Gıda ve içecekDüşük kalorili ürünler

Evde Yağsız süt

Çocukların sadece içmek için oldukça yakın çok popüler teori kadar, ayrı bir besleme dayalı süt iyidir. Üstelik sadece bebekler. En kısa sürede küçük adam bezi dışına büyüdükçe, onun diyette süt miktarı yetişkin bu ürünü tüketmek için de, bu yasaktır, minimize etmek gereklidir.

Eğer gerçekten istiyorsan Aşırı bir durumda, bu teori kendisini dağıtma izin süt tozu, yağsız iddia edilen yetişkinler için gıda kullanmak için izin kompozisyon hangi. Biz süt onların meşru bebek yiyecek mahrum edilmemelidir çocuk ve yetişkin bireylerin sadece yemek doğa tarafından tasarlanmış böylece bu kısıtlamaları açıklar. derler, o, hiçbir hayvan yetişkinlikte süt içiyor. Belki de bu teorinin yazarları evde bir kedi olmamıştı. Orada bu argümanlar bazı gerçeği rağmen ... az yağlı süt, aynı zamanda ürün bazında yapılan sadece yemem insanların belirli bir yüzdesi vardır. Onlar alerjisi var. Ama alerji süt, ancak hemen hemen her ürünün sadece olabilir. Ve kendime iddia edilen çocuğun çeşit alamadım sırf bir bardak süt zevkini inkar etmek, sadece saçma. Sen zorla bebek şişeden götürüp, ama sadece mağazasında bir çanta satın değiliz.

Gıdalarda bu ürünün kullanımı karşıtlarının bir başka argüman da yağ içeriğidir. Eğer süt yağı içerseniz, kaçınılmaz olarak ağırlığını artıracaktır. Vücuttaki kolesterol artışı, insanlar hasta ve sonunda ölür. Bu teorinin ardından sıra bütün az kalori az yağlı süt, popülerlik kazanmaya başladı. Ve haklı - gerçekten düşük.

Bu dalganın üzerinde bile eklenecek yönetilen diyet ürünleri süt yoğunlaşmış. süt tozu üretimi kullanıldığı zaman olduğu gibi, tatlı bir incelik ile bir kavanoz yazıldıysa, o zaman güvenli bir şekilde bu ürüne kendinizi sınırı yoktur ki.

(- saf karbonhidrat şekeri gibi) diyet ürünü bize o karbonhidrat açısından zengin düşünmek mümkün olup olmadığı sorusunu bir kenara bırakalım. Biz sağlık yağsız süt için çok yararlıdır, bulmaya olmayacaktır. Gerçekten de, her zaman o zaman bir bütün içme, yağsız süt içti varsa, bazı sağlık sorunları olsun - Biz tanımak gerçeğine kendimizi kısıtlamak. Bunlar temel olarak ifade edilmiştir hazımsızlık. Vücudunuz sadece yeterince buna tepki değil, böyle bir ürüne alışkın değildir.

Onun mide kalesinde emin değilseniz, o zaman deney daha iyi değil. mağaza aniden yüksek yağ ve az yağlı sütle dışarı satılan tüm sadece süt göründü varsa, o da yağdan arındırılmış ve bağımsız olarak yapılabilir. Bunu yapmak için, sadece bir mikser, gazlı bez, süt kabı ve süt kendisi gerekir.

kap içinde satın alınan süt dökün ve serin bir yerde birkaç saat bekletin. Bu süre boyunca, iki net bir şekilde görülebilir fraksiyon ayrılmıştır. kapsayıcınızın şeffaf camdan yapılmış ise, kolayca taraftan bakarak görebilirsiniz. Kaşık, dikkatle üst katmanı kaldırın. Bunlar ortalanır krem ve bütün yağ vardır. kremayı çıkardıktan sonra sıvı diyet başladı emin değilseniz, o zaman bir mikser almak ve tereyağı kalan süt yağı çırpın.

tülbentten geçirilerek Şekil değiştirme sıvı, tereyağı ayıran ve çağrılacak Kullanıldı olarak, mevcut yağsız süt almak veya olacak - ödersiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.