Entelektüel gelişimiAstroloji

Başak ve Kova: duygular garantili

insanların dikkatini çeken güvenen parlak, - Başak ve Kova. Aralarında genellikle fiziksel cazibe, cinsel arzudur. aile ilişkileri sık hesaplaşmaya karmaşık olması muhtemeldir ve patlamalar her zaman olduğu gibi Başak ve Kova, hem de ofiste mükemmel ortaklar, ama genel bir iş olabilir olumlu duygular.

Virgin elemanları düzenleme, düzen ve zamanlama çünkü tüm bu mümkündür. Kova elemanı, tam tersine, bu şiirsel karışıklık, değilse evrensel karmaşa. Bakire her zaman genel kabul görmüş kurallara uygun, mantıklı hareket, uzun süre oturup mümkün değildir. Ancak, mükemmel mlar için keskin başkalarının eksiklikleri eleştiren bu işaretler, genellikle kendi dikkat eğilimi yoktur.

Kova geleceğe bakarak Dağınık, hep kehanetler öngörüyor. Onun tahminler genellikle tamamen doğru olması merak ediyorum. Muhtemelen, bu titiz, metodik, sevecen düzeni ve sürekli Virgin geçmiş analiz çeken şeydir.

Bu işaret temsilcileri veya düşünme gözlem saat angaje edilebilir. Onlar insanların çevrelerindeki hakkında ne düşündüğünü çok az ilgi çekmektedir. Sipariş ve mantık Kova sürece onların rahat varlığı müdahale etmeyecek şekilde gözlemlemek.

Başak ve Kova bunda sadece benzememektedir. Kova ciddiye almaya kendileri veya başkalarının tamamen aciz, fakat onun üstünlüğüne her zaman emindir. hayattan Onun belli dekolmanı hisse narsisizm ile oldukça uyumludur.

Başak anında gerekli ve gereksiz bilgiyi tutmak için yeni bir dil ve yılları öğrenmek için bir hafta boyunca, en karmaşık durumu anlamak mümkün. Dağınık ve Kova cazibe bu niteliklerin ayrıntıları odaklanmayın.

Uyumlu işaretler Başak ve Kova genellikle duygusal patlamaları eşlik eder, genellikle çok iyi değildir. Temsilciler karakterler belirli bir mesafeyi korumaktan, yenilik olarak birbirlerini çalışma. En kısa sürede o minimuma indirilir olarak, Bakire Kova can sıkıcı bir oyalama olur ve o hangi cezaevine metodik ve zorlu metresi eşittir Yeterince hava yoktu ve özgürlük.

Kova kendi doğum günü veya evlilik yıldönümü hatırlamak oldukça mümkün değildir isimleri, Durumlar, unutur. Başak, isim ve olayların yüzlerce büyük ölçüde bu ihmal rahatsız, hafızada saklanır.

Bu Kova ve Başak kesinlikle uyumlu olmadığı anlamına mı geliyor? Hiç de değil.

Birincisi, Başak ve Kova ve kadınların ve erkeklerin her ikisi de. Erkek ve dişi enerji oldukça farklı olduğunu ve bunun zodyak özelliklerini pürüzsüz olacaktır muhtemeldir.

İkinci olarak, burç Burç çekişme. Bu demektir Kova karakterler sadece ağustos ve eylül Virgos karakter olarak, Ocak sonu ve Şubat ayı ortalarında doğmuş çok farklıdır.

Üçüncüsü, burç doğum yılı etkileyecek. Başak-Başak-Öküz ve Yılan da birbirlerine, Kova-Kova-Dragon ve Tiger gibi değildi.

Son olarak, kendini geliştirme insanlara hevesli, eğitimli karakterini değiştirerek oldukça yetenekli olan veya Sevdiğine uyum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.