GüzellikCilt bakımı

Ter önleyiciler Koltukaltını Seçimi

Kişi o ter cildin doğal evrimi anlamak çok önemlidir. Bu destekler su dengesi gövdesinin ve aşırı ısınmadan önler. Bu nedenle, her şeyden önce, biz etkisiz hale getirmek nasıl düşünmesi gereken ter kokusunu koltukaltı bölgesi.

Antiperspiranlar ve deodorant

Başlamak için, kimse bir antiperspirant için mağazaya gitmek gerekir. Yapısında yapmak çinko ve alüminyum tuzları bulunmaktadır ter bezleri, daha az. deride kanama miktarını kullandıktan sonra azalır nedeni budur. Bununla birlikte, kol altında, ter, böyle bir aracı kokuyu yok sadece boşaltım fonksiyonu bloke etmektedir. Bu nedenle, dışarı çıkmadan önce, sabah bunları kullanmak gerekir. Bir kişinin zaten terleme olduğunda, içlerinden kullanım mantıklı değil. Deodorantlar hoş olmayan bir koku ile mücadele ediyoruz. Bu ter önleyici koltukaltı çeşitli formlarda var. Sen cilt türüne göre seçmek gerekir. Bazı insanlar kendilerini sıradan spreyleri için seçin. Ama alkol oluşur ve bu alanda çok hassas olduğu için cilde çok rahatsız edici olan. Bu tür sorunları olan kişiler, bir jel, krem, talk pudrası ya da deodorant satın almak daha iyidir. Onlar alkol içerirler ve bunlar cilt üzerinde çok hafif bir etkiye sahiptir.

Biz vücutta sorunların üstesinden

Eğer ter önleyiciler koltukaltı ilgileniyorsanız, o zaman zaten sorun bir sürü verecektir. Bu vücudunuzun tüm bu iyi olmadığını gösterir. kendisi Sweat tat ne de koku ne sahip sıradan sudur. Ve hoş olmayan koku vücudun güçlü cüruf üretimini gösterir. Bu sorun sizin için sabit hale gelmesi durumunda bir uzmana danışın. Bu durumu anlamak ve sizin için uygun silah altında ter ne anlama geldiğini belirlemeye yardımcı olur.

halk ilaçları uygulamayı alışkanlık

Bu sorun herkese evde kendi çözebilir. Sen silah altında ter zaten yorgun? Halk çare - meşe kabuğu kaynatma - Eğer sorunla başa çıkmak yardımcı olur. arasında bir yerlerde 50 gram al , meşe kabuğu ona sıcak su bir litre dökün ve ateşe şeyi ayarlayın. 30 dakika boyunca kaynatın. tülbentten geçirilerek iyi bir zorlanma sonra birkaç kez katlanmış ve et suyu soğuduğunda - bu kullanmak için hazır. Onlara düzenli sorunlu noktaları silin. Bu yeteri kadar etkili ve sirke ve siyah çaydır. Bu yollardan silah altında bölgeyi yağlamak olamaz, ama onlar gibi bacaklar her zaman hoş bir koku yok. Bu amaçla, nane mükemmel infüzyon. Bu pişmiş ve bir meşe gibi kullanılır. Hatta çay mantar güçlü infüzyon olarak kullanılan eski zamanlarda. Başlamak için, bir banyo veya duş, iyi bir havlu infüzyon emmek ve onlara sizi rahatsız bu alanları temizlemek için başlangıç aldığınızdan emin olun. Ancak, ayrı Her şey bir yana, biz temel kuralları unutmamak gerekir. Sıcak sezonunda, doğal kumaşlar tercih vermeye çalışıyoruz. mümkün olduğunca sık kıyafet değiştirmek. Gerek sıcak veya gazlı içeceklerin çok kullanmak. baharatlı ve acılı yiyecek eleyin ve sonra sorun çok az endişe ter.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.