Sanat ve EğlenceFilmler

Ruh halinizi yükseltmek için en iyi filmler. İyi huylu film listesi

Ruh halini yükseltmek için bazı filmlerin kimler olduğu hakkında konuşurken, önce izleyicilerin farklı yaş ve cinsiyet kategorilerinin tercihleri hakkında biraz fikir verebilirsiniz.

Kimlerin filmleri sevdiğini kim ister

Dünya sinemasının yarattığı güzel filmler, çok çeşitli. Bunlar drama, komedi, aksiyon filmi, gerilim filmi. Erkekler militanlardan çok memnundurlar, kendilerini haklı olarak haydutlara karşı savaşan, adalet savunan ana kahramanın yerine sunarlar. Kadınlar, kahramanın payı ilk olarak ağır testlerden düşen melodramları izlemekten memnuniyet duyar, ancak kader ilgiyle karşılar. Tabii ki ona aşık olan güzel, zengin ve nazik bir kişiyle buluşuyor.

Gençler ve gençler sinirlerini "gıdıklamak", bir gerilim filminde kötücünün hilelerini izlemek veya korku filmleri izlemekten kaçınmazlar. Genellikle gençler bu filmleri şirkette izlemekten hoşlanırlar. Daha yaşlı insanların ruh halini yükseltmek için en iyi filmler 1950-1980'lerin melodramları ve komedileri. Şu anda, en iyi filmler, ülkenin ekranlarında görünüyordu; bu film, yalnızca eski kuşaklardan değil birçok kişinin hâlâ büyük zevkle izliyor.

Şarap gibi eski filmler zamanla iyiye gidiyor.

Hangi filmin ruh halini yükselteceğini söylüyorsanız, sanat sinemasının yeni başlamış olduğu neredeyse Sovyet sinemasının temelleri ile başlayabilirsiniz. O zamanlar, ekrandaki görüntüler pek çok kişiye sihir gibiydi. Televizyon yoktu ve insanlar tezgahlara gidip kendilerini neşelendirdiler ve güldüler.

"Sessiz" filmler hakkında, ses yokken söyleyemezsiniz, çünkü şimdi birkaç kişi onları izliyor. Ama eğer bir arzun varsa, ne kadar prömiyer Charlie Chaplin'in komedilerinde yazdığına bakarak çok güleceksin. Rus filmlerine gelince, Lyubov Orlova - o yılların kalıcı bir film kahramanı - çok ilginç roller yarattı. Katılıma ruh halini yükseltmek için film izleyebilirsiniz.

Bu, elbette, "Volga-Volga", "Circus" ve diğerleri. Biraz sonra, Marina Ladinina parlıyordu , "Kuban Kazakları" - Bu, tüm anlamlarda parlak bir film. Film sulu renklerle doludur. Savaş sonrası dönem sinemasının bu kadar çok renkli tonlarına sahip olması inanılmaz. Burada her şey çok ilginçtir - büyük aktörlerin oyunu, komplo. Ve filmdeki kahramanların hiçbir seslendirme yapmadan ne kadar güzel şarkı söyledikleri ve kendileri söylendi.

Gaidai harika bir komedi ustasıdır

Böylece yavaş yavaş Gaidai'nin komedilerine ulaştık. Onların üstesinden, zevkle, hem yaşlı hem de genç nesil gülüyor. Ruh halini yükseltmek için yaptığı filmlerin çoğu biliniyor. Ana karakterin "Elmas Kol" a bakan maceralarını izlemek ilginç. "The Caucasian Captive" adlı film de havayı yükseltir. Bu filmin ve diğer filmlerinin cümlelerinin birçoğu kanatları uzun sürdü. Halka sıkı sıkıya girdiler. Bazen bu kelimelerin nereden geldiğini düşünmeden onları telaffuz ederiz.

Shurik'in maceralarını, aynı adı taşıyan filmin yanı sıra bu temaya devam eden filmi izleyerek öğrenebilirsiniz - "Ivan Vasilievich mesleğini değiştiriyor". Korkunç Çar İvan, Shurik'in tasarladığı bir otomobil sayesinde kendisini neredeyse zamanımızda Moskova'da buldu ve müdürü onun sarayına geldi. Bu filmi izleyerek kahramanların vaat ettiklerini öğrenebilirsiniz.

Birisi sorarsa: "Filmi ruh halini yükseltmek için tavsiye et" - o zaman bu filmi anlatmak için bir zevk olduğunu izleyebilirsiniz. Gaidai'nin filmleri gibi Witsin, Morgunov ve Nikulin'i oynuyorlar. "Caucasian Captive", "Diamond Arm" 'un yanısıra, "The Moonshiners" da "Operation Y and Shurik'in Diğer Maceraları" adlı filmde rol aldılar.

İyi peri masalları da havayı arttırmak için filmlerdir

Masal dünyasına dalmak istiyorsanız "Varvara Krasa, uzun örgü" filmini izleyin. İyi bir hikaye ve bir peri masalı "Soğuk". Her zaman olduğu gibi büyüleyici, çalışkan bir kız ödüllendirilir ve kötülük ve açgözlülük gülünç ve cezalandırılır. "Morozko" sözcük öbekleri de çoktan kanatlandılar. Ve şimdi kızınız kaprisli ise, Inna Churikova'nın rolü inanılmaz derecede oynanan bu peri masalı negatif kahramanı olarak o anda "Marfushechka-sevgilim" diyebilirsin.

Orta nesilden insanlar hala çocukken Yeni Yıl'ın Masha ve Viti maceralarına zevkle baktılar. Bu film aynı zamanda havayı yükseltir ve ruhu gerçekte olan peri büyüsüyle doldurur. Aynı şey, bütün aileyi izlemek ilginç olan "Kar Kraliçesi" filmi için de geçerlidir. Atamaların sloganı, çocuklar şımarık olmazsa, bu gerçek soyguncular büyümeyecek, çocuğunuzun bazı davranışlarıyla ilgili mizahla söyleyebiliyorsunuz.

Yabancı filmler

Harika bir "İki, Ben ve Benim Gölge" filmi de yardımcı olamaz, neşelendirir. Bu, iki benzer çocuğun yerleri değiştirip, babalarından birinin yetimhane öğretmeni olan layık bir kadınla tekrar bir araya gelmelerine yardımcı olmak için iyi bir film.

"Kirli Dans" da harika bir film. Patrick Swayze'nin performansındaki kahramanımız harika bir şekilde dans ediyor, yakışıklı ama zengin değil. Bir keresinde zengin bir aileden genç, samimi ve biraz komik bir kızla buluşuyor. Güzel aşkın geçmişi ruhu olumlu duygularla dolduracak ve neşelenecektir.

Modern filmler

Şimdi, çok değerli Rus filmleri var. "Yolki" ve "Şehirdeki Aşk" filmlerinden memnun. Bugüne kadar, bu filmlerin her birinde 3 parça çekildi. Ana karakterlerin katılımıyla "Yolki" her zaman Yeni Yıl hikayeleridir - Sergei Svetlakov ve Ivan Urgant. Onlara ek olarak, filmlerde birçok ünlü aktör oynamaktadır. Bu film, "Aşk Şehri" filmi gibi bir çift ya da bir bütün şirket olarak tek başına izlenebilir.

Popüler aktörlerin yanı sıra şarkıcı Philip Kirkorov da burada oynadı, Sevgililer Günü oynamaya başladı. İlk başta yalnızdır, ama gerçek aşkını üçüncü kısma da ulaşır. Ana karakterler, ikinci yarısına doğru duygularının samimiyetini kanıtlamak zorundadır, böylece Saint Valentine'in verdiği lanetin işlerliği sona ermiştir.

Burada, iyi bir ruh halinde olabilecek filmlerden de bakmanız tavsiye edilebilir. Sinema daima bir masaldır, sizi kahramanlarla empati kurar ve bunların hepsinin gerçekte gerçekleştiğine inanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.