MaliGayrimenkul

Nasıl Satış daireler itibaren kar elde etmek.

gayrimenkul işareti, belki de her şeyin yeniden satışa İş. Ama bu yazıda daha karlı satış bahsedeceğiz. "Hile" diye soruyorsunuz nedir? sırrı çok ucuz bir daire bulmak gerekecek olmasıdır. Açılmadan duvar kağıdı, eski pencereli tamir olmadan iyi, mükemmel daire, olmamalıdır. apartmanda eskiden alkolik yaşamış ya da onu birileri ölmüştü varsa üzülmeyin. hoş olmayan bir koku varlığı için, sahipleri kesinlikle fiyatını yavaşlatır. Böyle otobüs durağı veya metro istasyonuna yakın ev veya sundurma, kat, durumu gibi faktörleri göz önünde emin olun.

seçimi ve daire satın almak için deneyimli bir emlak bulmak için tavsiye edilir. ucuz olabilir bir gayrimenkul ajansı aracılığıyla bir daire satın alın ve böylece dolandırıcılık olası tüm riskleri ortadan kaldırır. uzun vadeli işbirliği Ajansı anlaşma, ona ve size faydalı olacaktır.

Yani, şehir için en düşük fiyata "öldürdü" daire satın almış. Şimdi acilen içine rulo ve onarım için malzeme satın aldı. onarımları yapmak, yapmanız gerekecek, sen işçiler ödemek ücretin emek harcamayın. İnternette onarım için talimat sürü vardır. Yüksek kaliteli ve doğru onarım artık hatta en deneyimsiz kişi yapmayı öğrenin. Bu hatta kızların gücüdür. Bizim en önemli görev - mümkün olduğunca az para harcama, tanınmayacak daire dönüştürmektir. İyi onarım olun çok ucuz olabilir. Sadece onlar özel sitelerde veya video hosting internette bulmak kolay, bazı sırları bilmek gerekir.

predelaz 35-50000 ruble az miktarda harcama, sadece iki ay olabilir onarımlar iki yatak odalı daire yapın. yedek pencere ve sıhhi tesisat paranızı harcamayın. Bunlar mevcut Modern araçların yardımıyla güncellemek kolaydır. ille ön kapıyı değiştirmek değil, o kınına kolay özel talimat rehberliğinde olabilir.

En önemlisi - tembel olmayın. 7 saatleri arasında 10 de çalışır. Evet, bildiğimiz gibi, çünkü müsait zaman daha kullanılabilir olması için erken kalkmak çok önemlidir, onarım geceleri yapılabilir, gürültü komşuları rahatsız edecek. Zaten yenileme sürecinde o daire için potansiyel alıcılar arıyordu çalışan Emlakçı düzenlemek için. onarım tamamlandıktan sonra - hemen yüksek bir fiyata daire satmak. Böyle Moskova ve St. Petersburg olarak şehirler için, bu fark 500 bin 800 ruble arasında olabilir. Yani mutlu yılın geri kalanı için yaşamak sadece iki ay çalışmak yeterli olacaktır vardır. Fiyat farkı - kendilerini seç. gerisi gelecek işlemle faizle tencereye konur.

Şimdi bile en ucuz daire satın almak için para yok ne yapmanız gerektiği hakkında konuşalım. Birçok banka artık kredi sunuyoruz. Erken geri ödeme imkanı ile 5 yıl için kredi alabilirsiniz. miktarı 150 ile 300 bin olabilir. Şimdi daire "öldürdü" satın. Tabii, Moskova'da böyle bir seçenek bulamazsınız. Ama alanlarda, bir daire ile 150 bin ruble bulmak bile mümkündür. gayrimenkul satan tüm siteleri öğrenin. Örneğin, Sverdlovsk bölgesinde 150 bin için bir daire satın almak kolaylıkla mümkündür. Tabii ki, ve bunu bir sürü para için olmayacak satmak (örneğin, onarım sonrası böyle bir apartman 300 bin ruble için satılabilir). Ama il için 2 ay boyunca 150.000 ruble gelir oldukça iyidir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.