HobiDikiş

Bir yenidoğan için kış şapka: rahat ve güzel

Kendinden yapılı kapağın temel avantajı, doku ve renkle istenen ipliği seçebilmeniz ve ürünü istediğiniz boyuta bağlayabilmenizdir. Ve diğer olumlu taraf: aynı herkes için aynı olmayacak.

Kendi elleriyle yapılan kapak harika bir çözümdür.

Bir yenidoğan için kış başlığı çok kolay örgüdükçe, yeni başlayanlar tarafından bile yapılabilir. Bebekler çok hızlı bir şekilde ısı kaybediyorlar, bu yüzden ısı mümkün olduğunca tutulacak bir şekilde giyinmelidirler. Bir yenidoğan için örme kış şapka harika bir karar, yanı sıra

Başın sıcak olduğu, aynı zamanda güzeldir. Bebeğin kafasına iyice oturmalı ve kulaklarını kapatmalıdır. Sonra, bir kız ve erkek çocuğa uyacak bir yenidoğan için bir kış şapkasının nasıl eşleştiğini anlatacağız, doğru rengi seçmek için yeterlidir.

Bu kapağın modeli çok basit ve güzel bir model. Bir yenidoğan için kış şapka örme , sizin ve bebeğiniz gibi, işe başlamak için yeterince kolay olacak.

talimat

İğneleri 3 numaralı örgü örme ipliğinden 100 gram alırız. Bir yenidoğan için bir kış şapka gibi bir ürün oluşturmak için, 73 döngüyü çevirmeniz ve iki farklı yüz düzgünlüğü sıralamasını bağlamanız gerekir. Sonra bu şekilde dikiyoruz: pelerin, iki menteşe birlikte yüzleşir. Böylece saten kurdele için delik açacağız. Sonraki iki sıra yüz düzgünlüğü ile örülür. Satır: çatlak, iki menteşe birlikte yüz. Dikdörtgen desenine devam edilmesi gereklidir. Tuval yüksekliği 12 santimetre olduğunda, aynı döngü sayısıyla iki döngüye eşit olarak bağlayarak, on yedi döngüyü kaldırmanız gerekir. Sözcüklerde 56 döngü olmalıdır. İki yüz düzgünlüğü sırasını ördük ve on yedi ilmek ekledik. Ardından, dört sıra yüz düzgünlüğü ve bir dizi ilmek örtüşür: kapak ve ön boyunca iki ilmek. Şimdi tekrar iki yüz düzgünlüğü sırasını örtüyoruz. Tüm döngüleri kapatın.

Son aşama

Şimdi bir şapka takıp dikmeniz gerekiyor. Kenar deliklerin ikinci sırtı üzerine çevrildi, diş hekimleri elde edildi, sabitlenmesi gerekiyor. İlk delik sırası boyunca tellerin işlevini yerine getirecek şeritten geçiyoruz. Son delik sırasında da, bandı yerleştirip birlikte çekiyoruz, kapağın altını alıyoruz.

Kulaklı kep

Yeni doğmuş bir bebek için başka bir kış şapka kulak ile bağlıdır. Hat-kulak tıkacı - en iyi seçenek, tüm kafa ve kulakları kapsayacak. Kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Böyle bir başlık çok basit desenlerden oluşur: yüz yumuşaklığı ve jartiyer dikişi .

İş performansının aşamaları

İğneler 2'yi örmek için 100 gram tiftik / akrilik iplik alıyoruz. Sözcüklerde 123 döngü ve 28 sıra yazıyoruz, sırt dikişiyle dikiyoruz. Sonra 45 sıra yüz düzgünlüğü ile örülür. Şimdi menteşeleri kapatıyoruz. Jant dikişiyle örülmüş bir şerit yarıya katlanır ve dikilir, bu kenar olur. Şimdi sırt dikişini yapın. Kapağın üst kenarı yaklaşık 4 bölüme ayrılmıştır ve parçaların uçları merkezdedir. Merkezden kenarına dikin. 4 dikiş ortaya çıktı. Biz iki pompom yapıyoruz ve başın üstünde dikiyoruz. Şimdi kulakları yap. Arka dikişten 13 döngü ve kenar çevresinde 23 döngü geri çekilmelidir. Örme harp dikişi ve her sıraya göre her iki yönden bir döngü çıkarıyoruz. Sadece üç döngü kaldığında, ipliği koparmamak için gerekli uzunluğa sahip bir dantel ördük. Benzer şekilde, diğer taraftaki gözü örttük.

Bir yenidoğan için böyle bir kış şapka çocuğunuzu ısıtacak ve başını güzel bir süsleme haline getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.