SağlıkMüstahzarlar

"Supremumların-broncho": İlacın kullanımı için talimatlar. "Bronchoalveoler Supremumların" öksürük şurubu uygulamaya ilişkin yorumlar

Uygulamaya bağlı ilaç "bronko-Supremumların" komutu, anti-enflamatuar ve balgam söktürücü etkileri üretmek bitkisel ilaçlar ile de ilgilidir. İlaç mukolitik ve bronkodilatör özelliklerini göstermektedir. Menşe ülke - Hindistan.

farmakolojik Aktivitesi

nedeniyle bitki kökenli maddelerin Bileşiminde mevcut Eylem ilaçlar. Biz detaylı olarak onların her açıklar.

  • Adatoda Wasicka - kimin yaprağı ekstresi etkili ilaçlar olarak kullanılan binlerce yıldır bir bitki astım, bronşit, tüberküloz ve diğer hastalıklardan. Bu bileşenin etkinliği olan spazmolitik, mukolitik söktürücü özellikleri ile ilgilidir. Adatoda Wasicka "bronchoalveoler Supremumların" hazırlık dahil öksürük ve soğuk algınlığı, birçok ilaç kullanılmaktadır.
  • Meyan - en ünlü ve en iyi öksürük tedavisinde kullanılan bu fabrikada çalıştı. onun farmakolojik etkiler hatta Çinli üç bin yıl M.Ö., yazılı konuşuyoruz Üzerine "otlar üzerinde Risalesi". Tibet tıbbı reçetelerin analizi meyan kökü tüm suçlamalardan neredeyse yüzde 98'lik bir parçası olarak kullanıldığını gösterdi. Bitki yatıştırıcı, anti-inflamatuar, analjezik, balgam söktürücü aktiviteye sahiptir. vücuttan atılmasını kolaylaştırır, buna bağlı olarak viskozite ve mukus artan üretimini azaltır ve bir madde - Its etkinliği mevcudiyeti glitsirrozina ilişkili. büyük ölçüde kullanım "Supremumların-broncho" için talimatlar ile açıklanabilir meyan kökü eylem şişlik kaldırmak ve kuru öksürük kaldırmak olanak sağlar o kaynaklanmaktadır. Bu solunum yolu ve bronş ve trakea kirpikli epitel mukozasında salgı uyarıcı işlevi elde edilir.
  • Zerdeçal - ayrılmaz bir parçası olan çimen, Hint kültürü. bu ülkenin insanlarının ve tabii onun pişirme ve kozmetik sanayide ve günlük yaşamda kullanımı ve, tıp. bitki yapısı güçlü bir anti-inflamatuar madde olan kurkumin içerir. Buna ek olarak, zerdeçal özü rizom özellikle çocuklarda, hastalıklar sonrasında zayıflayan organizmayı geri çok önemlidir, sindirim sisteminin işleyişi geliştirir ve iştahı uyarır.
  • Kutsal fesleğen - En Hindistan bitkilerde saygı. binlerce yıldır büyük bir iyileşme gücüne sahip bir ilaç olarak kullanılır için Onun devam. Fesleğen birlikte bir antipiretik, antiseptik, öksürük ilacı, balgam söktürücü hareket üreten birçok aktif maddeler içerir. İlacın bir parçası olarak "bronko-Supremumların" de bir analjezik etki sağlamaktadır.
  • Zencefil bir doğrudur - ilk kez harika bir bitki henüz yaklaşık iki bin yıl MÖ tez İmparator Shen-Nun'ı bahsetti. Zencefil "evrensel tıp" anlamına gelen bir Sanskritçe kelimedir ve bunu tamamen haklı olduğunu söylemeliyim. nedeniyle zencefil rizom ekstraktı etkisine İlaç "bronko-Supremumların" (talimat rapor edilir), bronşları genişleten bir anti-enflamatuar ve anti oksidan özellikleri sergiler ve bitkisel uçucu yağların bir kısmı bağışıklık sistemini güçlendirmek ve hızlı bir iyileşme teşvik olarak mevcuttur.
  • Nightshade zheltoplodny - Hindistan fabrikasında yayıldı. Bu hastalık, geniş bir yelpazesinin tedavisinde kullanılır. Hipokrat onun tıbbi etkileri konuştu. Aktif maddeler, bir bronkodilatör, ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Nedeniyle ilaç "bronko-Supremumların" (kullanım çizgiler olan) etkili bir şekilde vücut ısısını normale zheltoplodnogo bileşim nightshade varlığı için.
  • Kakule mevcut - en popüler biri ve tüm baharatlar dünyada takdir. Ancak, zencefil ailesinden bir bitkinin tohumları, pişirme değil, aynı zamanda tıpta sadece kullanılan sergi bronkodilatatör ve viralstatic aktivite çünkü. Oysa fazla üç bin yıl önce biz grip, nefes kolaylaştırmak soğuk algınlığı tedavi etmek amacıyla kakule kullanmaya başladı.
  • Uzun biber - yaygın birçok ülkede ilaç endüstrisinde kullanılan bir bitki. Hint literatüründe tıbbi özellikleri çok ilk söz geri 2 binyıl kadar dayanmaktadır. Uzun biber antioksidan, anti-inflamatuar, anti-alerjik etkilere neden olur. Diğer şeylerin yanı sıra, bu yardımcı olur , bağışıklık sistemini geri yükleme, ve bu nedenle ilaçların broncho-Supremumların" dahil edilmiştir. Kılavuzu uzun biber meyve özü virüs ve bakterileri etkisiz hale getirmek olduğunu bildirmektedir.

Farmakokinetik

daha önce belirtildiği gibi ilaç aktivitesi, ancak farmakokinetik çalışmaları karakteri iletken, bileşenlerin dahil kombine etkisi neden olduğu mümkün değildir.

endikasyonları

Hazırlama "bronko-Supremumların" el öksürük (soluk borusu, ilk aşamaları boğmaca, larinjit, pnömoni, farenjit, bronşit) eşliğinde solunum yolu iltihaplı yapılı hastalıkların, kullanım ve kronik solunum yolu hastalıkları (Lectorsky gırtlak, tavsiye bronşit sigara).

dozaj formu. yapı

özel bir kokuya sahip bir koyu kahverengi bir şurup formunda üretilen ilaç. 50, 60 ya da 100 mililitre şişeler içinde serbest eczanelerde. şurup, 5 ml 30 mg koyu özüt adatody damar, meyan kökü, 20 miligram kalın özü, Holy fesleğen, zerdeçal ve zencefil ilaç, 5 miligram koyu özüt uzun biber, Itüzümü ile kakulenin zheltoplodnogo mevcut 10 mg kalın özü içerir. Minör bileşenler çıkıntı zamkı guar, sodyum benzoat, bronopol, sukroz, aroma, rezene, ahududu lezzeti, sorbitol çözeltisi semidesyatiprotsentny, levomentol, metil parahidroksibenzoat, karamel, hidroklorik asit, sodyum propil parahidroksibenzoat, propilen glikol, arıtılmış su, sitrik asit monohidrat. 98 125 ruble arasında değişir fiyat hangi İlaç "bronş-Suprema", bir doktor bir reçete olmadan herhangi eczanede satın alabilirsiniz.

Kullanım yöntemi. dozaj

On dört yıl ve yetişkinler üç kez sonra çocuklar günde şurubu, bir veya iki çay kaşığı (5-10 mililitre) içmek gösterilmiştir. Yarım çay kaşığı (2.5 mililitre) daha fazla reklam - altı on dört yaşındaki hastalar üç kez üçten beş yıla kadar günde alımı veya tıp yarım çay kaşığı (2.5-5 ml) ve çocukları reçete. iki üç hafta ortalama terapötik elbette.

yan etkiler

Çok iyi her yaştan ilaç "bronchoalveoler Supremumların" nin hastalar tarafından tolere. Yorumlar kullanımdan sonra herhangi bir olumsuz etkilerin ortaya çıkması üzerine hemen hemen hiç bilgi içerir. Ancak, talimat hala ilaç bileşenlerine aşırı duyarlılık durumunda alerjiye yakalanma olasılığı hakkında uyarır.

Kontrendikasyonlar

kullanımı ilacın maddelere intolerans kaçınılmalıdır. üç yıla kadar çocuklar için araçlar reçete etmeyin. diyabet hastası olan bir kişinin para alırken şurubun 5 ml şeker 1.5 gram içerdiğinden özellikle dikkatli dikkate alınmalıdır. çocuk yapma döneminde ve emzirme İlaç İdaresi "bronchoalveoler Supremumların" sırasında sadece kesinlikle gerekli.

Diğer ilaçlarla etkileşim

Bu durumda olduğu gibi, öksürük kesici ilaçlarla şurubu karıştırmayın, zor balgam balgam azalır.

aşırı doz

aşırı doz Bugüne kadar hiçbir raporlar.

Çocuklar için Tıp "bronchoalveoler Supremumların". yorumlar

Ebeveynler ilaç hakkında olumlu. ilaç bir ilaç içermez ve özellikle hammaddelerin bitki içermesidir Bunların mutlu. Anne ve baba şurubu nazikçe çocuklarda olumsuz reaksiyonlara neden olmaz, vücut üzerinde hareket ettiğini söylüyorlar. Çocuklarda alımı mukozal ödem kaldırdıktan sonra kuru öksürük durur. Bunun nedeni bronşlar üzerinde ilacın bazı rahatlatıcı etkisi olduğu yoğun öksürük spazmiruyutsya altındadır. Ayrıca, ebeveynler çocuklarda şurubu bir sonucu "bronchoalveoler Supremumların" ısısını düşürür olarak bildirmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.