SeyahatKamp

İnal Körfezi, turistler için kamp

İnal defne Karadeniz kıyılarının en güzel yerdir. Krasnodar Bölgesinde bulunan diğer tatil ile karşılaştırılamaz. Bu ama güzel doğa ile nüfus yerleşim açısından küçük. İnal defne bunu çevreler. En Kamp ziyaretçi çeken ve doğa ile birlik vermektedir. İklim hafiftir.

Yer defne

Tuapse İnal koyu yakınında Karadeniz kıyısında topraklarında bulunan. o sahilde donatılmış tatil için olduğunu Camping. 70 km'lik bir mesafede, en yakın yönetim merkezidir. Bu yerleşim bilinen tatil Djubga ve flört kadınlar arasında yer almaktadır. Dzhubga almak için, karayolu üzerinde 10 kilometre aşmak için gereklidir. Rus Kadınlar Arkadaş o 23 kilometre öncülük, biraz daha fazla olduğunu.

İnal defne - sessiz ve huzurlu atmosferi ile bir ada. Kamp barış ve sessiz takdir İnsanlar, çok uygundur. Burada, temiz hava, gürültü ve gürültüsünden. Köy girişimin hiçbir büyük alanları olmadığından, araçların büyük akımları yanı sıra turist ılımlı miktarda hiçbir otoyol yoktur, mükemmel çevresel koşullara sahiptir.

İnal defne. Kamp. Nasıl gidilir?

Köyde bir tren istasyonu, hem de havaalanları vardır. demiryolu ve hava hizmetlerinden yararlanmak için Tuapse, Krasnodar ve Anapa erişilebilir. 10 km bir mesafede Federal çatallanma yolları geçer. Turistler, koy olsun otobüs seferleri veya taksi hizmetleri zevk eğilimindedir. Veya kendi araç üzerinde gelir.

Birçok kişi tatil bu tip kamp seçin. İnal Koyu (yorumlar bu teyit) - görülmeye değer harika bir yer.

Nasıl arabasında koya alınır?

Bir tatil için en uygun ve hesaplı bir seçenek, tabii ki, kendi arabası ile bir yolculuktur. Şeyler bir stop yapmak ve bir aperatif, dinlenmek, yol boyunca doğa ve manzaraları düşünmeye herhangi bir zamanda bir gezi, ellerinde taşımak zorunda değilsiniz. Ve bu kendi arabadaki tüm avantajları gerisi değildir.

defne İnal köye almak için aşağıdaki rota uymalıdır:

  1. Yolu işaretleme M-4 ile yolda tutmak için.
  2. Eğer Novorossiysk bir işaretçi gördüğünüzde, döndürmek için.
  3. Yakında endeksi köye Bzhid adı olacaktır.
  4. kamp için çok az var - düz bir çizgide 5 kilometre.

İnal defne. Kamp. hizmetlerin farklı türleri için fiyatları

topraklarında turist için konaklama büyük bir seçim var. Bu ve emekli, ve özel evler ve daireler. Zemin - Ama ziyaretçilerin öncelik, kamp yayılmış nasıl analiz eğer. İnal Koyu (yorumlar dogruluyabilirler) minimal bir maliyetle kamp konfor yeterli bir seviyede.

Kural olarak, turistlerin çoğu buraya geliyor - gizlilik severler. Ve tam seçtikleri şaşılacak yer nerede defne İnal. tüm bakış açılarından tatil için yararlı kamp. Sonuçta, güzel sahne ortasında, ama her an ve medeniyet faydalarından yararlanabilir ise.

Coğrafi konum Autocamping - Karadeniz kıyılarının kıyı kenar. rekreasyon hiçbiri yere onlarla rekabet edebilir. Bugüne kadar kamp da bu yüzden bir tuvalet ve duş, envanterine sahip bir mutfak ve vardır, rahat bir ev için rezervasyon hizmetleri sağlamaktadır. değil iyi tatil seçeneği - çocukla çadırda yaşayan çünkü küçük çocuklar ile dinlenmek için çok uygundur.

Fakat birçok hala bir çadırda uyumak tercih ediyorum. fiyatı sadece kullanılan alanı için tahsil edilir. Böyle böyle devam otopark ve ödemesi gibi diğer tüm masraflar, ayrıca ücretlendirilir. Eğer toplu taşıma ile gelirseniz, o zaman daha ekstra ödeme olmaz.

Topraklarında arabanızı park edebilirsiniz yeterli otopark yer vardır. avtokepmingov Özelliği - turistler onunla kendilerini temizlemeleri gerekmektedir. Topraklarında turist temizliği ve toprak düzenini sağlamak geçtiği kutuları, bir çok şey var. Tabii ki, bu tür tesisler mutfak, duş, tuvalet gibi personel temizler.

Bu tatil bir ayırt edici avantajı denizin yakınlığı. özel donanımlı yollar olduğu gibi Genel bir kural olarak, su almak için kolaydır. Bugüne kadar, bölge cep telefonları ve diğer dijital cihazların şarj için priz vardır.

Turistler İnal defne arasında çok popüler. Kamp - Düzenli ev işleri ve şehrin gürültüsünden bir mola sağlayacak harika bir tatil seçenektir.

İşte mavi kil kaynağıdır. Onun iyileştirici özellikleri insan vücuduna yararlıdır. Turistler için bütün bir göl vardır. İsterseniz bütün gün çamur yalan olabilir.

ormanlarla kaplı defne kıyı, çok sık onlar ardıç çalılıkları bulunabilir. Turistler sahilde olsa bile koku hissedilir söylüyorlar. uçucu yağlar yararlı maddelerle vücudu doyurmak edebiliyoruz, çünkü örneğin hava sağlığı için iyidir nefes alın.

Koyun topraklarında Eğlence

Burada Nefis eğlence. Sahilde bir muz ya da bir tablet üzerinde binmek için fırsat vardır. Ayrıca, isterseniz dalış gidebilirsiniz.

Bu harika bir yer turist hafızasında sadece iyi anılar bırakır olduğunu. buraya tatile ziyaret eden kullanıcılar, tekrar tekrar geri gel!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.