HobiDikiş

Bir plastik şişe Eğlenceli spinner

Hemen hemen tüm plastik şişeler uzakta kullanımdan sonra atılır. Ancak, bir balkon, yazlık veya bahçe arsa için büyük bir dekorasyon yapabilirsiniz. bir plastik şişe Fırıldak üretimi çok kolaydır ve üretilen etkisi harcanan zaman kesinlikle değer. Özellikle bu tür oyuncaklar çocuklar memnun.

bir plastik şişe fırıldak. malzemeler

Bu basit ve aynı zamanda çok güzel bir şey, çocukların sevdiği oyuncak olacaktır. Yanı sıra kolayca sürekli mahsul tecavüz edilir sinir bozucu kuşları korkutup. Üretiminin, bir plastik şişe gerekir. Birden Pikapları yapmayı planlıyorsanız, o zaman, buna göre, çeşitli kaplar gerektirir. Bir bıçak, akrilik boya ve fırça ile de değer stoklasanız. Makas ve kalem de kullanışlı olacaktır.

bir plastik şişe Eğlenceli spinner

Bu el sanatları belli belirsiz Çinli fenerler andırır. Yeterince büyük plastik şişelerden yapılmış ise özellikle etkileyici, onlar, bak. Tank temiz ve bozulmamış olmalıdır. kırışıklıklar ve çatlaklar olmadan. Kalem, iki santimetrelik bir yarı bant genişliği çizmek için spiral izler. Sonra bir bıçak ya da makasla 1015 için boynuna plastik santimetre ve bütünün altını bırakarak şişe işaretleme bitmiş üzerinde kesmek için. Daha sonra, akrilik boya, arzu edildiği takdirde, elde edilen şerit. Eğer sulu ve parlak renkler seçerseniz, bir plastikten spinner çok neşeli ve komik dışarı saklarlar. Kapak kalın iğne katı iplik veya sicim içine iplik daha sonra iki yerde deliklerini, ve. Şişe, renkli ve iyi kurutulur, final aşamasına ilerlemek mümkündür. alt için, kemerli şerit kesilmiş ve bitmiş ürünün istenilen şekil aldı şekilde birbirlerine yaklaşmalarını sağlayacak çok dikkatli olmalıdır - boyun bir elini tutarak ve diğer. Yavaşça şerit ortasında plastik sıkmak. Sonuç hafif ve güzel bir tasarım.

plastik şişelerden Pikap

Yukarıdaki seçenek çok hantal görünüyorsa, daha basit ve daha az gösterişli oyuncak deneyebilirsiniz. rüzgar tarafından tahrik edilen bir plastik şişe, bu döner tabla. Bütün kabın seçimi, uzunlamasına kesilmiş boyun alt ve daralması kesti. Daha sonra, kesme çiçek veya plastik üçgenler uygun boyut. Hafif istenen şekli vermek için, bir mum alevi üzerinde ısıtma. Rüzgar kolayca harekete onlara yol böylece yaprakları plak çalar, hafifçe bükülmüş olmalıdır. altı ya da onların yedi adet olacaksa, oyuncak çok etkileyici bakacağız. Dikkatle akrilik boya ile boyanmış. renkler yaprakları üzerinde bulunan sıraya bağlı olarak, bitecek çok farklı rüzgar sonuçlanabilir. Sen gökkuşağı renklerini değiştirmek için bir temel seçebilir veya kendi tasarım oluşturabilirsiniz. yaprakları merkezinde, bir delik yapmak zorunda bir sopa çıkan ürünü ekleyin. Eh, hepsi bu! plastik şişelerin Fırıldak hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.