Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl fırında somon pişirmek için?

Elbette, birçok kırmızı balık yararları hakkında duymuş. Düzenli kullanımı inme, ateroskleroz ve koroner kalp hastalığı önlenmesidir. Buna ek olarak, kırmızı balık fosfor içerir ve bu nedenle kemikleri güçlendirir. İyot bu içerir hafızayı geliştirir ve demir hemoglobin normalleştirir.

Böyle yararlı bir ürün mümkün olduğunca sık masada olması gerektiği açıktır. Kırmızı balık - somon veya somon çorbası pişmiş veya havuç ve soğan ile söndürmek edilebilir. Ama fırında pişmiş lezzetli balık çıkıyor.

Nasıl somon fırında mantarlı fırında?

hazırlanması için ihtiyacınız olacak: 800-1000 gr. balık, 200 gr. mantar, 2 soğan ve havuç, baharatlar ve limon. Zaman kazanmak için, daha iyi temizlenir ve gutted balık almak. Somon fileto. 2 cm kalınlığında, madalyonlar oyulmuş 2 taraf ile fazla su, biber ve tuzun ayrılması için, banyo kağıt havlu ile kurutulur. Sonra, sebze kesmek jülyen havuç, soğan ince halkalar ve mantar plakalar - ve mantar. Onları kestikten sonra biraz yağ ile kızartma. Önce sonra birkaç dakika ve mantar soğan, havuç koyun. 4-5 dakika sonra, tava sıcaktan kaldırılır. sebzeler hazır olduğunda, folyo birkaç yaprak ayrılmıştır. sarılı sebze mantar yemek kaşığı bir çift ve sonra folyo - Her günü biraz tereyağı ve üstüne somon bir parça koydu. 15 dakika boyunca 180-200 ° sıcaklıkta pişirilir. Servisten önce, limon suyu serpilmiş balık folyo paketini ve bir dilim limon ile süsleyin.

Fırında somon tarifi baharatlarla.

balık, limon, tatlı biber, soya sosu, bir sterlin: İhtiyacınız olacak hazırlanması için susam yağı, - fesleğen, karabiber ve kekik baharat. Önce somon yemek nasıl fırında,. 2 cm kalınlığında küçük biftek, içine fileto kesilmiş, Ve onların cilt kaldırmak için gereklidir. Biber temizlenmiş ve büyük halkalar halinde kesilmiş. biber halkaları - Susam yağı sonraki tavayı yağlamak ve balık biftek üzerine yayılmış ve. En somon 3 yemek kaşığı ile serpilir. kaşık soya sosu ve bir limon suyu. Tuz, baharat serpin ve 180-200 derece sıcaklıkta yarım saat fırında gönderin.

olağandışı tarifleri Aşıklar kurutulmuş meyveler ile fırında somon fırında yapabilirsiniz.

saflaştırılmış balık 1 kg, 150 ° C: ihtiyacı hazırlanması için. kuru kayısı, erik, ceviz, mayonez, bir kavanoz, 1 soğan, havuç. Kurutulmuş meyveler yarım saat bekletilir ve daha sonra ince kesilir. Somon bölümleri ve küçük bir tuz halinde kesilmiş yıkanmıştır. folyo astarlı çanak veya fırın tepsisine Kabartma ve balık biftek üzerine yayıldı. Somunlar ezilmiş. Soğan ince doğranmış ve havuç kaba rende sürülür. Sebze biraz somon parçalarının bu karışım ile kaplanmış meyve, fındık ve mayonez, ile birlikte bitkisel yağda kızartılır. Üst tava folyo parçası ile örtülü ve yarım saat boyunca 220 derecede ısıtılmış fırında gönderin.

Yaz aylarında sebzeli fırında somon fırında yapabilirsiniz.

Bu ihtiyacı: saflaştırılmış balık, kabak ve 2 küçük biber, limon, tuz ve baharat bir pound. Önce bir fırında gibi somon fırında, tava folyo veya parşömen kağıdı yaymak için gereklidir. Halka dolmalık biber - Bu kabak dilimleri ve arıtılmış ve üst dilimlenmiş yayıldı. Soyulmuş ve sebze koymak somon, tuz parçalarını yıkanmış, biber serpin ve limon suyu serpilir. En folyo Kapak ve 200 ° 'de 20 dakika süre ile fırına.

patates ile pişmiş somon, - Her gün Dish.

basit ve hızlı bir şekilde hazırlanması ve çok hassas ve sulu çıkıyor. patates kilogram balık yarım kilo üzerinde mayonez yarım paket, 100 gr alır. Peynir. Patates temiz ve dilimler halinde kesin. Temizlenmiş ve yıkanmış balık küçük biftek, biber ve tuz ayrılır. Domates halkalar halinde kesilmiş. Bir fırın tepsisine, patates bir kat daha ilk balık, domates üstündeki patates yayılmasını ve kapsamaktadır. rendelenmiş peynir serpilir ve 180 derece yarım saat fırına.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.