Haber ve ToplumErkekler konular

Briar demlemek için nasıl

Kuşburnu yaz aylarında olgunlaşır, çok kullanışlı bir çalı olarak bilinir ve güzel bir çiçek, ama harika meyve sadece sahiptir. kalça en yaygın kullanımı - karışımlarımızı ve tentür hazırlanıyor. Ama, onu bahşedilmiş korumuştur doğa vitaminler, nedeniyle, Briar demlemek için bilmek gereklidir.

Kurutulmuş meyveler rendelenmiş ve bir termos demlenmiş edilir. kurutuldu iki çorba kaşığı su yarım litre: şu oranlar kuşburnu nasıl demlemek öğrenmek için gerekli olan kuşburnu. Bu durumda, tüm vitaminler, eser elementler ve mineraller korunur.

Genellikle, gül demlemek için nasıl bir fikir birliği, demlemek için hiçbir kaç görüşler, pek çok yolu vardır. Doğru olan en uygun olan yolu seçmek.

İşte pipo demlemek için nasıl bazı tarifler vardır. Grind, kuşburnu onların tüyleri öncesi saflaştırılması. vitamin yönünden çok zengin olan tohum, ortaya çıkarmak için bir kıyma makinesi ile meyve ilerleyin. Bu durumda İnfüzyon yirmi dakika boyunca suyun 300 gram elde edilen meyveler bir avuç kaynatın ve sonra tülbentten geçirilerek protsedt en iyisidir, pişirmek için tavsiye edilmez. Sen yarım bardak bu kaynatma günde üç kez içmek gerekir.

Aşağıdaki tarifi içecek kuşburnu nasıl bir şey olduğunu - infüzyon ile aynı oranda yirmi dakika boyunca kaynatın, kaynar su dökmek. Sonra kuşburnu ile gemi tamamlamayı battaniye iki saat boyunca. Bir cama günde üç kez içmek gerekir. Süre içki - bir ay.

Bazı ezilmiş kalça bir iki çay kaşığı ekleyerek, çay demlenmiş. Böylece, vücudunuza yardımcı C vitamini stok yenileme, hem de bağışıklık sistemini artırma, bütün kış içebilirsiniz. Ayrıca vahşi büyük miktarlarda C vitamini içeren vitamin A, F, I, K, fosfor, demir, kalsiyum, mani, krom yükseldi.

Hesaba düzgün gül demlenmiş değildi olarak, diş hekimleri sık bunun bir kaynatma içerseniz, diş mine kırık olabileceğini söylemek gerçeğini almaya da gereklidir. Sonuç olarak, diş çürümesi başlar. Bir kamışla içmek gereklidir ve uygun oranlarda - Bu nedenle, doktorlar demlenmiş kalça su içmek için nasıl tavsiyelerde: su bardağı başına on meyve - Bu insan vücudu için gerekli olan miktardır.

bariz rağmen gül kalça yararları, o tamamen kontrendikedir kime insanlar var. Bunlar tromboflebit muzdarip insanlar ve kan pıhtıları oluşmasına yatkın. Kan dolaşımı, kalp hastalığı, yüksek tansiyon ihlali etkilenen kalça ve insanları kötüye kullanma. Kuşburnu tansiyonlu hastalar için uygundur.

Uzun zaman gül kalça bir kaynatma yapmak, bu karaciğerin arıza meydana gelebilir, ve bazı durumlarda olmayan bulaşıcı sarılık başlayabilir.

Kuşburnu kötü bağırsaklar çalışmayı etkileyen, safra atılımını inhibe, nedenle kabızlık için içmek mümkün değildir. çilek kullanılarak Dikkat cilt ile ilgili sorunlar vardı insanlar olmaları gerekir.

Kuşburnu soğuk kuvvetle kontrendike kimin için hamile kadınlar için çok yararlıdır. Ve hâlâ geldiyse, her zamanki gibi, onun bozulmadan kullanışlı gebelik koruyacaktır gül,. Sonuçta, hamile bir kadın hiç ilaç içmemeli.

Bu kendi ülkesinde ya da komşu ormandan gül kalça toplamak en iyisidir. Bu durumda, size çilek anlamıyla vahşi yolun kenarlarında büyüyen gül ile doludur ağır metallerdir toplanan güçlü bir kanaat oluşmuş olacaktır. Meyveyi kurutmak çünkü güneşten uzak gerçekleştirilmelidir ultraviyole ışınları yararlı sonucu veschestva.Neplohoy ve bu harika çalı meyvelerinin derin dondurulmasını verir yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.