HobiDikiş

Renkli ve esrarengiz melanj ipliği

Melanj iplik, farklı renkte iplerin eşsiz bir birleşimidir. Buradan basit bir şeyi bile bağlayabilirsiniz, ancak olağandışı ve yaratıcı görünecektir. Benzer bir malzemeden yapılabilen gardırop unsurları arasında raglan, panço, yelek vb. Isim verebilirsiniz. Ve monofonik bir biçimde yukarıdaki şeylerin hepsi donuk ve monoton görünüyorsa, o zaman farklı tonların tümünde, canlanıp çekici ve tekrarlanamaz hale gelecekler.

Melanj ipliğinden ne kravat konusu sorusu, daha önce pek çok iğne çocuğuyla çok ilgiliydi. Artık, bu tür ipliklerle kombinasyon halinde harika görünecek binlerce farklı ürünü türevini bulabilirsiniz. Bununla birlikte, melanj ipliğiyle çalışırken, bir çeşit dengenin korunması önemlidir. Karışıklık birçok tonudan oluşuyorsa, basit stili tercih etmek arzu edilir. Eğer iplik iki ya da üç tonla dökülürse, karmaşık desenleri olan deneyler oldukça uygun olacaktır.

Melanj iplik sadece örme öğrenmeyi seven kişiler için ideal bir seçenektir. Aslında, çok sayıda gölge ve taşma nedeniyle, eserdeki küçük kusurlar çok açık olmayacaktır. Bu dikkate değer materyalin bir diğer avantajı da yaşlanmamasıdır. Renkli iplik on yıl, hatta otuzdan fazla olabilir, ancak çarpıcı görünecektir. Kıyafet hazırlanırken sadece ipliklerin nasıl düştüğünü ve hangi desenleri oluşturduklarını dikkate almak önemlidir. Görevi basitleştirmek için, hazır şablonlu bir iplik seti satın alabilirsiniz ve sonuç tüm beklentileri aşacaktır.

Melanj ipliğinin çocuk kıyafeti yapmak için mükemmel bir çözüm olduğunu unutmayın. Her şey mümkün olduğunca parlak ve çekici olmalı çocuklar içindir. Tek parçalı bir kılıfla en basit modeli seçerek, melanj ipliklerinden herhangi bir şey sadece birkaç gün içinde dikilebilir. Ancak böyle bir iplik bir şapka ve eşarp için temel oluşturursa, bu gibi aksesuarlar sadece bir gün içinde hazır olabilir.

Melanj ipliği, diğerleri gibi, farklı bir kalınlığa da sahip olabilir. Tabii ki çoğunlukla renk örgüler kalın yün ipliklerinde bulunur. Bununla birlikte, benzer bir renkte olan bu ürünün en güzel çeşidini bulabilirsiniz. Renk kombinasyonu başarıyla seçilirse, çok narin ve güzel bir şal, pelerin veya hafif bir sonbahar eşarp yapabilir.

İdeal dekoratif şapkalar, pançolar ve kaplinler gibi görünecektir.

Mevcut sezonda, önde gelen tasarımcıların yeni koleksiyonlarından melanj iplik yaygınlaştı. Podyumda sunulan modeller çoğunlukla ılık pastel renklerle yumuşak ve pürüzsüz geçişlerle boyandı. Örme eşyalar arasında yalnızca peluşlar ve şallar değil aynı zamanda kazak ve etek de vardı. Melanj ipliğinin tanıdık şeyleri orijinal ve çekici kılmak için evrensel ve basit bir yol olduğunun bir diğer kanıtı budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.