HobiDikiş

Basit giyim değişiklik

Muhtemelen, o giymek bir şey olmadığını düşünmüyor kederle, şeylerle dolu dolaba görünen bir adam bulmak mümkün değildir. Bu sorun çoğu insan rahatsız eder. Eğer aralarında iseniz, adı büyüleyici şeyi alıp zamanıdır "kıyafet değişikliği."

Satış sezon başka tişört, ceket, ayakkabı ya da kot pantolon satın almaktan tutmak zordur. Biz arka arkaya yirmilik giyen olacak ne tür bir dürtüsel satın alma, neredeyse hakkında sanmıyorum Yapımı siyah ayakkabılarla ve neden pembe bir bluz on beşinciye. Bizim dolaplar ise tek kullanımlık önlük ve benzeri ayakkabı yığınları birikir.

kot sıçramış ve kaldırılamaz veya çiçek baskı ve pullu moda tişört oldu? satın alma için mağazaya acele etmeyin. sizin değerli gardırop açın. İçinde ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Bu giyim, birkaç dekoratif malzeme ve büyük bir hayal basit değişiklik ihtiyacı vardır.

Öncelikle tüm eşyalarına ve sadece mükemmel şekil bakmak onların görünümü ile sizi tatmin ve çorap sürecinde sürekli olanlar bırakmak gerekir. Diğer tüm olmadan çok pişman geri çekilmiş. Bunlardan, "haute couture" yeni giysiler müdahalesi olacaktır. Mahiyettedir kendi elleriyle elbiselerini bu kıyafeti herhangi butikte satın alamazsınız çünkü çok zevk getirmek ve arkadaşları gıpta neden olacaktır. Bize her inceleyelim olarak giysiyi ayrı.

pantolon

  • Biz kaldırılamaz bir nokta koydu? terziye dekoratif elementler çeşitli yardım alın. Bir yerde veya parlak Libo Çıkartması dikebilirsiniz. Eğer akrilik boyalar kullanarak becerilerini çizim varsa, burası çizim için geçerlidir. Bundan sonra, bir bez aracılığıyla görüntü sıcak demir ütüleyin. Şimdi kolaylıkla taşıyabilir ve yıkama, çizim yerinde kalacaktır.
  • favori kadife pantolon çorap kalçalarını sildi zaman utanç vericidir. Giderin bu kusur basittir. tonda zarif dantel bulun. sıyrıklar gizlemek pantolon bacak üzerinde rasgele sırada yaptığı dekoratif parçalar ve yeri kesin. elle dantel dikin. Sen boncuk veya pul ile onu oyalamak.
  • Damlıyordu boya pantolonu? Fark etmez! Filmin bunları yatırın ve renkli boya birkaç kez serpin. , Kuru çevirmek ve tekrar izin verin. Hiç kimse, hatta kendiniz yaptığını sanırım. zevkinize göre giysi şekilde değiştirilmesi işlemi.
  • Yeni yaz kot istiyor? Sorun! herhangi bir eski ince kot alın ve zikzak dikişle güzel geniş dantel yan dikiş dikmek. pantolon bacak birkaç dekoratif yaprakları veya dantel çiçekler üzerinde konumlandırılmış edilebilir, bunların kontur nastrachivaya. Şimdi dantel altında ve tırnak makası kesim kot pantolon içine çevirmek zorunda.

T-shirt

  • Basit tek renk veya baskılı moda parlak finiş giysi ve tüm gömlek ve tişört, sonra işe almak. Sen sim ile paetki jel, renkli boncuklar, cam boncuklar ya gerekecektir dekoratif kurdeleler. göğsünde bir çiçek ile bir tişört alın. sabun parçası, çiçekte damarları çizin. onları bir kılavuz olarak kullanarak, çiçek ve boncuk veri hatlarının kontur boyunca dikmek. Eğer elinde olacağından fazla giysi hiçbir değişiklik, gerekli değildir şık bir tişört.
  • Eğer bir yere yakalanıp tişört yırtılmış varsa, o zaman bir moda örgü şey dönüştürebilirsiniz, o birkaç çentik yaptı.

Etekler

  • Eski kot boyunduruğundan kes ve herhangi bir dokudan mekiğe dikmek. Yeni bir etek alın.
  • Sen düz materyalin güzel etek var, ama sizi rahatsız? Bir dantel gibi kumaş bulun veya maç için örgü. çantasından dikin ve eski bir etek giy.

başlayanlar için bile omuz giysi bu şekilde değiştirilmesi işlemi,. Bu özel beceri gerektirmez ve çok zaman almayacaktır. Sadece hayal gücünüzü geri tutun ve tasarımcı kıyafet alamadım neredeyse ücretsiz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.