GüzellikCilt bakımı

Nasıl bilmiyorum olanlar için Bilgi Papa'nın akne kurtulmak için

akne gibi bu tatsız deri hastalığı (bir tıbbi terim) sıklıkla hatta bazen kalça derisi üzerinde, en beklenmedik yerlerde vücut üzerinde belirir. Bu durumda, bu yılın herhangi bir zamanda rahatsızlık bir sürü getirmek, ama özellikle yaz aylarında. Bu makale kurtulmak için açıklar eşek üzerinde sivilcelerin kalıcı olarak mükemmel bir görünüm korumak amacıyla ve sürekli vücudunu.

kalçalarda akne nedenleri

vücuttaki yağ bezlerinin neredeyse yoksun kalça derisinin diğer bölgelerine aksine. Bu nedenle, sürekli kuruluk maruz kalan doğal gıda eksikliği muzdarip olduğu, bu oksijen ve besin yoksun. o giyim birkaç kat altında genellikle olduğu gibi ek olarak, cilt nefes almaz. Kalıcı mekanik sürtünme ve sıkışma tahriş meydana gelmesini teşvik eder. Sentetik iç çamaşırı ve dar giysiler cilt kabalaştırır nedeni, tıkanmış gözenekler vardır ve enfeksiyon kalça yüzeyi boyunca serbestçe yayılır. Başka akne nedeni vücudun bu bölümü için hijyen ve bakım eksikliği eksikliği olabilir.

Uygun cilt bakımı

Papa'nın akne kurtulmak için nasıl artık endişe değil, her zaman cildinize bakmak gerekir. Temel ilke bakım kalçası (yüz ve vücut için olduğu gibi) düzenlilik olduğunu hatırlamak başlamak için. pamuklu iç çamaşırı giyin. Özel durumlarda, tabii ki, ve dantel koyabilirsiniz, ancak bu kaptırmak olmamalıdır. Bir duş alarak, kalçalarınızı yıkayın. bodur - bir bez ve kozmetik sabun ve bir veya iki kez bir hafta boyunca bu kullandığınızdan emin olun. Ölü deri hücreleri çıkarmak ve cilt pürüzsüz hale getirecektir. Buna ek olarak, yüzünde değil, aynı zamanda eşek üzerinde sadece mavi kil ve concoctions bir maske uygulayabilirsiniz. Bu sadece edecek akne kurtaracak, ancak selülit geliştirmek olmaz. Küvet veya duş sonrasında özellikle sorunlu bölgelerde, vücuda nemlendirici uygulayın emin olun. Böylece cildiniz her zaman mükemmel bir durumda olacaktır ve Papa'nın akne kurtulmak için nasıl düşünmek durdurun. bunu tedavi etmek daha hastalığı önlemek için daha iyi olduğunu da unutmayın.

eşek üzerinde sivilce tedavisi nasıl

Panik onlar buna değer değildir çünkü. Tüm bu dilek, olur düzeltilebilir. Her şeyden önce, unutmayın sıkma sivilce olamaz. Sen enfeksiyon taşıyabilir ve sonra cilt derin çukurlar ve yara izleri üzerinde bırakılabilir. Kendilerinin patlama olacağı gerçeği beklemek daha iyidir ve zaten sonuçlarından kurtulmak. Çok temiz eller, nazikçe cilt silin ve yarayı tedavi bir dezenfektan çözeltisi ile. bunun dışında sıvı derinin diğer alanlarına alamadım emin yapma. Bu enflamatuar reaksiyona neden olabilir. Alkol ile sivilce davranma! Bu sonradan yeni enflamasyon olacak cildi, kurur olduğunu. Doğru olan bir pamuklu çubukla, önceden nemlendirilmiş dezenfektan kullanmak.

getirmek için nasıl eşek üzerinde sivilce tıbbi cihazların yardımıyla

akne kurtulmak için onların hazırlanması "Baziron" ile tedavi edilebilir. Bu, bakterileri öldürür bamteli kurur ve çok önemlidir, hızla emilir. Mükemmel anti-inflamatuar ajan da çay ağacı yağı. Ayrıca kalça derisinin tedavisi için kullanılabilir.

Artık biliyorum akne kurtulmak için nasıl Papa'nın. gerçekleştikten durumunda, hızlı cilt tedavi edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.