OtomobilArabalar

Skoda Rapid Spaceback: özellikleri (fotoğraf)

Skoda Rapid Spaceback - Subcompact araba sınıfı - İlk Görev L. gelecek yılın ilkbaharında adında bir konsept otomobil olarak 2011 yılında Frankfurt Motor Show'da gösterildi, bir kavramsal model Pekin'de otomobil sergi göstermelik oldu. Skoda Rapid Spaceback seri üretimi için bir tam olarak hazır 2012 yılının Eylül ayında Paris Motor Show'da sunuldu.

yeni bir model ortaya çıkması

İki ay sonra, Skoda Rapid Spaceback ilk toplu Avrupa bayi emrinde aldı. Ve erken 2013 yılında, yeni araba Çin ve Kazakistan'ın alıcılara sunuldu. bir makine Rus özelliklerini ışığında adaptasyonu geçecek zaman Rus pazarı Teslimatlar 2014 yılında başlayacak. Birinci açıklık büyütülmüş ve ön süspansiyon takviyeli uzun yaylar ve amortisörler düzgündür konulacaktır. Rus alıcı için araç yük kapasitesi de kötü yollarda aracın stabilitesini ekler 535 585 kg'a kadar artırılacaktır. Şu anda, Çek Mlada Boleslavle bir fabrikada üretilen Rus için "Skoda" Hızlı". Gelecekte, araba eski gaz kapasiteleri Nizhny Novgorod üretilecek.

Tasarım özellikleri

araba markalarının model numarası "Skoda" Skoda Rapid dikkate boyutunu ve genel özelliklere alarak sadece Skoda Fabia arkasında yer alıyor. Bazı küçük bileşenler ve Fabia mekanizmaların yanında Skoda Rapid montajında kullanılır. Yeni araba 90 mm daha uzun dingil açıklığı rağmen Bireysel parametreler "Rapid", ilk nesil Skoda Octavia modeline aynıdır. Bu ek santimetre ön ve arka koltuklar arasındaki boşluğu arttırmak için kullanılmıştır. tasarımcılar bu sorunu çözmek için her fırsatı kullanmaya çalışıyoruz böylece arka koltukta bulunan yolcular ayakları var olduğu bir bölge, eksikliği, aileden "Skoda" tüm modellerin zayıf noktasıdır.

dizayn

Skoda Rapid Spaceback, karakteristiklerini Tasarım daha da gelişmesine tahmin olanak veren daha sıkı hale gelmiştir, bu Octavia'yı son değiştirilme etkileyici modeli Fabia İtibar doğasında ciddiyetsizlik :, ya artık. Dış Skoda Rapid - Bir disiplin örneği ve formların sade şıklık. model "Rapid" örneğinde günü o jantlar, kaput ve bagaj kapağı üzerinde yerleştirerek, şirketin "Skoda" nin yeni logosunu kullanmaya planlanmaktadır. Markanın güncel modeller, "Skoda" arabalar sadece adını ve logosunu taşırlar.

anlaşmazlıklar devam herhangi bir vücut tipine aksesuarları Skoda Rapid Spaceback konusunda. Kesin modeli arka kapı eğim ifade değildir eşit, arka çıkıntı uzatılmaz hatchback'in türüne atfedilen veya liftbek olabilir, konuşma ve liftbek ana özelliğidir.

Model Hatchback Skoda hızlı Spaceback klasik konturlar hatchback'te da açık bir şekilde, aşırı hatchback aracın arka çatı parçası ve arka kapının eğim açısı için, işaretlenmiş. Vücudun profili tam olarak cevap veya hatchback veya liftbek etmediğini ortaya çıkıyor ve ortada bir yerdedir. Karışıklık da hiç Hint dayanmaktadır Hint versiyonu "Rapid", getirir " "Volkswagen" Vento Fabia ön şerit ile ve sedan" "Kendi dış iddia sedan üzerinde" açık" Rapid "yanında kullanılabilir," Toledo Çek bitki Mlada Boleslav ve büyük ölçüde şeklini tekrarlar.

güvenlik düzeyi

Skoda Rapid Spaceback emniyet sağ düzeydedir: ABS sistemleri kilitlenme önleyici frenler, ESP, döviz kuru istikrarı, TRC (çekiş kontrol sistemi) sahip olan araç donatılmıştır. Kurulmuş hava yastıkları özel nişler içinde iç çevresinde konumlandırılan. Skoda Rapid Spaceback takılan aksesuarların bazıları, herhangi bir başka araç güvenliği içinde bulunamaz, benzersizdir. Örneğin, bir kazıyıcı ile donatılmış model pencere buzu çıkartmak için, ve diğer uçta da dört döngü monte edilebilir. ön koltukların altında paketler yelekler, üniformalar benzer yol işçileri, işlemeli arkadan yansıtmalı örgü vardır. Onlar yolda arabaya küçük onarım durumunda giyilebilir.

ekipman

Skoda Rapid Spaceback, özellikler kime sürekli olarak, sis lambaları ile konumunu değiştirmek için ve araba girmelidir keskin bir dönüş, kapatabildim donatılmıştır, iyileştirilmesi. Makine dik bir yamaçta durdurulmasını sonra gerekirken, en azından yokuş yukarı sürerken Özel sistem sürücüsünü yardımcı olur. o el frenini manipüle ve hızını hızlandırmak için gereklidir ve tekrar ve tekrar motor tezgahları: Birçok sürücüler bunu yapmak için ne kadar zor olduğunu hatırlayın.

Çok yararlı seçenek - bir sabit lastik basınç kontrol olduğundan ve tekdüze optimum lastik basıncının yedek lastik dahil zamanlar tüm tekerlekler, en ekonomik hareketin ve güvenliği bağlıdır. Kalıcı basıncı izleme süresini eylemde ve tekerleği şişirmek için izin verir.

elektrik santralı

Enerji santrali Skoda Rapid Spaceback - 6 Bu motor için seçmektir: emişli benzinli 75 litre 1.2 litre kapasiteye. a. 86, 105, 122 l üç benzinli turbirovanie kapasitesi vardır. a. 90 ve 105 litre ve iki turbo 1,6 TDI kapasitesi. a. tüm varyantlar ise beş- altı vitesli manuel şanzıman önerdi. Gelecekte, DSG kurulabilir. Tüm motorlar çevre dostu ve Euro-5 standardize vardır. Kentsel ortamlarda çalışmasına bekleniyor Otomobil Skoda Rapid, sistem "Stop & Start" ile donatılabilir.

Yürüyen aksam ve tekerlekler

tekerlekler Çeşitli düzenlemelerde de mevcuttur: tekerlekler 17, 15 ve 14 inç. Lastikler - 215/40, 195/55, 185/60, 175/70. Alıcı bir tekerlek seti seçmek veya gerekirse bir kaç satın alabilirsiniz. Oldukça etkili fren sistemi Skoda Rapid Spaceback, ayrıca boşluk otomatik olarak ayarlanması ile arka kampana fren, kendi kendini düzenleyen, ön disk,. Hidrolik amortisör ile yaylar Bağımsız ön süspansiyon, kol, tip Pherson,. Arka süspansiyondur yay, amortisör, yarı-bağımsız. elektrik gücü ile donatılmış Direksiyon rafı. Makinenin tam tersine yarıçapı 10,2 metredir.

"Skoda" tüm hattının en gelişmiş modifikasyon Skoda Rapid Spaceback Style Plus olduğunu. Makine iç yüzünden panoramik için ışıkla doludur, bir üst zarafeti şeffaf çatı, ve koyu ayarlanabilir gizem atmosfer yaratır dahil renkli camlar. Salon son tasarım sanat ile dekore edilmiştir. direksiyon yarış geleneğinin tarzında yapılır ve deride kaplıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.