Haber ve ToplumErkekler konular

Tekne "Bebek": Özellikleri ve yorumlar

Erkekler hayatı boyunca çocukları kalır. Daha sonra tekne kişisel rüya başlangıcında üzerinde oyuncak ve kontrol panelindeki, onlara araba, uçak ve bir helikopter verelim. Amca Fyodor ve baba düz arabaya çekti ben Ayran köy hakkında karikatür hatırlıyorum. kocası bir tekne hayal ise, bir sürpriz sevilen ve onu vermek istenilen yapabilir, düşünmek, büyük tekneler bahçe topraklarında demirlemeyecektir?

Tekne "Bebek" - harika bir fikir! Bir adam için, yeni bir ceket sahibi olacağını, böyle bir hediye sonra büyük ihtimalle gerçek bir hazine, bir sevgili eşi, olacaktır. Bunun gibi adamlar kadınlar isteklerini anlamak ve bunların uygulanmasına yardımcı olmaya çalışırken.

Tekne "Bebek" - ne bir canavar mı?

Orada küçük bir tekne, havza biraz daha fazla olmakla birlikte, yine de nakledin. Tekneyi katlanır İki metrelik. Bir tasarımcı olarak, anlamak yeteneğine sahip olarak "Bebek", yer almaz. varlığı müdahale etmez ve meraklı gözler için algılanmadıkları - O balkonda veya kiler dairede saklanabilir.

tekne Amaç

Tekne "Bebek" - büyümüş gölet ve sulak alanlarda balıkçılık yapan balıkçılar ve avcılar için ideal. Küçük boyutu kolayca ayak otu ve sazlıkların çalılıkları geçer nedeniyle, çevirmek için çok az yer ile körfezler ile onun yol yapım arkasından sürüklemek için gerek yoktur. Bir arabanın bagajına sığacak kolay, kompakt. Yerden başka bir yere taşınması kolaydır.

Alüminyum Tekne "Bebek" hafif ve dayanıklıdır. Bu bir yolcu için bir oda vardır. Bir çift "Bebek-2", bu buhar avcılık ve balıkçılık için uygun, önceki sürümden daha fazlasıdır da vardır. Onlar tekne turlarının bir aşk paylaşıyorsanız Böyle bir hediye, iki kocasını ve oğlunu yapabilirsiniz. Diğer kazanmayı amaçlayan "bebek" olabilir, satınalımında katlanmış. Bu şekilde, yeni bir yem ya da yem tasarruf edebilir.

"Bebek" sualtı

Denizaltı "Bebek" - bambaşka bir hikaye. Bu bir spor malzemeleri mağazasında satın alınamaz. Ama tekne hakkında bilgi geliştirmek ve sevdikleri kocasını vurmak amacıyla, bu cihazla ilgili bilgileri okumalısınız.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyet Ordusu idi. Kıyıya farkedilmeden kalırken tekne "Bebek" Teknik özellikler, Suyun üzerinde düşmana denizaltının türünü seçmenize olanak verir. Böyle teknelerin oluşturulması geçen yüzyılın otuzlu başladı. örneğin "Leninistlerden" ve "Pike" gibi daha büyük tekneler demiryollarında limanlara taşınacak zordur, bu nedenle küçük ölçekli denizaltı "Bebek" üretmeye karar verildi. Bu tekneler Sovyet mühendislik ve savaşta savaşan kahramanlar gerçek bir atılım olmuştur. Sekiz - yaralı "bebekler" altmış bir batık gemi rakipler, dolayı.

"Bebek" daha iyidir bilgi

tekneler "Bebek" için inşaatın pek çok malzeme vardır. Özellikler tekneler yapıldıkları gelen bu konuda kesin bağlıdır. Cam plastikten bir tekne, alüminyum bir "Bebek" vardır yoktur. Her iki seçenek - tek veya çift kürek, değil motor ile donatılmıştır kürek,. Her seçenek daha iyidir düşünmelisiniz.

Fiberglas "Bebek"

Bu zanaat balıkçıları için idealdir. Bu başka sahil yüz metreden yelken gerekli değildir, dalga otuz santimetre fazla olmalıdır. Çeşitli rezervuarlar üzerinde gündüz balıkçılık için uygundur. Teknenin uzunluğu, üç metreyi bulmuyor kesin olmalıdır - iki metre ve sekiz santimetre. Genişlik - Tam olarak ölçer. Bu yüz yirmi kilo kargo ayakta dayanacak otuz kilo ağırlığında. Bir fiberglas temel avantajı "Bebek" - onun manevra kabiliyeti. Bu tekne yönetmek kolaydır ve tüm talimatları takip edin ve düzgün ardından "Baby" konulu, işler, mal ve yolcu düzenlemek eğer kürekleri sürüş, daha fazla hız gelişebilir.

teknenin pruva üzerinde halka bulundu, bu yüzden plajda veya başka gemiyi yedekte ona kolayca sarılmak olabilir. "Titanik" fiberglas "Bebek" aksine suyla ağzına kadar dolu olsa bile gerçekten batmaz. Bu yapı ve kutu hacmi ile elde edilmiştir. Az - karadan ulaşım arabanın portbagaj üzerinde yapacağı yüzden anlamıyor. Böyle bir gemi yaklaşık yirmi bin olacak değer.

"Bebek" - alüminyumdan yapılmış bir tekne

Alüminyum Tekne single "Baby" su geçmeye turistler tarafından kullanılan, balıkçılık ve avcılık için tasarlanmıştır. Gezginler O elle karadan kolay ulaşım için ekledi. Yolda, ıslak basit ve ıslak erzak almak için daha bir tekne olması daha iyidir. Artı, şişme tarafından ayırt edici alüminyum "Bebek" - doğa bir kompresör kullanmadığı için, şişirmek için gerek, bir lastik bot bir delik delerek şımarık edilebilir. Bu tekne Kolayca sökülüp edilebilir, sessizce yüz kilogram ağırlığını taşımak, yirmi kilogram ağırlığındadır.

Evde veya yazlık kompakt depolama için olasılığı - Avcılar ve balıkçılar "Bebek" esnekliği beğeninize geldi, işletme ve kontrol kolaylığı, balıkçıların eşleri de bu tekne ile aşık oldu. seksen santimetre - tekne boyu monte metre doksan yedi santimetre ve genişliğidir. Bu konforlu sırt ve diğer öğeleri ile bir yolcu karşılamak için yeterlidir. Boyutlar katlanmış: seksen santimetre - uzunluk, genişlik - altmış ve yüksekliği - otuz cm. Araba ile gitmek için hiçbir arzu varsa Böyle olunca toplu taşıma araçları üzerinde taşınabilir. o gerektirmez için, bagaj için olduğu gibi Supplement.

"Bebek" - dayanıklı bir kap. çatlak özelliklere sahip değildir Vücudu, ahşap kayık gibi korozyona tabi değildir. Teknenin yönetimini bir genç emanet edebilir, bu büyük bir olay değil. Hatta su ile dolu ağzına kadar, bağlı Batmayacak bu plaka tekneye - yolcu emniyet kemerinin alt sabitlenmelidir köpük plakaları, sağlayacaktır. Tekne "Bebek" - birçok erkek seçimi, el için bir kap ise günümüze kadar kayıtsız birini sevdiği senin, olamayacak yüzden.

yorumlar sahipleri

tekne, "Baby" nin sahipleri kim Tümü, onu en iyi değerlendirme bırakılır. Hiç harcama planlarında ona kalkmıştı olanlar aynı geminin satın sayılabilir. ağırlığında ve yönetiminde hem - Temelde, onun kompakt ve hafifliği bahsediyor. Tekne güvenlidir ve suyla dolu olduğunda, gereksiz yükü tahammül kolaydır lavabo unutmayın. tek bir kap içerisinde Birisi birbirine uygun başarır. teknelerin sıralamasında "Bebek" ilk kazanılabilir sıralanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.