Haber ve ToplumErkekler konular

BMP'ler nelerdir? Temel eğitim: açıklama, özellikler ve yorumlar

kimin vatandaşı yaşadıkları devletin savunma yeteneğinin temeli ve - En güçlü kuvvetli herhangi bir ülkenin erkekler. Tabii ki, zamanımızda toplumun güçlü yarısının temsilcisi düzenlendi değildir ve askeri birimlerde görev yaptı ve bu adamlar oldukça büyük bir yüzdesi sadece askeri birimlerde yer ve davranış özellikleri hakkında hiçbir fikrim yok. Bu makale (BMP olarak kısaltılır) eğitimi işe ayrılacaktır nedeni budur. KMB nedir, detaylı olarak bakacağız.

Hoşçakal, "vatandaş"!

Yani, hayatında ilk kez genç savaşçı bekliyor ilk şey, ordunun kapılarını kapattı - askeri üniforma ve bir şirketin veya asker tipine bağlı olarak diğer birim dağılımını alma. Aslında, zaman içinde aynı husus bütün asker hizmet döneminde bir referans noktasıdır.

Temel eğitim (KMB) başlangıçta oluşturulan ve onları muharebe misyonları önce onun setin müteakip performansına bir savaşçı hazırlanması için tasarlanmıştır. hizmetin Bu dönem her askerin o evde olmadığını anlamak için süre vererek, daha disiplinli ve toplanan onu olmaya zorlayarak, küçük silah idare edebilmek, ve bir ekip içinde iletişim kurabilecek ve zorunlu bir parçası, gece gündüz çalışıyor "vida", büyük mekanizmanın, bir tür olması gerektiğini öğretir ve yıl boyu.

ilk aşamada

İyice KMB hemen işaret etmelidir anlamak için: yeni gelenler için hayatın bu aşamasında amirlerinin evden, kendi liderler açısından en dikkat odaklı ve subaylar ile biten. Hemen servis koşulları KMB sırasında son derece bağışlayıcı olduğunu belirtin. Ve uygulamada gösterdiği gibi, hatta askeri birliklerin, disiplin, hafif çok iyi değil koymak için, demir disiplin ve en şiddetli biçimde tarafından yaşlı cezası ile tüzük her sapma uyarılmaktadır.

Kilit personel

Çavuş atanan yeni askerin eğitimine lider rolü. Bu onların omuzlarında belli deneyime sahip bu erkekler, hepsi çok sabırla KMB ömrü üzerinde çekilmiş yeni askerler, öğretmenler için de örnek olmaktadır ve çok net bir şekilde ordu hizmetinin genç askerin inceliklerini açıklar var. Tabii ki, burada, her durumda olduğu gibi, bazen genç nesilde şikayet ve yakınmalarını neden fore insan nitelikleri çavuşlar, gel. Ancak uygulamada, belli bir katılık ve sertlik hala iyi işler yapan ve hızla sadece irade, disiplin, dayanıklılık ve dikkat devlet ayrılan süre hizmet etmek mümkün olduğunca ağrısız izin olduğunu fark etmeye başlar en tecrübesiz asker seferber.

Tekrarlama - öğrenmenin anne

Yani KMB ne olduğu kısaca ele. Ancak şimdi, özellikleri hakkında konuşmak akıllıca olacaktır.

genç bir askerin genel fiziksel eğitim derecesi üzerinden KMB sırasında ön plana. takviyeli çavuşlar oyun alanında başlayanlar yetiştirmek nedeni budur. Askerler yerden sıkılmış bar, yetişmeye, bir günlük sabah koşu yürütmek, bodur, karmaşık taban egzersizleri karın kaslarını güçlendirmek gerçekleştirin.

Trajik bugün gösteriyor ki cari erler - değil sağlığa ve hizmet için fiziksel uygunluk düzeyine hem kahraman. Bu bağlamda, özellikle çavuşlar beden ve Silahlı Kuvvetler genç erkeklerin ruhunu güçlendirme dikkat etmek anlattı.

Temel eğitim (KMB) ayrıca matkabın zorunlu çalışma için sağlar. Askerler kendi, hem de bir parçası birimi olarak tekniklerini uygulayarak, tören alanı üzerinde çok fazla zaman harcamak. Kendi başına, matkap bir askerin yatağı oluşturmak üzere sadece tasarlanmıştır ancak onun bağımlılığı takım uyum, emirleri yerine getirmek için. Bu askerlerin, entelektüel, ahlaki ve fiziksel gelişimin kesinlikle farklı bir düzeyde arasında rütbeleri uyum üretilmektedir. tören alanı üzerinde Her biri daima bayram havasında gerçekleşir askeri yemini almak için eğitilmiştir. KMB askerlere sonra tam teşekküllü bir askeri olarak değerlendirilir ve bunların eylem ya da eylemsizlik tamamen sorumlu.

Olmak yada olmamak?

temel eğitim dahildir Ne, biraz anlaşılır. Şimdi KMB ihtiyacı odaklandıracaktır için değer. O, neden bu "karantina" gerekiyor görünüyor? sadece askeri grupların saflarında genç asker askere kolay değil midir? Uzun vadeli uygulama gösterdiği gibi, hayır, daha kolay.

Temel eğitim, benzersiz, çünkü kesinlikle kimse ordunun sert gerçekte toplam daldırma için hem zihinsel hem de fiziksel hazırlanmamış hizmetin başında gereklidir. Örneğin, her asker ayının ilk haftasında sadece sadece yetersiz ordu yemek yiyor yoktur ve neredeyse sürekli çok aç gider. hizmet Kim, bir başkası olarak bu kelimeleri anlar. Düzenli orduda gıda, günde üç kere rağmen. İşte ön planda yetersiz beslenme de, orduda gıda bir ev gibi değil, olduğu gibi tatmin edici ve yağlı olduğu için. kişi tam anlamıyla hayat her zamanki şekilde sökülüp çünkü ek olarak, etkisi çok stresli. Onun kendini artık usta olduğunu ve uymak zorundadır gerçeğine uyum sağlamak zor olurdu. Bu bağlamda, KMB - savaşçı için gerçek bir kurtuluş, hemen bir "karantina" olmadan bölümüne gitti çünkü eğer, bu sadece hem ruhsal hem de fiziksel olarak parçalanacaktır.

İlköğretim iklim değişikliği konusunda unutma. Yani, kuzey bölgelerinde sert iklim, örneğin, daha sıcak bir iklimde hayatının on sekiz veya yirmi yıl yaşadı ve hizmete yapan biri, kesinlikle uyum için biraz zamana ihtiyacı olacak ve bu temel bir eğitim vermektedir.

önemli nüanslar

Nasıl kendileri için en az kayıp ile KMB geçmek? Her şeyden önce, her işe milyonlarca insan olmuştur anlıyoruz veya dünyada ve oldukça hissi ile kendini sakin olmalıdır. Bu psikolojik özellikle genel ve işe eğitiminde hizmetine ayarlamak için önemlidir. Biz her zaman hayatında Ordu dönemine unutmamalıyız - bu sadece bir an, ve vakarla tutun gerekir.

her askeri birimde, istisnasız, zaman önemlidir ve hızlı bir şekilde gezinmek için. Hayatın özünü anlamak grubuyla birleşerek, sonra komutanı ve iş olarak saygı ve anlayış ile bir savaşçıya tutulacaktır zorunludur.

Önceden hazırlık

sizin için gerçekleşecek yıllardır çalışmış temel eğitim, taktik, bunun için hazırlanmak ilerlemek eğer çok daha kolaydır. Evin çevresinde taşımak veya Crammed yemini yürüdü yaklaşık Hayır, tabii ki, biz bahsetmiyoruz. Yapabileceğiniz çok önemli bir şeydir - bu yüzden bu gün süre egzersiz adamak, daha ziyade bir spor kulübüne katılmak için. Deneyim en verimli güç ve dayanıklılık (yüzme, dövüş sanatları, vb) arttıran egzersiz ziyaret edeceğini göstermiştir.

yorumlar

Tek seferde askerlik ya da askeri lisede eğitim düzenledi bu kişilerin görüşüne, sonunda hiç kimse harcanan zamanı pişman değilim: Sonuç olarak bu KMB, biz unutmayın dikkate. Evet, elbette, servis kendisi esnasında zorluk anlarında, birçok erkek orduda kaldığı rasyonelliği merak fakat son tarihten sonra bunların her hayatımın en iyi dönemlerinden biri olarak askerliğini geri ödenecek hatırladı.

erkeklerin her birinin hayatının bu dönemini eşlik temel kısıtlamalara sakin tavırla kelimenin tam anlamıyla ordu, böylece - Ve bu KMB hatırlıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.