Ev ve AileAksesuarlar

Sizin için ne saç iyi düzleştirici

Her yaştan Saç insanlar kendileri bakmak nasıl bir ölçüsüdür kabul edildi. Biz kirli ve yığılmış saç veya tarak adamla bir kadın görürseniz Sonuçta, biz hemen onlarla iletişim ilgi kaybetti. Bu bir ayakkabının gibidir. adam ayakkabılarına bakarak, onun ve ne onun kim olduğunu anlayabiliriz. İşte onlar da insanın ilk görüşüne oluşumunda rol oynar. Nedenle saçların mükemmel bir görünümü vardı izin önemlidir. Ve bize, saç kurutma makineleri gibi öğeler bakım yardımcı olmak için benzer bir etki oluşturmak, saç farklı, ütü ve Bigudi şekillendiriciler saç.

kıvırcık saçları var Kurtuluş kızlar, doğrultucular gibi böyle bir buluş olmuştur. Sonuçta, bir kural olarak, kıvırcık saç, mükemmel pürüzsüz bir ömür boyu hayalim var ve kim olanlar düz var - her şekilde onlar rüzgar.

Bu yazıda, ne saç düzleştirici daha iyi göreceksiniz.

İlginçtir, doğrultucu saçı yumuşatır, aynı zamanda kökünde bunları kaldırarak hacmi oluşturmak ve hatta bukleleri oluşturmak mümkündür, çünkü sadece gelmez.

En iyi saç düzleştirici nedir, her farklı tip, çünkü birisi kurak, sadece sizin tarafınızdan çözülebilir ve gelen ve yağlı. Evet ve tüm kadınlar için oldukça yaygın bir problemdir - zayıf saçlar.

Onları korumak için, profesyonel bir redresörler seçmek daha iyidir, onlar süreci düzenleyen çeşitli işlevleri vardır. ucuz basitçe yok. Onların avantajı ama o kadar ucuza, oldukça hızlı ısı olduklarını da.

Biz daha ucuz seçmek karar verdi, ama nasıl bilmiyorum? En iyi saç düzleştirici bir bir sıcaklık düzenleyici vardır. Bu sayede uzun saçlara tutumlu, her zaman sıcaklığını, saçınıza üzerindeki etkiyi izlemek için izin verecektir. Her zaman ütü koyarak, saçında bulunan nem, bir sürü kaybetmek unutmayın. Bu bağlamda, kuaförler ve stilistler iki kez bir haftadan daha fazla sıcak döşeme kullanmaları tavsiye edilir, her seferinde aşırı yük spreyler ve Balsam kullanılması önerilir.

Bir saç düzleştirici seçmek için daha iyi de plakalardan hesaba herhangi bir kaplama almak gerekir. Sonuçta, bazıları acımasızca koşum ve tersine bazı iyileştirici etkisi vardır.

yüzeyli seramik, metal, turmalin, teflon olabilir.

Seramik kaplama kolayca daha yumuşak ve nemlendirir hale saç boyunca kayar, daha yumuşaktır.

Turmalin kaplama - Saçınızı korumak sadece belli parçacıklar yüzeyinde oluşan bir kaplama, aynı zamanda onları parlaklık ve ayrıca kaldırmak yapar statik elektrik.

Daha iyi bir saç düzleştirici seçimi, sen bunu ne kadar sık kullanacağınız dikkate almak gerekir. Yeterince ve ayda 2 kereden varsa, o zaman bir metalik kaplama ile elde edebilirsiniz. Bu kaplamanın dezavantajı, ısı eşit plaka boyunca dağıtılır ve kuru ve cansız posechennye haline saç yanıklar olmasıdır. Nedenle, kaydetmek ve daha güvenilir bir redresörü seçmek daha iyi değil.

Teflon seramik aynıdır, ama onun plakaları stil birikir yok avantaja sahiptir.

güncel olarak iyonları içeren Böylece iyi kaplamalar. Bu korumanın yanı sıra, saç geri yükler sadece. Böyle kapsama daha pahalı profesyonel şekillendirici olduğunu.

Ne de, en iyi saç düzleştirici olan saçınızın uzunluğuna ve kalınlığına bağlıdır. Bu nedenle seçilmesi doğrultucu hesabına bir plakanın genişliği ve şekli almalıdır. Geniş uç sardı daha kıvrılıp ve dar, sen köküne yakın alabilirsiniz. Eh yuvarlak şekil çeşitli bukleleri olmasına yardımcı olur.

ipuçları varlığı doğrultucu işlevselliğini gösterir. Eğer evrensel bir redresörü seçerseniz, hesaba bu katmak gerekir.

birçok şirket vardır üreticileri doğrultucular. Braun, Remington, GA.MA, Rowenta, Philips lider vardır.

Artık saç için bir düzleştirici daha iyi seçmek için biliyorum. Bu nedenle, biz mağazalara acele ve size uygun cihazı seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.