sopa dibinde. pullu onları süsleyin. kıyafet ilginç çıktı için, kırmızı ipek pelerin yapmak beyaz çevreler sopa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.