Gıda ve içecekYemek tarifleri

Smoothies - bu en yararlı incelik

yapabiliyor bu yararlı ve lezzetli kokteyl, tam bir yemek yerine - sağlıklı gıda fanlar Smoothies biliyoruz. bulaşıcı hastalıkların önlenmesi için tüm sonbahar ve kış aylarında ihtiyaca uygun şekilde, vitaminler ve mineraller açısından zengindir. Aynı zamanda çok hızlı ve yemek pişirmeyi bilmiyor olsa birini işleyebileceği kolay hazırlanıyor.

Biz nasıl sana söylemeden önce bir blender içinde bir yüzlü, biz bu kokteylinin orijinal görünümünün tarihi gerçeklerin bir kısmı hakkında söyleyecektir. O nispeten genç olduğu unutulmamalıdır. Smoothies geçenlerde ortaya çıktı - Geçen yüzyılın altmışlı yıllarda. Ve pişirmek için çok az zaman vardı hippi hareketi, onun kökenli yayılması, hatta gıda yokluğunda, açlığını tatmin edebildi hızlı ve zengin kokteyl oluşturduk. Bu ekstra kilo kurtulmak sağlayan diyet yemekleri büyük bir biçimidir - Zaten seksenlerde, beslenme ve spor yaşam tarzı için kampanya sırasında bir devrimin başlangıcı ile, bu smoothies ortaya çıktı. şey, bu kokteyl çok içten ve aynı zamanda kalori en az bir miktarda bulunmasıdır.

Hazırlık Smoothies - Bu bir gerçek bir zevk. Güneşli ve kaygısız çocukluk geri döndürür ve neşeli anılarla kalbini doldurun. Ancak, lezzetli bir kokteyl ve hakkını almak için, bazı kurallara uymak gerekir:

  • onlar kompozisyonda hafiftir ve bütün gün enerji çünkü Beslenme, sabah meyve smoothies kullanmayı öneriyoruz. Ama öğle ve akşam doyurucu bitkisel kokteyller hazırlanmalıdır.
  • Daha iyi ekşi krema ve kullanmamaya az yağlı yoğurt ve süt.
  • Yapımı Smoothies sadece en ihtiyaç ve sadece iyi bir ruh halinde ve sonra şarj kokteyl olumlu güç ve fayda istenen.
  • Daha canlı bir tat vermek için bitkisel kokteyl, zemin kuru baharat ve baharat değil, tuz kullanmalıdır.
  • yaban mersini, kuş üzümü, kayısı, elma, greyfurt: diyet smoothie için şekersiz ve besleyici olmayan meyve ve çilek kullanmak gerekir. Amacınız eğer - Ekstra kilo kurtulmak için, bir muz, şeftali, üzüm ve karpuz ilgili bir şey unutmak için bir zaman olmalıdır.

lezzetli bir kokteyl ve mümkün blender kullanmaya hazırlamak - Şimdi biz ne yüzlü biliyorum. Bunu yapmak için, en sevdiğiniz sebze ya da meyve (yaklaşık 200 gr) almak ekleyebilir, az yağlı yoğurt, yoğurt veya yağsız süt ihtiyaç duyulan if (yaklaşık 1 su bardağı), baharatlar, ve hepsi iyice homojen kütle haline çırpılmış. Bu vitamin kokteyli günlük tüketimi size pek çok yarar sağlayabilir:

  • soğuk algınlığı önlenmesi bir tür temel vitamin ve besinleri vücut, Doymuş.
  • Onları en az bir yemek değiştirerek aşırı kilo yaklaşık 5 kilogram kaybetmek zahmetsiz verir.
  • senin açlık ve susuzluk tatmin.
  • Bu çocukluk kokteyller tatmak ve ruhları kaldırmak hatırlatır.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.