OtomobilArabalar

Püskürtme uçlarını temizleme - ek maliyetler önleyecektir bir olay

Eğer sürücü yaşandığı elektrik kesintileri sırasında pedal atlayışları ve eğimleri hissetmiyorsanız Bu durumda, istikrarsız olduğunu rölanti hızı ve artan yakıt tüketimi bunun sebebinin memelerinin kok olduğunu oldukça mümkündür, ve araç operasyonu kararsız hale geldi. Bu terim, yakıt akması zorunlu olan kanalların püskürtücünün tıkanmasını katı reçineli mevduat kavrar.

Meme kirli ise, yakıt bu onun hava ile karıştırılması bozulmasına yol açan kırık dışarı püskürtülen. Bu aracın tüm yakıt sisteminin verimliliğinin azalmasına yol açar. Bu duruma Akılcı çözüm meme temizliği edilir. Bu prosedür önemli masraf olmadan makinenin tüm sistemlerin eski düzgün işleyişini geri yükleyecektir.

Bugüne kadar, meme temizliği çeşitli şekillerde yaptı:

 • yakıt katkı yıkanması;
 • El yıkama özel sıvıları;
 • stand özel akışkanlar ile yıkanması;
 • ultrasonik temizleme memeleri.

Sadece ilk iki yöntem "alanı" koşullarda mümkün olduğu unutulmamalıdır. 2 yöntemlerin kalan araba tamir profesyonellerin elinde uygulanmalıdır.

yöntem en etkili (ve aynı zamanda uygun fiyatlı) özel sıvıların yardımıyla kendi elleriyle temizleme nozulları olduğunu. Bu prosedürü gerçekleştirmek için, aşağıdaki bileşenlere sahip olmalıdır:

 • durulama sıvısı;
 • düğmesi;
 • İki eşit uzunlukta teller;
 • Elektrik bandı;
 • araçlar;
 • batarya;
 • Silikon tüp çapı 5 mm.

Bugüne kadar yıkama birçok türü vardır, ancak, farklı değildir birbirlerinden vardır. Tercihen alıcı kartuşları sprey 1 ila 0.5 litre 2 0.25 litre. Bunun nedeni, bu boş olabildiğince büyük bir sprey basıncı önemli bir azalma sağlamaktır.

2 saat tek başına araç bırakmak gerekli enjektör temizleme prosedürlerinden önce. Böyle bir önlem makinesinin yakıt sistemindeki boşta basınç minimal sonra çünkü büyük çaplı işler sırasında yakıtın Boğazı önlemeye yardımcı olacaktır. meme temizliği önce, arabadan başlatılabilir onları kaldırmak için gereklidir. Bunu yapmak için, yakıt demiryolu sökmeye. Daha sonra her bir ağızlık kaldırabilirsiniz. Buna ek olarak, tedavi öncesi birkaç hazırlık adımları geçirmek gereklidir:

 1. püskürtme memesi ile silikon boru vasıtasıyla güvenilir bir bağlantı sağlamak.
 2. enjektöre bir akım getirin. Bu amaç için, tellerin bir kopma renkli büküm vasıtasıyla kurulur. Akım darbesi beslenebilir gereklidir. Bir pil bağlı her tel ucu ve memeye saniye. düğme akımını basılması memesine temin edilecek başlar. göndereceği durdurmak için yeterlidir düğmesini bırakın.

Yıkama dış temizleme püskürtme yapılmalıdır önce. Yıkama sıvısı kendi şişme ve deformasyon kolaylaştırır çünkü Daha sonra, tüm kauçuk parçaları bertaraf edilmesi arzu edilir. kendisi birkaç aşamada gerçekleştirilir yıkanması:

 1. sprey tüpleri basılması.
 2. düğmesini tıklayarak.
 3. yıkama sıvısı ile püskürtme uçlarını temizleme. Sprey üniforma haline gelmez gelene kadar kaldırdı.
 4. Kalan mevduat yıkama durulama tekrar edilmektedir.

Bu yıkama memeleri de biter.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.