OtomobilArabalar

En çok satan Chevrolet modeli: açıklama, Chevrolet otomobil test sürüşü

Araba markası Chevrolet - dünyanın en popüler biri. Bu kavramı ile tamamen tutarlıdır "halkın arabası": yeterince düşük fiyata en çok aranan nitelikleri bazılarına sahiptir. Son birkaç yıl içinde, marka imajı çok değişti söylemeliyim. Daha önce klasik bir Amerikan arabası, hantal ve insanlık dışı yakıt tüketimi söz görünüyordu zaman ise şimdi ağırlıklı olarak oldukça kompakt ama her bakımdan ekonomik yeterince geniş Chevrolet tipik kentsel arabalar üretiyor. Chevrolet Niva böyle ülkemizde en popüler otomobil Shevrole.Odnim test sürücüleri gibi en popüler modelleri, düşünün. Bu model bizim koşullarına uygun olarak mükemmel bir şekilde ve herhangi bir şehirde, ve ötesinde oldukça uygundur. modeli en başarılı yerli otomobil birine dayalı oluşturulan ve bu çok gibi olur: Bu, elbette, boyut ve tasarım, özellikle iç söz değil yönetim ve iç yapıdır. Tabii ki, biz olanaklar çok ekledim, ancak temel değişiklikler çok değildir. Testi tam, kolay kesinlikle tanınabilir pedal seyrini teyit Chevrolet Niva sürücü, o yaptı değil, ama daha fazla kesinlik verdiğinden, kötü bir şey bir SUV için. Yol makinede mükemmel yol tutuşu ve çekiş, sorunsuz ve kolayca aktarma anahtarını gösterir. Süspansiyon yeterince iyi ve çok rahatsızlık hissetti ve sallanan değildir. Testi ayrıca Chevrolet Niva off-road sürüş iyi sonuçlar ortaya koydu: araba, derin kum, oldukça dik tırmanıyor, orta engebeli arazi gibi engellere, copes ve selefi gibi, amacına karşılıyor.

Chevrolet Aveo - sadece tipik bir şehir arabası. Kompakt, ama geniş yeterince, çok cazip renkli tasarımı, düşük maliyetli fiyatı vardır. Üç-beş kapılı ve dört kapılı sedan: Aveo gövde üç versiyonu bulunmaktadır. Bunlar vücudun ince geometri, mükemmel kullanım, ergonomik ve arabanın içinde tüm alanı, hoş iç dekorasyon, gelişmiş güvenlik verimli kullanımı farklıdır. iyi işletilen, oldukça manevra olmakla küçüklüğü: test sürüşü On Chevrolet Aveo iyi sonuçlar gösterir dikiz aynası ve büyük bir dönüş yarıçapı zor otopark. Genel olarak, o iyi bir izlenim yanı bütün olarak Chevrolet otomobil test sürüşleri yaptı. Bütün bunlar demokratik fiyat Aveo daha ülkemizde sadece bu markanın en çok satan otomobillerinden biri yapar kombine.

Yeni Son birkaç yıldır - Chevrolet Cruze. O arabaya bakmak çok güzel araba boyutlarında business class, uygun maliyetli geleneksel olarak düşük fiyata, yeter. Bir zamanlar, bu beklentileri çok haklı küresel otomotiv endüstrisinin en çok beklenen yeni ürünlerin biriydi ve ben söylemeliyim. gücünü her zaman oldukça büyük ve ağır araç için yeterli değildir, çünkü Ancak, 1.6 litre versiyon, 1.8'den az popüler. Testi çok daha olumlu duygular olduğunu Chevrolet Cruze daha güçlü versiyonlarını sürücü, ancak her iki versiyonları farklı iyi manevra kabiliyeti, mükemmel kullanım, ancak dağılmanın yerine zayıf dinamikleri vardır - tüm bu araba daha güçlü motoru kullanabilirsiniz sonra. Frenler - Bu makinenin güçlü yönlerinden biri: onlar inanılmaz güvenilir ve itaatkar bulunmaktadır.

Böylece, hatta kısaca tanımı ve Chevrolet otomobil testi sürücüler, onların inanılmaz popülerliğe nedenini anlayabiliyorum düşündü. Onlar çekici modern tasarımı, çok rahat ve güvenli olması ve test araba gösterisi mükemmel yol tutuşu sürücü ve kullanım kolaylığı tartışıldı. gerisini onlar kaplı daha fazladır - şaşırtıcı derecede düşük bir maliyetle kombine Bütün bunlar bu arabalar küçük kusurları görmezden açmak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.