IlişkilerDüğün

Gümüş bir düğün için ne vermek? Orijinal ol!

Kural olarak, düğünden sonra yeni evliler birbirlerine onları karı koca olunca en büyülü günün her yıldönümünü kutlamak için büyük bir yol var olacağı bir söz ver. Ancak zamanla, heyecan her yanında kaybolur düğün günü biraz sönük önceki. ziyarette, eşi sorunu yakıcı, geçmişte ayarlanmamış için davet etmek on yıl kimse hiçbir arzusu yoktur "bir evlilik yıldönümü ne pişirmek için." Ama bu yanlış! Uyan! Her yeni yıl, birlikte yaşadığı - gerçek bir tatil, kutlama ve arkadaşları ile bir bardak hatırlamak çok şey var arkasında 25 yıl birlikte yaşayan eğer, bu yüzden çünkü. 25 yıl - Modern çiftler için ciddi bir terim ve sadece yıldönümü değil, öyle - Gümüş Nikah.

Mükemmel, kutlama! Yani pişirmek için hepsi aynı? Restorana gittiğinde kutlamak için tam olarak ne masanıza ve düğün günü için konuklarınız oldu pişirmek çok sembolik olacaktır. "Olivier" geleneksel vardı? onsuz Ne bir tatil! kırmızı balık Sandviçler - misafirler memnun duyarız. senin ellerinde bayrak - yani 25 yıl önce, unutmayın. hayal bağlayın, bunun için ilginç bir madde ekleyerek, herhangi bir çanak artırmak mümkündür.

Onun arkadaşı gümüş düğün hediyeleri? gümüş düğün Açık - gümüş! Sen eşin gümüşten bazı takı bağış yapabilirsiniz. Bu, kadınlar, kol düğmeleri için küpe bir halka olmak klip kravat olabilir - erkekler için. Ama bize basmakalıp düşüncelerden uzaklaşması ve çalışalım "poraskinut beyinleri." Neyse ki, bizim gerçeklik sadece kafasında oluşan herhangi bir fikir uygulamak için bize izin verir. Örneğin, gümüş takı ve fotoğraf çerçevesi, örneğin, ya da iki öpüşme güvercin figürü veremez. Ürünler elbette gümüş yapılmalıdır. Her şey sizin hayal ve sırasıyla bir çanta banknot tutarına bağlıdır. Orijinal ol! 25 evlilik yıldönümü hayatında sadece bir kez olur.

Bir gümüş düğün için ne vermek sen "evliler" ziyarete giderken? Bu, elbette, karı koca her ikisi için tasarlanmış bir çift hediye, olmalıdır. Amacıyla ayrı ayrı ona bir kravat verir ve o değil - bir pamuk elbise, tekrar fantezi dahil edelim. Bugün orijinal hediyeler için pek çok seçenek vardır. Örneğin, bunları bir eklem büyük portre yapabilirsiniz. Seninle - İyi bir stüdyo kalitesinde fotoğrafları bulmak.

Bugün, o neslin insanları bir milyon resim yapma alışkanlığı var ve çıkarılabilir sabit disk üzerinde depolar yoktu çünkü, büyük olasılıkla 45 yaş olduğunu, bu yüzden iyi bir albüm verebilir, onların gümüş düğün kutluyor çift. Bu insanlar basına bakın ve dikkatli kendileri için fotoğraf albümlerinizi doldurup, hala özenle seçilmiş resimler "torun göstermek için." Bu nedenle, kalın bir albüm - harika bir seçenek Gümüş düğün vermek ne bilmiyorsanız.

Güzellik salonları artık çiftler için, iki bilet geniş bir seçki sunuyoruz. Bizim gümüş bir çift - uzunca bir aşık çift! Bu nedenle, iyi çift çikolatalı masaj seansı veya at sırtında bir gezi iyi bir zaman için bir kupon satın alabilir. seçenek vardır - bir bütün deniz. Bugün özel endişelenmenize gerek kalmamasıdır iyidir düğün hediyesi arkadaşlara.

Tüm hediyeler güzel bir hediye yapacağız insanlara karşı sizin hayal ve tutum tamamen bağımlı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, merak, sadece hayal açmak "gümüş düğün ne vermek", bu insanlar hakkında kafanın içinde tüm bilgiyi toplamak tercihlerini ve çıkarlarını hatırlamak ve ... git!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.