BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Online oyunlarda "şans Kutuları" ve onları aldatmak. Boşanma veya gerçeği?

Bugün online oyunlar getirisi bahsedeceğiz. Herhangi aklı başında bir insan oyunların yaratıcıları birçok kişi bunun paralarını yatırım nasıl olduğunu yavruları, pahasına yaşadığını anlar. Bu prim hesapları, gerçek para, deriler ve karakter stilleri ve çok daha fazlası için oyun dükkandan öğeler olabilir. Şu anda, biz "şans kutusu", "Varfeys" ve onları hile dikkate alacaktır.

konu

Eğer oyuna para ekleme gerekliliğini anlamak Yani, programcılar sonra er ya da geç bir soru da oyunda harcamak edilebilir nerede ortaya çıkması, bir favori oyuncağa 300 ruble (belki daha fazla) bir ay pişman değilim ödersiniz. oyunların iki tipi vardır:

  1. Ücretli. Onlar tüm oyuncular eşittir ve sadece bir abonelik ücreti para harcamak.
  2. Shareware. Gerçek para yatırımı yapmadan bunları çalabilir, ancak küçük bir miktar bile koyarak diğerleri, hatta abonelik eğer, önemli bir avantaj alırlar. Bu tür oyunlar ve ikramlar "Varfeys" etmektir.

İkinci kategorinin projenin bir ayırt edici özelliği benzeri sözde "sandıklar", "kutu", "şans kutuları" ve. Orada çok isim vardır, ama özü biri kalır. birini satın alarak böylece (veya daha fazla) açgözlü nadir nesne kazanma şansı olsun. Hangi oyunun bağlıdır.

açgözlü "topuz" alma şansı çok azdır ve yüksek "şans kutusu" fiyatı, herhangi oyunda şüphelenmeyen kullanıcılar saman yapmaya çalışıyoruz girişimci insanlar var beri. Bu dolandırıcılık böyle yöntemleri hakkında ve biz ele alacağız.

entrika

Yani, "Varfeyse", örneğin, hesabınıza biraz param var. Para - onlar büyük bir etkinlikle geçirmek istiyorum çok zor kazandı. Akla gelen ilk şey - onları nadir silah devirmek için "şans kutusu" satın almak. Bunu geliştirmek için bir kaçamak yararlanmak istiyorum çünkü şans küçüktür. Eğer internette bulabileceğiniz seçenekleri nelerdir?

  1. "Bir tef Dances with." "Deneyimli" oyunculardan öneriler. Eğitim git, tam 2 dakika 33 saniye postrelyayte, dışarı çıkmak ve bir kutu satın. Devirmek için olmadı? Yani, zaman yanlış hesap. 3-5-3-5 kutuları satın alın ve kesinlikle coveted nesne olsun. İşe yaramadı? Tekrarlayın.
  2. "Bir fil satın alın." Daha kibirli dolandırıcılar "şans kutusu" üzerinde hile satın almak sunuyoruz. Sözde bu size açgözlü silah kendini vurmak için% 100 şans getirecektir. En iyi ihtimalle, sadece en kötü ihtimalle bile, saldırgana parayı verecek hesap bilgilerini çalmak olacak bir bilgisayar virüsü olsun.
  3. "Aniden mavi helikopter bir sihirbaz gelmesi". Ve bir "Altın" atarım ücretsiz. Komple saçma, öyle değil mi? Adam para koymak için hesap bilgilerinizi isteyen. Bu masallarda sadece olur.

bulgular

Eğer (çok ve arkadaşları) yabancılara söz şeyi unut. Ücretsiz peynir sadece fare kapanı var. Hiçbir dolandırıcılık devam. kutuları hakkında tüm bilgiler oyun sunucusunda işlenir ve bilgisayarınızda yüklü herhangi programlar ve hileler, istediğiniz nesneyi nakavt olasılığını artırmaz. Bu saf olasılık teoridir. Tabii ki, ilk paragrafın birisi ipuçları yardımcı olmuştur, ama her şeyi hareketleri başlangıçta aşırı idi yapıldı. o ilk denemede şanslı olduğunu şanslı bir adam. Bu nedenle, tüm kalır - daha kutuları / sandıkları / kutuları satın almak ve eğer şanslıysanız umut. Unutmayın bu işler - ekmek, geliştiriciler ve bunları mümkün olduğunca yerine kesmek satın almak, bu yüzden çok küçük bir şans var için yararlıdır.

diğer projeler

"Şans kutusu" ve bunların özelliklerini inceleyerek, etrafa bir göz atalım. "Varfeysa" ek olarak benzer koşullarla çevrimiçi projelerin bolluk vardır. Farklı pahalı "zencefilli" onlarca - Bazıları da diğer tek nadir öğeyi düşer. Ancak, her zaman büyük bir ama var. Her öğe için bir şans ayrı ayrı hesaplanır çünkü olursa olsun birçok öğe göğüste değildi nasıl zarar ihtimalini her zaman mutsuz olacaktır. Ve sadece hatta bir ve şanslı olan, çok "plop" umut - bu işe yaramaz. Programcılar kendi cüzdan düzenli oyuncuların para dolu gerçeğine göre göz kulak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.