GüzellikCilt bakımı

Cryo kişi - değerlendirme prosedürü

Başlamak için, kişilerin Cryomassage kozmetik uzmanları uzman salonları sadece harcamak için tavsiye gözden unutulmamalıdır. Uzmanları salon olarak aynı etkiyi veremez, böyle bir prosedür evde gerçekleştirilir inanıyoruz. Katılmamak mümkün değil, ama buz kendisi evde Cryomassage kişi de gereken yerdir demektir cilt üzerinde faydalı etkiye sahip olduğunu hatırlamak önemlidir. Ama - zamanında bütün.

Cryo yüz güzellik salonunda

Çoğu övgü bırakır hakkında profesyonel Cryomassage bu değerlendirmeleri var kadınlar. Nitekim, bu prosedür kullanışlı bir çok özellik. Nedenle, topografya ve cilt yapısını hizalamak siyah noktalar kurtulmak ve onu daha doğal bir renk, düzgün yüzeysel ve yüz kırışıklıkları vermek normalize aşırı kuruluk veya yağdan bu şekilde kurtulmak yağ bezlerinin, kan dolaşımını artırmak ve kas dokusunun genel tonunu arttırmak mümkündür. Düzenli Cryomassage kişi (oybirliği Bu prosedürün taraftar değerlendirmeleri) önemli ölçüde iyileştirmek ve cildi gençleştirmek için izin verir ve bu yaşlanmaya karşı etkili bir koruyucu ilaç olarak davranır. Gizli cryomassage nedir?

Bu çok basit ve cildimizi soğuk üzerindeki muazzam etkisi dayanmaktadır. Ve masaj, küp buz veya kombinasyon halinde sıvı azot , çalışma harikalar (ki uygulanan teknik, kozmetik ofislerde kullanılan) bizim arasında daha sağlıklı ve genç bir görünüm adrestir. salon Cryomassage kişi (istemciler yorumları söyle) etkisi işlem sonrası hemen görülebilir. Bununla birlikte, sabit bir sonuç elde etmek için ya da herhangi bir kozmetik sorunlar kurtulmak (büyütülmüş gözenekleri, siğiller, yaşlılık lekeleri) 10-20 prosedürleri kursu geçmesi gerekir. haftada bir - Ve sonra, ideal olarak, prosedür için 300 ila 700 ruble arasında değişir fiyat olan Cryomassage kişi, birçok hamamı veya sauna için örnek olarak düzenli ve kalıcı etkinlik, aynı olmalıdır.

Kendisi kriomassazhist

Belki de bu prosedür evde yapılır ve böyle bir hızlı ve gözle görülür sonuçlar vermeyecektir, ancak bu durumda kalıcılık kadınların büyük çoğunluğu güzellik salonunda hizmet durumunda çok daha kolaydır sağlamaktır. iyi buz hazırlamak için gerekli ilk etapta evde cryomassage yürütmek. Bu otlar, sebzeler veya meyve veya sadece donmuş maden suyu, taze meyve suları kaynatma dayandırılabilir. buz bileşim cilt tipine göre seçilmelidir.

Birçok kadın masaj temel tekniklere aşina değiller. kremler uygulanması, makyaj ve bunları kaldırmayı süreci tam da masaj hatları olduğundan, ancak yüzünde masaj hatları üzerinde, her kızın bilmelidir. Üzerlerinde bir buz küpü harcamak yaparken (dikkat!) zaten Cryomassage yapıyorsunuz. Cilt bir zevk olmaktan çıkar en kısa sürede buz atmak - doğru süresini hesaplamak için önemlidir.

Biz salon tedavileri evde daha etkili olduğunu kabul edebilir. yerine yıkama her sabah masaj hatları doğrultusunda buz ile yüz silmek için, ancak, büyük olasılıkla pahalı profesyonel Cryomassage gerek. Deneyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.